کارشناسی ارشد علوم دامی رفاه، اخلاق و قانون

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد علوم دامی رفاه، اخلاق و قانون در وینچستر انتقادی به ژرف استفاده معاصر از حیوانات، فراهم می کند و مهارت های تحصیلی و تخصص مورد نیاز برای حفاظت از حیوانات و پیشبرد رفاه آنها.

محتوا برنامه

این دوره یک پایه قوی در علوم رفاه حیوانات، اخلاق و قانون را فراهم می کند. دانش آموزان مهارت های لازم را کسب به توسعه یک ارزیابی علمی دقیق از دولت رفاه از حیوانات در انواع متنوعی از تنظیمات، و کارشناسی ارشد نظریه اصلی در مورد اخلاقی روابط ما با دیگر حیوانات. در سال های اخیر تکامل سریع در وضعیت اجتماعی از حیوانات شده است وجود دارد. مطالعات شناختی و رفتاری ویژگی های ناشناخته در بسیاری از گونه های است که به افزایش تمرکز بر روی پیچیده، چند وجهی روابط ما با آنها منجر آشکار کرده اند. دانش آموزان در مورد تنوع تنظیمات که در آن حیوانات زنده یا استفاده می شود، از جمله کشاورزی، حمل و نقل و کشتار، آزمایشگاه ها، خانه ها، باغ وحش ها و منطقه های مختلفی سرگرمی های دیگر، و در مورد آزاد اعم حیوانات در محیط های طبیعی را یاد بگیرند. مانند طراحی و اجرای یک پروژه تحقیقاتی و ارتباطات از نتایج به یک استاندارد علمی - - و همچنین استفاده از کانال های ارتباطی مدرن مناسب به مخاطبان عام تر از همه دانش آموزان مهارت های کلیدی انتقال دانشگاهی یادگیری است.

شرایط ورود

به طور معمول اول یا درجه دوم درجه افتخارات ترکیب های مرتبط با موضوع در زندگی و سلامت علوم و یا علوم انسانی، و یا تجربه حرفه ای در منطقه مورد مطالعه.

تمام وقت: 1 سال

نیمه وقت: 2/3 سال

واقعیت: برای دامپزشکان که به دنبال واجد شرایط تخصصی در رفاه حیوانات هستند، این برنامه تا حدی بر اساس برنامه های نظری مورد نیاز برای مدارک اروپایی و آمریکایی است.

واقعیت: دانشگاهیان درگیر در این برنامه دارای مهارت ها و دانش تخصصی در هر حوزه علم رفاه حیوانات، اخلاق حیوانات و قانون حیوانات هستند. نقاط قوت شامل تجربه قابل توجهی در بررسی و نقد استفاده های اجتماعی معاصر از حیوانات، از طریق رسانه های دانشگاهی و محبوب، و در کار در هر دو غیر دولتی سازمان ها و عرصه های حرفه ای مانند عمل دامپزشکی و حقوقی، برای پیشبرد رفاه حیوانات در جامعه گسترده تر است.

ماژول

  • تهیه و تحقیق و توسعه
  • حیوانات و جامعه
  • توانایی حیوانات و ملاحظات اخلاقی
  • رفتار حیوانات و روحی
  • رفاه حیوانات مسائل من
  • مسائل مربوط به رفاه حیوانات II
  • پایان نامه

یادگیری و تدریس

ماژول ها با استفاده از یادداشت های هسته ای آنلاین با قرائت اضافی، فیلم ها و یادداشت های سخنرانی ارائه تدریس می شود. دانش آموزان ممکن است در سمینارهای آنلاین شرکت می کنند، و در ایجاد رسانه های ارتباطی مانند انتشارات علمی و محبوب، پاور پوینت و ارائه پوستر، و وبلاگ آنلاین هدایت می شود. آموزش و حمایت های دیگر است که توسط محققان مجرب، مشتاق و مشهور بین المللی در زمینه ارائه شده است.

ارزیابی

ارزیابی شامل تکالیف نوشتاری، پاور پوینت و ارائه پوستر، وبلاگ ها آنلاین، مشارکت در بحث ها، و یک پایان نامه 15،000 کلمه در یک موضوع مورد علاقه به دانش آموز، در مشورت با سرپرست انتخاب شده است. در دانشگاه وینچستر برنامه اعتبار ممکن است طیف وسیعی از وسایل ارزیابی یادگیری خود را اتخاذ کنند. نشانگر، و لزوما جامع نیست، لیستی از انواع ارزیابی شما ممکن است روبرو شامل مقالات، اوراق بهادار، نظارت کار مستقل، سخنرانیها، امتحانات نوشته شده است، و یا اجرای عملی است. دانشگاه به تضمین این که همه دانش آموزان از فرصت برابر برای دستیابی به نتایج یادگیری ماژول اند متعهد است. به این ترتیب، که در آن مناسب و لازم، دانش آموزان معلول به رسمیت شناخته شده ممکن است تکالیف جایگزین مجموعه ای که در ادامه به تست چگونه موفقیت آنها نتایج یادگیری ماژول ملاقات کرده اند. جزئیات بیشتر در مورد انواع ارزیابی مورد استفاده در برنامه شما علاقه مند در هم می توانید می توان در صفحه درس، با حضور در یک روز باز / شب، و یا تماس با کارکنان آموزش ما در بر داشت.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان ممکن است مشاغلی در حمایت از حیوانات، رفاه و حفاظت سازمان را وارد کنید. باغ وحش ها، پناهگاه ها و سازمان های دیگر نیاز به دانش مدیریت حیوانات و رفاه؛ ادارات دولتی کار بر روی مسائل حیوانات. تضمین، و بازرسی های سازمان های اجرای. و سازمان های تجاری به دنبال پیاده سازی و نظارت بر استانداردهای رفاه حیوانات از تامین کنندگان کشاورزی خود را.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching.

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching. اطلاعات محدود