بررسی اجمالی

حرفه خود را به سطح بعدی برسانید

کسب فناوری پیشرفته کسب و کار کسب و کار و یادگیری نحوه ایجاد راه حل های کسب و کار کسب و کار موفق کسب و کار.

چرا فناوری اطلاعات کسب و کار را مطالعه کنید؟

شما توانایی های فنی و رهبری را برای آمادگی شما برای موقعیت های چالش برانگیز در سازمان های کسب و کار و دولتی فراهم می آورید. برنامه ما تولید کننده حرفه ای مسئول اخلاقی و اجتماعی است که آماده نوآوری و هدایت در محیط کسب و کار IT در حال تغییر است.

مهارتهایت را بهبود ببخش

از طریق ترکیبی از مطالعات کسب و کار و فناوری اطلاعات، این برنامه طراحی شده است تا متخصصان حرفه ای اخلاقی و اجتماعی که می توانند توانایی های فنی و رهبری، مهارت های ارتباطی موثر، شیوه های حرفه ای نوآورانه و مهارت های استراتژیک و سازمانی را به کار گیرند، طراحی شده است.

پیشرفت حرفه ای خود را

فارغ التحصیلان ممکن است در طیف وسیعی از بخش های صنعتی از جمله بهداشت، خرده فروشی، بانکی، کشاورزی، حمل و نقل، تولید، چاپ، مخابرات، آموزش و کتابخانه ها کار کنند. استاد تجارت فناوری اطلاعات شما را برای نقش هایی مانند تحلیلگر کسب و کار، مدیر پروژه یا مشاور فناوری اطلاعات که شما را به عنوان پل بین IT و کسب و کار ارائه راه حل برای سهامداران عمل خواهد کرد.

شبکه خود را افزایش دهید

علاوه بر تخصص ارائه شده توسط شورای مشورتی صنعت، مدرسه ارتباطات قوی با صنعت را حفظ می کند تا اطمینان حاصل شود که استانداردها و برنامه های فعلی در برنامه نشان داده شده است. دانش آموزان می توانند بینش های خود را کسب کنند و فرصت هایی را برای مشاوره و اشتغال با تعامل با سخنرانان مهمان از طیف وسیعی از سازمان ها پیدا کنند.

مهارت ها را برای مدیریت و رهبری به دست بیاورید

انتخابی انتخابی از مدیریت، سیستم های اطلاعاتی، تدارکات و یا علوم رایانه ای برای مطابقت با اهداف حرفه ای خود. پروژه فناوری اطلاعات کسب و کار به شما امکان تجزیه و تحلیل، طراحی و ساخت یک راه حل سیستم های اطلاعات کسب و کار برای یک مشتری صنعتی را به عنوان بخشی از تیم پروژه می دهد.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

شما مناطق کسب و کار مانند مدیریت پروژه، تجزیه و تحلیل، مدیریت تغییر و استراتژی، و همچنین امنیت اطلاعات، مدیریت دانش، و تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم را پوشش خواهد داد.

انتخابی از:

 • نوآوری دیجیتال
 • هوش تجاری
 • زنجیره تامین عرضه eBusiness
 • سیستم های سازمانی

"اگر شما به دنبال شکل دادن حرفه حرفه ای خود هستید، این برنامه را انتخاب کنید، زیرا این کار به شما کمک می کند تا تعادل بین IT و کسب و کار را به دست آورید. سخنرانی های تعاملی و تکالیف گروهی جنبه های کلیدی برنامه ای بود که به من درخواست کرد." - Vaibhav Katiyar، RMIT استاد فن آوری اطلاعات کسب و کار فارغ التحصیل.

اینجا یاد بگیرید، هر جا موفق شوید

در RMIT، ما اهمیت ارائه دانش آموزان به تجربیات دنیای واقعی و مهارت های موفقیت در یک بازار کار سریع در حال تحول را درک می کنیم.

استاد فناوری اطلاعات کسب و کار (MBIT) در سطح حرفه ای توسط انجمن کامپیوتر استرالیا (ACS) معتبر است و از طریق موافقتنامه سئول به رسمیت شناخته شده است.

جزئیات

شما توانایی های فنی و رهبری را برای آمادگی شما برای موقعیت های چالش برانگیز در سازمان های کسب و کار و دولتی فراهم می آورید.

برنامه ما تولید کننده حرفه ای مسئول اخلاقی و اجتماعی است که آماده نوآوری و هدایت در محیط کسب و کار IT در حال تغییر است.

چگونه یاد بگیریم

دوره های شما ممکن است در طول روز و بعدازظهر یا اوایل شب ارائه شود. در برخی از کارگاههای آموزشی پیشرفته در چند روز و یا تعطیلات آخر هفته ارائه شده است.

RMIT ارائه می دهد انواع روش های یادگیری و تدریس از جمله سخنرانی ها، سمینارها، کارگاه ها، سخنرانی ها، بحث گروهی و کار سندیکاست. علاوه بر این، از طریق myRMIT به منابع آنلاین و دیجیتال مانند یادداشت های سخنرانی، ابزارهای ارزیابی، تخته ها و پادکست ها دسترسی خواهید داشت.

از طریق پورتال آموزش آنلاین RMIT، myRMIT، شما قادر به مشاهده منابع آنلاین و فعالیت های یادگیری ایجاد شده توسط استادان، دسترسی به مطالب درس از طریق Canvas، همکاری با استادان و همکاران و دسترسی به حساب ایمیل دانشجویی خود خواهید بود. نرم افزار آموزشی، مرکز یادگیری، سایر منابع آنلاین و دیجیتال و چاپگرها از طریق شبکه بی سیم RMIT با استفاده از لپ تاپ، قرص یا تلفن هوشمند خود و یا از طریق امکانات کامپیوتری در محوطه دانشگاه در محوطه قابل دسترسی است. شما با استفاده از myDesktop قادر به دسترسی به همان نرم افزار از خانه خواهید بود.

ارزیابی در حال انجام در طول ترم شامل امتحانات، مقالات، گزارش ها، سخنرانی ها، پروژه های گروهی، پروژه های تحقیقاتی، آزمون ها و آزمون ها، مجلات وبلاگ و برنامه های عملی است.

اتصالات صنعت

علاوه بر تخصص ارائه شده توسط هیئت مشورتی هیئت علمی کسب و کار، دانشکده تجارت فناوری اطلاعات و لجستیک پیوندهای قوی محلی و بین المللی را با صنعت و کارشناسان کسب و کار حفظ می کند تا اطمینان حاصل شود که استانداردها و برنامه های فعلی در برنامه نشان داده شده است.

گزینه های مرتبط با کار و مرتبط با صنعت عبارتند از:

 • کارشناسان صنعت به عنوان سخنرانان مهمان دعوت شده اند تا شما را به تحولات صنعت در حال حاضر در فن آوری اطلاعات بسط دهند
 • فرصت های مشاوره و اشتغال با برقراری ارتباط با سخنرانان مهمان از سازمان هایی مانند Deloitte، Telstra، Accenture و PwC
 • مشارکت با جامعه راه اندازی.

شما می توانید تئوری را به دنیای کار در دوره هایی مانند مدیریت و تغییر در کسب و کار دیجیتال اعمال کنید و آن را محاسبه کنید که مستلزم ارزیابی عملکرد عملکرد واقعی در رابطه با مدیریت فناوری اطلاعات و راهبردهای مدیریت تغییر و کسب و کار پروژه فناوری اطلاعات در مرحله نهایی این برنامه تکمیل شد.

مدت زمان

 • 1.5 سال تمام وقت یا معادل نیمه وقت (با موقعیت پیشرفته)
 • 2 سال تمام وقت یا معادل نیمه وقت (بدون ایستگاه پیشرفته)

بسته به تحصیلات و تجربه قبلی شما نیز می توانید واجد شرایط دریافت اعتبار به برنامه خود باشید. اعتبار اعطا شده ممکن است مقدار تحصیلی که برای تکمیل نیاز دارید را کاهش دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا از طریق پرداخت اعتبار RMIT و شناخت سیاست های قبلی آموزش ببینید.

حرفه

از طریق ترکیبی از مطالعات کسب و کار و فناوری اطلاعات، این برنامه طراحی شده است تا متخصصان حرفه ای اخلاقی و اجتماعی را که می توانند توانایی های فنی و رهبری، مهارت های ارتباطی موثر، شیوه های حرفه ای نوآورانه و مهارت های استراتژیک و سازمانی را برای ایجاد راه حل های موفق کسب و کار سیستم های اطلاعاتی اکسل در زمینه های تجزیه و تحلیل کسب و کار، مشاوره فناوری اطلاعات و مدیریت پروژه.

فارغ التحصیلان ممکن است در طیف وسیعی از بخش های صنعتی از جمله بهداشت، خرده فروشی، بانکی، کشاورزی، آموزش، حمل و نقل، تولید، چاپ، مخابرات، آموزش و کتابخانه ها کار کنند.

نقش های بالقوه در بخش های عمومی و خصوصی عبارتند از:

 • مدیر ICT یا مشاور
 • تجارت الکترونیک و مدیر خرید الکترونیکی
 • تحلیلگر کسب و کار و سیستم
 • تحلیلگر سیستم مدیریت
 • مدیر پایگاه داده
 • مدیر پروژه IT
 • معمار سیستم
 • مدیر قرارداد IT

تشخیص حرفه ای و اعتباربخشی

اعتباربخشی

این برنامه توسط انجمن کامپیوتر استرالیا (ACS) تأیید شده و از طریق توافقنامه سئول بین المللی است.

عضویت

سازمان های حرفه ای می توانند دانشجویان و / یا اعضای فارغ التحصیلان، فرصت های ورود به برنامه های حرفه ای و سایر منافع تقویت حرفه ای را ارائه دهند.

پذیرش

یک مدرک کارشناسی ارشد استرالیایی یا معادل آن یا سطح بالاتری از تحصیل در رشته کاری (یا مرتبط) از یک موسسه عالی رتبه شناخته شده؛ یا

یک لیسانس لیسانس استرالیا یا معادل آن در هر رشته و حداقل سه سال تجربه معادل مدرک تمام وقت *؛ یا

گواهی فارغ التحصیل RMIT در فناوری اطلاعات کسب و کار.

* متقاضیان باید یک CV (CV) ارائه دهند.

هزینه ها

خلاصه هزینه

 • هزینه سالانه شهریه برای مکان های کامل در سال 2019 AU $ 29،760 * در سال است.
 • هزینه سالانه آموزش شهروندی برای مکانهای کامل در سال 2018 2340 دلار آمریکا است.

این برنامه فقط با پرداخت هزینه کامل ارائه می شود. اگر شما یک مکان ارائه می کنید، شما باید تمام هزینه های تحصیل در برنامه خود را پرداخت کنید. با این حال، دانشجویان واجد شرایط (مانند شهروندان استرالیایی یا دارندگان ویزای دائمی بشر دوستانه استرالیا) می توانند درخواست پرداخت برخی از یا تمام هزینه های تحصیل خود را از طریق طرح وام FEE-HELP دولت مشترک المنافع به تعویق انداختن.

هزینه های نشان داده شده در بالا فقط برای سال 2019 اعمال می شود و براساس بارگیری روزانه روزانه 96 نمره از 96 امتیاز مگر آنکه ذکر شده باشد. هزینه مناسب برای بیشتر یا کمتر از بار تحصیل تمام وقت اعمال می شود. هزینه های تحصیلی به صورت سالانه تنظیم می شود و این هزینه ها فقط باید به عنوان یک راهنما استفاده شوند.

بورس تحصیلی

RMIT هر ساله بیش از 2000 بورس تحصیلی را به منظور شناختن پیشرفت تحصیلی و کمک به دانش آموزان از زمینه های مختلف، جایزه می دهد.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology »

آخرین به روز رسانی نوامبر 14, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
18 
پاره وقت
تمام وقت
Price
29,760 AUD
هزینه سالانه شهریه برای مکان های کامل در سال 2019 AU $ 29،760 * در سال است.