کارشناسی ارشد فوتبال کسب و کار

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

فوتبال یک تجارت جهانی ، چند میلیارد پوندی است که هیچ نشانی از کاهش سرعت نشان نمی دهد. معاملات تلویزیون سپر و هزینه های نقل و انتقالات هنگفت به معنای پول بیشتر از هر زمان دیگری است که از طریق این بازی جریان می یابد و این اطمینان را دارد که پرسنل آماده پرش مستقیم و شکل دادن به آینده خود باشند.

مکان: UCFB Wembley ، پردیس Etihad UCFB

بررسی اجمالی

این برنامه عمیق برای کسانی که مایل به توسعه قدردانی از مناطق کلیدی در شکل گیری منظر فعلی صنعت فوتبال هستند ، طراحی شده است. این برنامه فرصت هایی را برای مشارکت در جنبه های مختلف مشاغل فوتبال از جمله زمینه هایی از قبیل حاکمیت و مقررات ، تعامل مصرف کننده ، مدیریت عملیاتی و توسعه تجارت فراهم می کند. از معاملات تلویزیون گرفته تا نقل و انتقالات بازیکنان ، فوتبال اکنون یک صنعت جهانی ، چند میلیارد پوندی است که به افراد واجد شرایط بیشتری برای صنعت نیاز دارد.

صنعت فوتبال یکی از فرصت های بسیاری برای متخصصین جوانه زدن است و همچنین چالش های بی شماری را در سطح شخصی و تجاری ایجاد می کند. با توجه به ماهیت منحصر به فرد صنعت فوتبال ، داشتن دانش و تجربه لازم است تا بتوانید با طیف وسیعی از سناریوهای در حال تغییر روبرو شوید. این برنامه به دانشجویان این امکان را می دهد تا از موقعیت های متنوع و اغلب بی نظیر که بر تجارت فوتبال تأثیر می گذارد آگاه باشند ، و همچنین بهترین تمرین و انتخاب های اخلاقی را بشناسند.

مکانهای تدریس برای این مدرک شامل:

UCFB ومبلی

  • استادیوم ومبلی

UCFB پردیس اتحاد

  • استادیوم اعتدال

علاوه بر مکان های تدریس ما ، در طول سال تحصیلی از امکانات ویژه و همچنین در صورت لزوم از امکانات اضافی استفاده می کنیم.

"توانایی استفاده از شبکه UCFB بسیار عالی است زیرا بسیاری از اعضای هیات علمی و فارغ التحصیلان در صنعت ورزشی در سراسر جهان به هم متصل هستند."

Mihir Pandya ، نظارت بر رسانه و مدیریت پاسخ در انجمن ملی بسکتبال (NBA)

ماژول ها

نیمه اول

  • حکومتداری و مقررات در فوتبال
  • جذب مصرف کننده فوتبال

نیمه دوم

  • مدیریت عملیات فوتبال
  • توسعه کسب و کار در صنعت فوتبال

نیمه سوم

  • روشهای تحقیق و پژوهش

شرایط ورود

متقاضیان باید مدرک تحصیلی 2 یا 1 یا معادل آن را در خارج از کشور کسب کنند. متقاضیان ممکن است با مدرک تحصیلی 2 یا 2 (و یا معادل آن) پذیرفته شوند، در غیر اینصورت می توانند در نمایه قوی خود با 50٪ یا بالاتر در بخش پایان نامه خود، نشان دهند.

تجارب حرفه ای و مدارک صنعت را می توان برای متقاضیان بدون شرایط ورودی استاندارد مورد ارزیابی قرار داد.

به کلیه متقاضیان فرصتی داده می شود تا ارزیابی شوند و در مورد مناسب بودن آنها برای برنامه با تیم دانشگاهی گفتگو کنند.

در صورت نیاز به پشتیبانی یا مشاوره اضافی و همچنین اطلاعات مربوط به بورس ها و بودجه مناسب ، به کلیه متقاضیان اطلاعات مربوط به خدمات دانشجویی ارائه می شود ، که با آنها می توانند با آنها ارتباط برقرار کنند.

از متقاضیان کشورهای غیر انگلیسی زبان اکثریت خواسته می شود که مدرک انگلیسی را که تست Speaking ، Listening ، Reading و Writing است ، آزمایش کنند و از آنها خواسته می شود نمره کلی IELTS 6.0 (حداقل 5/5 در هر بخش) یا معادل آن را کسب کنند.

اگر مطمئن نیستید که معیارهای ورود به این برنامه را رعایت کنید ، یا به نتایج آیلتس نیاز دارید ، لطفاً به email UCFB @ UCFB .com با یک نسخه از آخرین CV خود از جمله ملیت ، وضعیت ویزا در صورت کاربرد و رونوشت های مدرک دانشگاهی ایمیل UCFB . داوطلبان دارای CV قوی ممکن است برای حمایت از برنامه دانشگاهی خود ، برای مصاحبه پذیرش تکمیلی شرکت کنند.

دانش آموزان بین المللی

UCFB در حال حاضر نمی تواند ویزای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا را حمایت کند.

برای تحصیل در انگلستان به ویزا نیازی نخواهید داشت اگر:

  • شما یک شهروند انگلیس هستید
  • شما شهروند یک کشور عضو منطقه اقتصادی اروپا (EEA) یا سوئیس هستید
  • شما برای اقامت دیگر در انگلستان ویزای دیگری دارید که به شما امکان تحصیل می دهد

اگر هنوز مطمئن نیستید که برای تحصیل در انگلستان به ویزا احتیاج دارید یا برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً با انطباق با @ UCFB .com تماس بگیرید. همچنین می توانید یکی از مدارک تحصیلات تکمیلی آنلاین ما را مطالعه کنید.

نحوه درخواست

برای درخواست این برنامه لطفا فرم درخواست را تکمیل کنید ، سپس فرم تکمیل شده و اسناد مربوطه را طبق دستورالعمل به UCFB @ UCFB .com UCFB .

چشم انداز شغلی

این برنامه برای افرادی با آرمان های نسبت به سمت های مدیریت ارشد در بخش های اصلی عملکرد صنعت فوتبال، شامل نقش های مالی و حسابداری یا نقش های عملیاتی در فوتبال، از جمله توانایی افزایش نقش مدیران ارشد به دلیل جنبه مدیریت درجه.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

UCFB is a world first in sports education, offering university degrees in the football and sports industry. We provide an exceptional environment to live and learn in, with state-of-the-art facilities ... اطلاعات بیشتر

UCFB is a world first in sports education, offering university degrees in the football and sports industry. We provide an exceptional environment to live and learn in, with state-of-the-art facilities in two inspirational campuses in London and Manchester, which have the iconic Wembley and Etihad stadiums at their heart. اطلاعات محدود
منچستر , ومبلی , لندن , برنلی + 3 بیشتر کمتر