کارشناسی ارشد علوم FlexWeekend در تجزیه و تحلیل تجارت

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

Master Science of Analytics Business (MSBA) در دانشکده Rady یک برنامه فشرده و تعیین شده از طریق STEM است که مهارت های لازم برای موفقیت در محیط های تجاری پر از داده را در اختیار شما قرار می دهد. این برنامه آموزش های دقیق و مفیدی را ارائه می دهد که شما را برای استفاده از داده ها و تجزیه و تحلیل ها برای شناسایی فرصت های شغلی ، تولید بینش تجاری و ایجاد راه حل های تجاری آماده می کند.

دانشجویان ثبت نام شده در برنامه FlexWeekend MSBA بسته به برنامه خود می توانند مدرک را طی 12 تا 24 ماه گذرانند. مدرسه Rady همچنین یک برنامه تمام وقت MSBA را ارائه می دهد که می تواند در مدت زمان 11 ماه تکمیل شود.

به عنوان یک دانشجوی MSBA شما هر دو مهارت کمی را برای ایجاد ابزارهای تصمیم بهتر و توانایی مدیریت تیم ها و برقراری ارتباط موثر با ذینفعان در هر مرحله از یک پروژه تحلیلی به دست خواهید آورد.

اگر آماده پذیرفتن به این برنامه هستید، می توانید این کار را در اینجا انجام دهید.

در برنامه مدرسه Rady MSBA شما یاد خواهید گرفت که:

  • از تجزیه و تحلیل پیش بینی و بهینه سازی برای تصمیم گیری مبتنی بر داده در بازاریابی ، مالی ، مدیریت و عملیات استفاده کنید
  • جمع آوری، تمیز کردن، تجسم و تجزیه و تحلیل داده ها
  • از ابزارهای آماری و بهینه سازی استفاده کنید (به عنوان مثال R، Shiny، Radiant)
  • راه حل های تجزیه و تحلیل کسب و کار را ایجاد و راه اندازی کنید

شغل در تجزیه و تحلیل کسب و کار

مشاغل موفق از داده ها و مدل ها برای تصمیم گیری بهتر و به دست آوردن مزیت رقابتی استفاده می کنند. تعداد زیادی از داده ها در مورد مشتریان ، تأمین کنندگان ، عملیات و معاملات مالی از منابع مختلفی جمع آوری می شود که اغلب در سیستم های متنوع توسط چندین ذینفع اداره می شوند. تبدیل این داده ها به بینش هایی که می تواند باعث افزایش تصمیم گیری شود ، یک چالش مهم استراتژیک برای مشاغل با هر اندازه ، در تمام صنایع است.

شرکت ها به دنبال متخصصان ماهر می گردند که می توانند به طور مؤثر در تیم ها کار کنند تا بتوانند سوالات کسب و کار کلیدی عملیاتی و استراتژیک را مد نظر قرار دهند و برای پیدا کردن پاسخ ها از داده ها و تجزیه و تحلیل استفاده کنند.

برنامه تحصیلی

MSBA یک برنامه درجه بندی شده با یک واحد 50 واحدی است. این برنامه درسی شامل چهار دوره اصلی 4 واحدی ، دو دوره اصلی 1 واحدی ، 32 واحد از مجموعه رشته های انتخابی و همچنین پروژه Capstone Business Analytics و یک جهت گیری اجباری قبل از موعد است.

دوره های مورد نیاز هسته

دوره های انتخابی

فهرست A (حداقل 20 واحد مورد نیاز):

لیست ب (حداکثر 12 واحد مجاز):

پروژه کپسول

دانش آموزان تجربه سنتون خود را به عنوان بخشی از یک تیم برای حل مشکلات شرکت ها روبرو می کنند. هر تیم به عنوان مشاور خارجی برای یک پروژه برای ایجاد ارزش برای یک شرکت مشتری کار می کند.

عملکرد در پروژه سنگ فرش به عنوان یک اقدام اولیه برای یادگیری دانش آموز در برنامه MSBA مورد استفاده قرار می گیرد. هر دانش آموز براساس درک خود از محتوای درس و توانایی وی برای اعمال محتوای درس به پروژه کوهنورد ارزیابی خواهد شد. تکمیل رضایت بخش پروژه Capstone برای کسب مدرک MSBA لازم است.

هر دانش آموز باید با موفقیت معاینه جامع انجام دهد. این معاینه شامل (1) ارائه رسمی پروژه سنگ نوردی، (2) یک گزارش کتبی و (3) یک معاینه دهانی شخصی. پروژه سنگ شکن باید دانش آموزان را برای تکمیل پروژه ای که یک مشکل تجاری را برای یک مشتری واقعی در جهان حل می کند، و کار خود را در یک گزارش کتبی مستند کند.

اگر آماده پذیرفتن به این برنامه هستید، می توانید این کار را در اینجا انجام دهید.

آخرین به روز رسانی May 2020

درباره این دانشگاه

The Rady School of Management at UC San Diego is a professional school within one of the top-ranked institutions in the U.S. for higher education and research. Established in 2003 and accredited by AA ... اطلاعات بیشتر

The Rady School of Management at UC San Diego is a professional school within one of the top-ranked institutions in the U.S. for higher education and research. Established in 2003 and accredited by AACSB International (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) in 2011, the Rady School is the only new business school created at a U.S. News & World Report Top 10 ranked public research university during the past 30 years, and is one of the youngest in the nation ever to achieve AACSB recognition. اطلاعات محدود