کارشناسی ارشد عملیات تحقیق و فناوری اطلاعات

30746_TECH_20140819_251_thumbnail_280_157_c1.jpg

کسب و کارهای همه نوع و اندازه در داده ها گشت و گرسنه هستند برای تحلیلگران ماهر و دانشمندان اطلاعاتی که می توانند از این داده ها برای تصمیم گیری های واقعی و واقعی کسب و کار استفاده کنند. کارشناسی ارشد Cornell Tech اطلاعات و تحقیقات عملیاتی Cornell Tech (ORIE) شما را با مهارتهای تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل داده های ریاضی که نیاز به تصویب تصمیمات را برای بهبود رضایت مشتری و بهره وری عملیاتی فراهم می کند، فراهم می کند.

بدانید که کجا رژیم با نوآوری همراه است

ORRE Masters Cornell Tech با استعداد تحصیلی دانشگاه کورنل همراه با انرژی و فرصت هایی است که با مطالعه در قلب جامعه راه اندازی فناوری نیویورک همراه است.

به رهبری هیات علمی که به طور فعال آینده Data Big را شکل می دهند، شما پیچیده ای از مدل سازی داده ها، یادگیری ماشین و تجزیه و تحلیل پیش بینی را خواهید آموخت. شما از طریق کلاس های کسب و کار و کارآفرینی کسب و کار خود را برای تخصص فنی خود به دست خواهید آورد. کار در تیم های متقاطع با همکلاسی های خود - که شامل وکلای بلندپرواز جوان، مهندسین، بازاریابان و مدیران محصول می شود - شما می توانید کسب و کار خود را در استودیو Startup ایجاد کنید و راه حل های واقعی برای مشتریان را در برنامه Product Studio ایجاد کنید. فقط در یک سال، با مهارت ها، تجربه و شبکه ای که نیاز دارید برای کمک به استارتاپ ها و شرکت های ایجاد شده به طور یکسان برای ارزیابی ارزش مشتری، به شما آموزش می دهیم.

چه کسی باید درخواست کند؟

ORIE Master Cornell Tech برای دانش آموزان با اشتیاق برای جستجوی داده ها و استفاده از بینش های داده ها برای تصمیم گیری های کسب و کار ایده آل است. حداقل الزامات فنی این است که شما یک دوره برای بهینه سازی، یک دوره از احتمال و سطح متوسط ​​و یک دوره در برنامه نویسی سطح متوسط ​​قبل از اعمال را تکمیل کرده اید.

کارشناسی ارشد مهندسی در عملیات تحقیق و فناوری اطلاعات (ORIE) نیز در محوطه دانشگاه ایتکا کرنل، با تمرکز بر ساخت مهارت های ریاضی، علمی و مهندسی سنتی، به جای روش داده کاوی Cornell Tech برای تدریس ریاضی و مهارت های مدل سازی برای اطلاع از تصمیمات استراتژیک.

موضوعات تحت پوشش

 • روشهای بهینه سازی
 • تجزیه و تحلیل احتمالاتی
 • فراگیری ماشین
 • علم اطلاعات
 • مدل سازی بر اساس عدم اطمینان

دوره ویژه

روشهای بهینه سازی

اعتبار 3.00

این دوره شامل ابزارهای الگوریتم و محاسباتی برای حل مشکلات بهینه سازی با هدف ارائه پشتیبانی تصمیم برای هوش تجاری می باشد. ما اصول اولیه بهینه سازی خطی، صحیح و غیر خطی را پوشش خواهیم داد. ما بهینه سازی را به عنوان یک ابزار محاسباتی در مقیاس بزرگ تأکید خواهیم کرد و نشان خواهیم داد که زبان برنامه نویسی مانند Python، Java و C را با نرم افزار بهینه سازی مانند Gurobi و CPLEX پیوند دهیم تا سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری صنعتی را توسعه دهند. ما نشان خواهیم داد که عدم اطمینان را به مشکلات بهینه سازی اضافه کنیم. در طول دوره، ما انواع برنامه های کاربردی مدرن را پوشش می دهیم و نشان می دهیم که چگونه می توان مدل های بهینه سازی در مقیاس بزرگ را به کار گرفت.

شغل در میدان

 • تحلیلگر
 • دانشمند داده
 • مدیر تولید
 • بنیانگذار راه اندازی

چه برنامه ای ممکن است به نظر برسد

در پاییز شما کلاس های صبحگاهی در روش های بهینه سازی، مدل سازی در معرض عدم اطمینان و یادگیری ماشین های کاربردی را خواهید گرفت. بعد از ظهر بعد از ظهر کار خود را در پروژه های تیمی در Studio Studio و Startup Ideas انجام می دهید و از سوی رهبران صنعت در مکالمات در استودیو یاد می گیرید.

در بهار شما کلاس های صبحگاهی در سیستم های خدماتی خواهید برد

برنامه زمان بندی برنامه MEng

Cornell Tech سه دوره درخواست را ارائه می دهد. متقاضیان تشویق می شوند که درخواست خود را در صورت آماده بودن ارائه دهند. ما متقاضیانی را که در هر دورۀ درخواست اعمال می شوند، در نظر می گیریم. ما برنامه های خود را بررسی می کنیم چون ما آنها را دریافت می کنیم.

مهلت های درخواست 2018-2019 به شرح زیر است:

دور اول - چهارشنبه، دسامبر 5، 2018 در ساعت 11:59 بعد از ظهر

دور دوم - جمعه، 15 فوریه 2019 ساعت 11:59 بعد از ظهر

پس از پایان مهلت درخواست دوم، کمیته پذیرش درخواستها را به صورت ناقص بررسی خواهد کرد

درخواست مورد نیاز

در نظر گرفتن، همه متقاضیان باید در برنامه آنلاین خود موارد زیر را ارائه دهند:

خلاصه

شما باید همراه با درخواست خود یک رزومه فعلی را ارسال کنید. با استفاده از LinkedIn، شما می توانید به طور خودکار اطلاعات مربوط به استخدام و آموزش و پرورش را که در نمایه حرفه ای آنلاین شما لیست شده است، به صورت خودکار قرار دهید. لطفا توجه داشته باشید، هر گونه اطلاعاتی که از LinkedIn به طور اتوماتیک ذخیره می شود می تواند ویرایش شود.

بیانیه شخصی

در اینجا در Cornell Tech ، شما بخشی از محیطی است که در آن خلاقیت، عمق فنی و رهبری، کرسی های میز را به اشتراک می گذارند. ما عباراتی را که شما دارید و آنچه که به این فرمول اضافه می کنید ارزش می دهیم. لطفا یک بیانیه دو تا صفحه ای که علاقمندی شما به این برنامه را در Cornell Tech . ارسال شما باید تجارب شخصی را نشان دهد که خلاقیت، رهبری و توانایی های فنی شما را نشان می دهد.

به طور خاص، در مورد پروژه های فنی تکمیل شده، جنبه های خلاقانه و فنی خود را بشنوید هر تجربیات کارآفرینی یا رهبری؛ اهداف شغلی حرفه ای شما؛ مزیت شما به عنوان بخشی از اکوسیستم تکنولوژی در شهر نیویورک است؛ و چرا این برنامه یکی برای شماست.

یک نامه از توصیه

توصیه می شود باید اعضای هیئت علمی یا افراد دیگری باشد که متقاضیان حرفه ای را می دانند و دیده اند که آنها نقش مهمی در پروژه های قابل توجه ایفا می کنند. توصیه ها باید به صورت آنلاین ارسال شوند.

GRE

GRE برای پذیرش به Cornell Tech مورد نیاز است. تمام نمرات رسمی آزمون باید به طور مستقیم به دانشگاه کرنل گزارش شود. دانش آموزانی که مدرک کارشناسی را از دانشگاه کرنل دریافت کرده اند (یا دریافت خواهند کرد) از شرایط GRE برای برنامه کارشناسی ارشد مهندسی معاف هستند. کد موسسه GRE برای کورنل 2098 است. لطفا در املای نام خود در هر دو درخواست و نمره آزمون تست کنید.

متن

رونویسی از هر دانشگاه یا دانشگاه قبلا مورد نیاز است و باید با برنامه به صورت آنلاین ارسال شود. دانش آموزان مجاز به ارائه مدارک رسمی به طور مستقیم به مدرسه فارغ التحصیل دانشگاه کرنل قبل از تکمیل.

هزینه درخواست

هزینه درخواست غیر مجاز از 95 دلار باید با درخواست آنلاین ارسال شود.

متقاضیان بین المللی

متن

علاوه بر برنامه های فوق الذکر، متقاضیان بین المللی باید یک ترجمه گواهی انگلیسی از رونویسی را ارائه دهند اگر زبان اصلی انگلیسی نیست. متقاضیان متقاضی بین المللی مدرک کارشناسی را از یک کالج یا دانشگاه دارای مدرک شناخته شده دریافت خواهند کرد.

TOEFL

متقاضیان باید با استفاده از آزمون انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL) مهارت زبان انگلیسی را نشان دهند. نمرات رسمی TOEFL باید به دانشکده فارغ التحصیل دانشگاه کرنل ارسال شود. کد موسسه شماره 2098 است. حداقل نمرات رسمی کورنل برای هر عنصر TOEFL به شرح زیر است:

 • نوشتن: 20
 • خواندن 20
 • گوش دادن 15
 • صحبت کردن 22

اگر متقاضی حداقل یکی از این معیارها را برآورده کند، نیازمندی TOEFL ممکن است لغو شود:

 • شهروند بومی ایالات متحده، استرالیا، کانادا (به استثنای کبک)، ایرلند، نیوزیلند یا انگلستان است.
 • در پنج سال گذشته در ایالات متحده، استرالیا، ایرلند، نیوزیلند، انگلستان، یا با آموزش زبان انگلیسی در کانادا یا آفریقای جنوبی، حداقل دو سال تحصیلی را در حالت تمام وقت تحصیل کرده است. شما باید یک رونوشت را ارسال کنید تا نشان دهد که در یکی از این مکانهای تایید شده در کالج حضور داشته اید.
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط Cornell Tech »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
54,584 USD
Deadline
درخواست اطلاعات
Round 1 – Wednesday, December 5, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling : April 30.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
End Date
اوت 31, 2020
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Round 1 – Wednesday, December 5, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling : April 30.
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Round 1 – Wednesday, December 5, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling : April 30.
End Date
اوت 31, 2020