کارشناسی ارشد علوم کاربردی (شرکت نوع سیستم)

عمومی

شرح برنامه

مرور درس

این برنامه برنده جایزه در همکاری با دانشگاهیان و کارفرمایان برای دیدار با الزامات خاص صنعت طراحی شده است. این مجهز فارغ التحصیلان با دانش و مهارت های ضروری در زمینه های عملیات، کیفیت، مدیریت نوآوری است.

هدف این برنامه به منظور افزایش سهم فنی و مدیریت دانش آموختگان در شرکت های مختلف از جمله تولید، خدمات مالی، خدمات بهداشتی، دولت، و بسیاری دیگر. این دعوت از شرکت کنندگان از بسیاری از رشته های: آن را مناسب برای مهندسی، علوم، تجارت و هنر فارغ التحصیلان که مایل به دنبال یک حرفه ای در یک محیط با تکنولوژی بالا است. این جنبه تبدیل شده است مورد علاقه قابل توجهی به دانش آموزانی که ممکن است مایل به تغییر جهت از دوره خود را از مقطع کارشناسی و به دنبال یک مسیر شغلی جدید است که آنها چشم انداز اشتغال صدا در یک منطقه رشد ارائه می دهد.

کارشناسی ارشد علوم کاربردی (شرکت نوع سیستم) برنامه به شدت توسط کارفرمایان در نظر گرفته و همواره تقاضا برای فارغ التحصیلان ما وجود داشته است. فارغ التحصیلان این برنامه نقش در مهندسی، مدیریت امن و IT در شرکت های مثل Accenture، اپل، بوستون علمی، مدترونیک، VALEO، Ingersoll رند، پپسی، کری گروه، آی بی ام، اریکسون، ELAN و هیولت پاکارد.

از ویژگی های کلیدی این برنامه عبارتند از:

 • تزریق اخلاق قوی از نوآوری در دانش آموزان
 • روش های تدریس جذاب (به عنوان مثال لگو جدی بازی؛ بازدید از شرکت؛ سخنرانی مهمان)
 • یک برنامه یادگیری سفارشی را با توجه به نیازهای تک تک دانش آموزان
 • رویکرد چند رشته ای (به عنوان مثال مهندسی، فن آوری، کسب و کار)
 • فرصت های حرفه ای گسترده

شرکت سیستم های بر مردم، روند و مسائل مربوط به فناوری در یک سازمان تمرکز می کنند. ساختار دوره انعطاف پذیر ما اجازه می دهد تا شما را به ساخت برنامه درسی خود را با انتخاب از تعدادی از ماژول های موجود به 50 ECTS (اعتبارات) یا معادل آن در طول مدت برنامه را تشکیل می دهند. پایان نامه های تحقیقاتی (30 ECTS) و روش تحقیق (10 ECTS) موضوعات اصلی و اطمینان دانش آموزان مهارت های تفکر انتقادی، تحلیلی و نوشتن خود را. نتایج یادگیری توسط تکنیک های یادگیری مبتنی بر حل مساله و تکمیل تعدادی از تکالیف دنیای واقعی به دست آورد. امتحانات نوشته شده هر ترم برگزار می شود.

مورد نیاز و ارزیابی

تکنیک های یادگیری بر اساس حل مسأله در بسیاری از ماژول های ما استفاده می شود. شما همچنین باید تعدادی از تکالیف دنیای واقعی را تکمیل کنید. امتحانات نوشته شده اتفاق در پایان هر ترم.

نمای کلی دوره

ساختار انعطاف پذیر اجازه می دهد تا شما را به خیاط برنامه به نیازهای خاص خود را. شما می توانید از آن در زیر ذکر شده را انتخاب نمایید. ماژول در صورت موجود بودن و ماژول های دیگر ممکن است در دسترس ساخته شده است.

 • فناوری نوآوری و کارآفرینی
 • مدیریت پروژه
 • نوآوری کاربردی
 • سیستم های تصمیم گیری و تجزیه و تحلیل کسب و کار
 • اطلاعات استراتژی سیستم ها و برنامه ریزی
 • مدیریت عملیات
 • استراتژی عملیات
 • تدارکات و حمل و نقل
 • سیستم های ناب
 • تحقیق در عملیات
 • مدیریت کیفیت
 • بشر و سیستم های قابلیت اطمینان
 • ارگونومی
 • ایمنی و مدیریت ریسک
 • امور نظارتی.
 • روش های پژوهش

شما همچنین باید آماده سازی یک پایان نامه تحقیقاتی بر روی یک موضوع به با یکی از رهبران دانشگاهی به توافق رسیدند. ما شما را با تمام مهارت های علمی شما نیاز به انجام این کار در واحد ما در روش تحقیق تجهیز خواهد شد.

تحصیلات عالی

بسیاری از فارغ التحصیلان ما در تامین امنیت کمک هزینه تحصیلی به انجام تحقیقات در سطح دکترا موفق بوده است.

چرا این دوره را انتخاب کنید؟

فرصت های شغلی

این برنامه فارغ التحصیلان ما به مشاغل موفق در برخی از مهم ترین سازمان با مشخصات بالا در سراسر جهان رو کرده است. آنها از فرصتهای شغلی در محدوده موسسات تحقیقاتی، مشاوره، سازمان های چند ملیتی و کارآفرینی در سراسر جهان.

برخی از کارفرمایان ما می گویند:

آلن فلان | مدیر عامل شرکت هسته VP گروه

ما مشغول و فارغ التحصیلان جذب شده و آنها را در بر داشت به حل مشکلات بزرگ و اندیشمندان حیاتی است. پس زمینه خود را در سیستم ناب به تعدادی از شرکت های ما که در آن آنها به پیاده سازی سیستم های صوتی و فرایندهایی که اجازه داده اند شرکت های تابعه ما به سرعت در حال مقیاس کمک کرده اند بسیار قابل اجرا است.

مارتین کانروی | مدیر ارشد مدترونیک

این برنامه سیستم های سازمانی در NUI گالوی در ارائه دانش لازم به سیستم بسیار عالی متفکران متمرکز است. فارغ التحصیلان از این توانایی برای درک مردم؛ روند و همچنین مسائل مربوط به فناوری در سازمان است. این برنامه را تشویق می کند نامزدها به تجزیه و تحلیل مشکلات با استفاده از روش های علمی و برای تولید راه حل های نوآورانه و موثر برای این مشکلات است. علاوه بر این فارغ التحصیلان مهارت های واقعی مانند توانایی به کار در یک تیم و به خوبی ارتباط برقرار داده می شود. چنین مهارت های ضروری به سرعت در حال حرکت شرکت های فن آوری بالا مثل ما هستند.

برخی از فارغ التحصیلان ما می گویند:

پل گلیسون | شرکت Accenture

این برنامه است که به خوبی تحویل داده است یک تعادل خوب بین یادگیری عملی و کلاس درس بر اساس وجود دارد. که من پیدا کردم استادان به برخی از مردم مفید ترین و جذاب من در طول مطالعات من آمده اند در سراسر به عنوان آنها را دست در رویکرد به گرفتن دانش آموزان درگیر در بحث کلاس و بحث. همه در همه، این برنامه یک بنیاد عالی برای یافتن فرصت های شغلی آینده با توجه به سطح بالای توسعه شخصی و حرفه ای به شما دست آوردن است. این کمک باز کردن فرصت های شغلی زیادی برای من پس از آن یک برنامه ای است که من به شدت توصیه می شود.

پل مک کورمک | آلرگان

من کارشناسی ارشد علوم کاربردی در NUI گالوی با هدف دستیابی به دانش و مهارت های جدید برای کمک به پیشرفت حرفه ای من آینده عهده گرفت. البته چالش برانگیز بود و مورد نیاز استانداردهای بالا در سراسر. در حالی که تلاش برای پاسخگویی به این استانداردهای من معتقدم که من تا حد زیادی دانش من از سیستم های کسب و کار بهبود یافته و مهارت های جدید با ارزش به دست آورد. به اعتقاد من درس های آموخته شده در طول دوره توسعه شخصی و حرفه ای من به آینده را تسهیل میکند.

دیمین کلمن | باکستر بهداشت و درمان

من به شدت توصیه انجام کارشناسی ارشد علوم کاربردی (شرکت نوع سیستم) در NUI، گالوی. طیف گسترده ای از موضوعات ارائه شده به من اجازه داد به خیاط البته با توجه به نیازهای من و کمک من در Baxter بهداشت و درمان پیشرفت. که من پیدا کردم البته به چالش کشیدن اما بسیار لذت بخش و به من کمک کرد برای به دست آوردن درک عمیق تر از افراد مانند عملیات، کیفیت، تولید ناب و تدارکات. استاندارد از سخنرانی ها و سخنرانان مهمان به هیچ یک دوم بود. این همراه با بحث انرژی زا و کارگاه های آموزشی طراوت است در تضمین آینده من تمام خواهد شد برای تکمیل این استادان بهتر شده است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

With over 16,000 students and more than 2,200 staff, National University of Ireland Galway (NUI Galway) has a distinguished reputation for teaching and research excellence in the fields of arts, socia ... اطلاعات بیشتر

With over 16,000 students and more than 2,200 staff, National University of Ireland Galway (NUI Galway) has a distinguished reputation for teaching and research excellence in the fields of arts, social science, and celtic studies; business, public policy and law; engineering and informatics; medicine, nursing and health sciences; and science. اطلاعات محدود