کارشناسی ارشد فلسفه (کارشناسی ارشد)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

این استاد تحقیق تمام وقت توسط گروه فلسفه University of Antwerp ( UAntwerp ) ، گروه فلسفه و علوم اخلاقی دانشگاه گنت (UGent) و گروه فلسفه و علوم اخلاقی دانشگاه Vrije Universiteit Brussel ( VUB) این برنامه برای دانش آموزان عالی که به دنبال توسعه حرفه ای تحقیق در فلسفه هستند ، آموزش سطح بالایی را ارائه می دهد.

محتوای برنامه

دانش آموزان به نوشتن آکادمیک آموزش می یابند که به آنها امکان می دهد به عنوان نویسندگان اصلی مقالات دانشگاهی عمل کنند.

سمینارهای تحقیقاتی هسته اصلی برنامه را تشکیل می دهند و طیف گسترده ای از حوزه های فلسفی را در بر می گیرند. برخی مربوط به مباحث مربوط به اجتماعی هستند (یعنی فلسفه کاربردی) و برخی دیگر مربوط به حوزه های اساسی تر و کاملاً فلسفی است.

ما سمینارهای پژوهشی در زمینه: روانشناسی اخلاق و متا اخلاق ارائه می دهیم؛ اخلاق تجربی؛ فلسفه سیاسی پس از رالز: برابری ، عدالت و تنوع؛ بیوتیک؛ فلسفه رسانه و تئوری رسانه؛ فلسفه و اخلاق جنسیت ، تمایلات جنسی و تنوع؛ منطق؛ فلسفه علوم زیست پزشکی و اجتماعی؛ فلسفه ریاضی و علوم طبیعی؛ تاریخ و فلسفه علم؛ فلسفه ذهن و شناخت؛ انسان شناسی فلسفی؛ فلسفه قاره معاصر؛ دین و سکولاریزاسیون؛ تاریخ و پذیرش فلسفه و دین باستان و قرون وسطایی؛ تاریخ فلسفه اولیه مدرن؛ فلسفه کانت و پسا کانتی؛ و زیبایی شناسی / فلسفه هنر.

تمام سمینارهای تحقیق به زبان انگلیسی تدریس می شود.

مسیر شغلی

این برنامه دانشجویان را برای یک کار تحقیقاتی در فلسفه آماده می کند. دانشجویان تشویق می شوند برای بورس های تحصیلی قبل از دکترا درخواست کنند ، به عنوان مثال با بنیاد تحقیقاتی فلاندر (FWO) یا شوراهای تحقیقاتی دانشگاه های شرکت کننده یا با پیشنهاد تحقیق خودشان. دانشجویان همچنین باید با یک پروژه تحقیقاتی از پیش تعیین شده که در حوزه تخصص آنها باشد ، برای سمت های دکترا درخواست کنند. چنین مواضعی به طور مرتب در خبرنامه های دانشگاهی و لیست های ایمیل تبلیغ می شود.

چرا UAntwerp را انتخاب می کنید؟

دانش آموختگان کارشناسی ارشد فلسفه می توانند یک پروژه تحقیقاتی فلسفی تهیه کنند و یک برنامه بودجه تهیه کنند که می تواند به مؤسسات تأمین مالی محلی ، ملی یا بین المللی ارسال شود. آنها قادر هستند ، در حوزه تخصص خود ، مشکلات تحقیقاتی ابتکاری و ابتکاری را بر اساس بینش درست و مستقیمی از بین المللی شناخته شده بین المللی در حوزه خود شکل دهند. فارغ التحصیلان این برنامه قادر به تهیه راه حل های اصلی برای مشکلات تحقیقاتی منتخب هستند و پرونده های خود را به روشی واضح و قانع کننده استدلال می کنند.

128905_Philosophy_Fotofiche_1180op361.jpg

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of o ... اطلاعات بیشتر

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of our student population comes from abroad. اطلاعات محدود