کارشناسی ارشد علوم زیستی

عمومی

شرح برنامه

زیست شناسی

عمومی

زیست شناسی، مطالعه زندگی و موجودات زنده، یک موضوع وسیع و سریع در حال تحول است. مطالعات در سال های اخیر به ما توانایی درک فرآیندهای بسیار اساسی که زندگی را از سطوح ارگانیزم دست نخورده، از طریق سلول ها و به سطوح مولکولی و زیر مولکولی پایه گذاری می کنند، به ما داده اند. درک این فرآیند نیازمند دانش، ابزار و مهارت از زمینه های مختلف زیست شناسی، پزشکی، فارماکولوژی، بیوانفورماتیک، شیمی، فیزیک، ریاضیات و زمینه های مرتبط است. موسسه علم ویزمن Weizmann دارای چندین گروه تحقیقاتی است که از این و دیگر رویکردها برای درک مبانی زندگی همانطور که می دانیم، با استفاده از تحقیقات متنوع و بین رشته ای با زیرساخت های عالی موجود در محوطه دانشگاه استفاده می کنند.

حداقل الزامات علمی

ما از فارغ التحصیلان برجسته BSc که دارای مدرک کارشناسی در علوم زیستی از یک موسسه معتبر محلی یا خارجی موسسه آموزش عالی یا سایر مدارک معادل توسط هیئت مطالعات در حوزه خود هستند، با GPA 85 (یا معادل آن) استقبال می کنیم. نامزدهای دانشگاه های غیر اسرائیلی یا نهادهای آموزش عالی باید آزمون های ارزیابی خارجی را در اختیار هیئت مطالعات، از جمله: GRE: هر دو تست عمومی و آزمون در موضوع مورد نظر شما می خواهید. کد FGS برای GREs 3398 است و نمرات باید مستقیما از مرکز آزمون GRE ارسال شوند. TOEFL یا آیلتس: فقط برای نامزدهای که زبان مادر انگلیسی نیست. لطفا توجه داشته باشید که اگر از شما خواسته شود که یک موسسه را به عنوان یک گیرنده نمره مشخص کنید، شماره کد TOFEL موسسه علمی Weizmann C087 است.

فرآیند برنامه

تعدادی از نامزدهای انتخاب شده به مصاحبه بر اساس دستاوردهای علمی و نامه های پیشنهاد شده دعوت می شوند. تجربه تحقیق گذشته مزیت است اما اجباری نیست. از آنجا که انتظار می رود که متقاضیان این برنامه از مجموعه های بسیار متنوعی از زمینه ها آمده باشند، کمیته مصاحبه از سه تا چهار عضو هیئت علمی از زمینه های مختلف علوم انسانی تشکیل شده است. این برنامه بسیار انتخابی است و محدود به تعداد کمی از دانش آموزان است.

مهلت درخواست

برنامه های کاربردی می توانند بین اکتبر 1 تا 31 مارس ارائه شوند. برنامه های بعد (یعنی پس از مهلت فوق) در موارد خاص مورد توجه قرار می گیرند. برنامه های کاربردی دانشجویان خارجی تا 31 دسامبر در ماه ژانویه در نظر گرفته می شود و مصاحبه ها در اوایل ماه فوریه برگزار می شود. تصمیمات نهایی توسط فوریه 28 ارائه خواهد شد.

نحوه درخواست

لطفا یک فرم درخواست عمومی آنلاین را پر کنید پس از ارسال درخواست خود، یک ایمیل دریافت خواهید کرد که نشان می دهد درخواست دریافت شده است. ظرف چند روز شما یک ایمیل دوم با یک UserID و یک رمز عبور دریافت خواهید کرد، که به شما امکان دسترسی به سرویس نظارت آنلاین را می دهد که می توانید وضعیت درخواست شما را بررسی کنید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Feinberg Graduate School (FGS) encapsulates the spirit of inquiry and discovery. Since its establishment in 1958 as the academic arm of the Weizmann Institute of Science responsible for all studen ... اطلاعات بیشتر

The Feinberg Graduate School (FGS) encapsulates the spirit of inquiry and discovery. Since its establishment in 1958 as the academic arm of the Weizmann Institute of Science responsible for all student and postdoctoral affairs, the Feinberg Graduate School has established its reputation as a multidisciplinary center where students strive to reach the highest levels of knowledge and understanding, under the guidance of creative and original researchers in the natural sciences and mathematics. اطلاعات محدود