این برنامه چند رشته ای است و ارائه می دهد آموزش های متنوع در علوم جوی، که توسط دانشمندان برجسته در زمینه آموزش داده می شود. این شما را در درک عمیق از علوم کلی جوی، چرخه بیوگرافی و شیمیایی و فرآیندهای در تعاملات زمین-اکوسیستم-فضای فراهم خواهد کرد. شما دانش گسترده ای از موضوعات مختلف در زمینه هایی مانند فیزیک محیطی، شیمی جو، هواشناسی، جغرافیای فیزیکی و محیط زیست خواهید یافت. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه از روشهای پیشرفته محاسباتی و آزمایشگاهی استفاده کنید و تجربه در زمینه اندازه گیری و عملیات را بدست آورید.

در کنسرسیومی مسئول برنامه برای شرکت در 14 دانشگاه برتر از کشورهای مختلف نوردیک وجود دارد و قصد دارد دوره هایی از چندین نفر از آنها را انتخاب کنید تا مشخصات خود را در برنامه مشخص کنید. دانشجویان این فرصت را دارند تا برای دریافت کمک هزینه تحصیلی اختصاصی برای پوشش دادن هزینه های سفر و زندگی هنگام شرکت در دوره های دانشگاه های شریک در کشورهای دیگر در شمال کشور اقدام کنند.

ماژول ها / دوره های برنامه

دوره های آموزشی و تعداد اعتبارات: گازهای گلخانه ای و چرخه های بیوگرافی شیمی (15)، تغییرات اقلیمی و تاثیرات آن بر محیط زیست (15)، مدل سازی اکوسیستم (15)، تعاملات بیوسفر-اتمسفر (15)، دینامیک اکوسیستم جهانی (15) 2x15) که ترجیحا در دانشگاه های همکار، پروژه پایان نامه کارشناسی ارشد (30) مورد مطالعه قرار گرفته است.

چشم انداز شغلی

به عنوان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد علوم زیستی و دوره های بیوگرافی شیمی، شما قادر خواهید بود در زمینه های مدیریت زیست محیطی، مشاوره، مدل سازی آب و هوا و تحقیقات در هر دو زمینه ملی و بین المللی کار کنید.

درباره این برنامه در www.lunduniversity.lu.se/atmospheric-sciences بیشتر بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی فوریه 11, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school