کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر

در طی این برنامه، دانش آموزان مطالعه، استخدام و تأمل در اصول بنیادین علم کامپیوتر است. این برنامه برای افراد مایل به دنبال فرصتهای شغلی به عنوان حرفه ای علوم کامپیوتر طراحی شده است. از فرهنگ سازمانی و تعامل انسان و کامپیوتر به سرویس های وب و محاسبات توزیع شده در سیستم های مجازی و مبتنی بر ابر، این برنامه منجر به دانش آموزان به تأمل در انتخاب روش و ابزار.

آن را تجربه عملی در تجزیه و تحلیل و درک درستی از مشکلات، سیستم ها و ساختار از طریق مطالعه از مطالعات موردی واقعی فراهم می کند. دانش آموز خواهد شد مجهز برای مقابله با خواسته های شدید از توسعه نرم افزار مدرن، انتقادی ارزیابی و استخدام مفاهیم و اصول مناسب برای ایجاد راه حل از ارزش تجاری، صنعتی یا تحقیق.

دانش آموزان ممکن است گزینه های تمرکز بر امنیت سایبری و پزشکی قانونی، انبار داده ها و هوش کسب و کار و یا مهندسی وب و نرم افزار مدیریت مهندسی کاربر محور را انتخاب نمایید.

از طریق مرکز دوره های کوتاه فرصت ما نیز ممکن است فراهم شود به مطالعه برای در بر داشت زیر مدارک حرفه ای: مایکروسافت فناوری امتحانات دانشیار؛ خبره حرفه ای جاوا SE برنامه نویس؛ جاوا خبره دانشیار؛ اوراکل خبره دانشیار (OCA).

در دسترس بودن برخی از دوره منوط به محدودیت های رضایت بخش است که ممکن است به اثر در سال ورود آمده است.

فهرست

PG پروژه (SST) (60 واحد) مدیریت توسعه سیستم ها و حکومت (15 واحد) شرکت توسعه نرم افزار مهندسی (15 واحد) الگوهای سازمانی و چارچوب (15 واحد) برنامه نویسی شرکت نوع قطعات (15 واحد) ابرها، شبکه و مجازی سازی (15 واحد) کارشناسی ارشد القایی زبان انگلیسی پشتیبانی دوره (برای دانشجویان کارشناسی ارشد در دانشکده علوم کامپیوتر و علوم ریاضی)

P>
الزامات


درجه اول خوب در محاسبات و یا اطلاعات سیستم.

  • و یا یک موضوع شمردن مناسب (مانند ریاضیات، فیزیک، مهندسی، سیستم های اطلاعات و یا چند رسانه ای) که شامل تجربه در زمینه توسعه نرم افزار است.

به رسمیت شناختن حرفه ای

این برنامه هنوز برای مجوز رسمی توسط انجمن کامپیوتر بریتانیا (BCS) ارائه نشده است. در راستای برنامه های دیگر که توسط بخش اجرا، آن انتظار می رود که این برنامه خواهد بود در زمان مناسب ارائه می باشد.

گزینه های شغلی

پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه دانش آموزان باید مهارت در حسابرسی کامپیوتر و یا امنیتی داشته و در یک موقعیت به دنبال فرصتهای شغلی در این مناطق باشد.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 49 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Greenwich »

این دوره واقع در پردیس
Duration
1 - 2 
پاره وقت
تمام وقت
Price
12,100 GBP