کارشناسی ارشد علوم معماری - MArchSc

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

در علوم محیط داخلی به یک متخصص تبدیل شوید و درک خود را از ارتباطات معماری ، مهندسی ، آزمایش و تحقیقات ساختمان افزایش دهید.

شما در ساخت و ساز و عملکرد ساختمان ، نحوه عملکرد مصالح ساختمانی ، پایداری در صنعت و رابطه بین ساختمانها و محیط زیست کاوش خواهید کرد. یاد بگیرید که این عناصر را زیر سوال ببرید ، آزمایش کنید و توضیح دهید و به عنوان یک دانشمند معماری به دانش خود اعتماد کنید.

متناسب با اهداف شغلی و در دسترس بودن زمان خود ، از میان مجموعه ای از مدارک انتخاب کنید.

کارشناسی ارشد معماری توسط حرفه ای توسط موسسه ساختمان نیوزلند (NZIOB) شناخته می شود.

AlexandruPetre / Pixabay

دنيايي را كه در آن زندگي مي كنيم دگرگون كنيد

بینش بین مردم ، ساختمانها و فرهنگ بینش بدست آورید. شما چشم اندازهای بسیاری از جمله نقش مهم tikanga و matauranga Māori را در طراحی معماری و تصمیم گیری در نظر خواهید گرفت.

شما همچنین می توانید با داشتن تخصص در مدیریت پروژه یا سیستم های مهندسی پایدار ، از نحوه تاثیر ساختمان ها بر جهان طبیعی با تأثیرگذاری در طراحی ، ساخت ، بهره برداری و نگهداری آنها بهره مند شوید.

جامعه

تحصیلات تکمیلی به شما کمک می کند تا با همسالان ، کارمندان دانشگاه و همکاران آینده روابط و شبکه های ارزشمند برقرار کنید. برای شرکت در برنامه ها ، سمینارها ، کارگاه ها و کارکردهای اجتماعی از بهترین فرصت ها استفاده کنید.

شما همچنین می توانید از مهارت متخصصان کار در ارتباطات دانشکده با صنعت محلی بهره مند شوید.

شغل

صلاحیت تحصیلات تکمیلی در علوم معماری می تواند در طراحی و توسعه محیط ساخته شده ما ، درهای حرفه ای را باز کند. شما ممکن است تمرین خود را شروع کنید یا به عنوان کارمند در یک شرکت یا سازمان دولتی کار کنید. شما می توانید به عنوان یک مدیر پروژه ساختمانی ، یک مهندس سیستم پایدار یا به عنوان مشاور کار کنید. مشاغل دیگر ممکن است یک مشاور یا طراح روشنایی ، مشاور رضایت ساختمان ، تحلیلگر طراحی و مقررات آتش نشانی ، مهندس آکوستیک و نقشه بردار کمیت باشد.

همچنین می توانید در زمینه تحقیق در مورد تاریخ ، تئوری و شیوه های معاصر در معماری متمرکز شوید و یک حرفه را در دانشگاه یا یک سازمان تحقیقاتی باز کنید.

بورس تحصیلی

مدرسه معماری تعداد زیادی جایزه و بورس تحصیلی در دسترس است هر ساله.

شما همچنین می توانید بورس تحصیلی دیگر بر اساس سطح تحصیل، زمینه موضوع و زمینه خود را دنبال کنید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... اطلاعات بیشتر

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. اطلاعات محدود
ولینگتون , ولینگتون , ولینگتون + 2 بیشتر کمتر