کارشناسی ارشد علوم اقتصادی کمی

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد علوم اقتصادی کمی (MSQE) می تواند در مدت زمان اندکی به پایان برسد ، بر کاربردهای عملی و یادگیری تعاملی تأکید می شود ، یک مدرک تعیین شده STEM است و شامل همکاری نزدیک با اعضای هیئت علمی کلاس جهانی اقتصاد و تیم پیش بینی است. .

این برنامه توسط مؤسسه بین المللی پیش بینی کنندگان (IIF) به عنوان یک برنامه پیش بینی خبره تعیین شده است و برای کارشناسی ارشد برتر برنامه های اقتصاد اقتصادی 2019 در رتبه ششم کشور قرار دارد .

سازمان خواهران برنامه ، CERF ، یکی از تنها شش مرکز پیش بینی دانشگاه مستقر در کشور است که در بررسی پیش بینی اقتصادی وال استریت ژورنال گنجانده شده است .

آمار سریع

وی گفت: "این برنامه یک مدرک ریاضی چالش برانگیز را برای من فراهم کرد که متمرکز بر برنامه های دنیای واقعی باشد. این یک آمادگی خارق العاده برای پیشرفت حرفه ای یا برنامه دکتری است." Molly Clancy ارشد کمی مدل ساز ، کنترل بینش ، و Analytics ، Google

نکات مهم برنامه

کارشناسی ارشد در مقطع کمی اقتصاد ، بر کاربردهای عملی در برنامه درسی و یادگیری تعاملی ، از جمله همکاری نزدیک با اعضای یک هیئت علمی کلاس جهانی و تیم پیش بینی اقتصاد تأکید دارد. این برنامه منحصر به فرد عصرانه با تأكید جدی بر توسعه مفاهیم و تئوری های اقتصادی كاربردی ، به طور جدی دانشجویان خود را در زمینه های ریاضیات ، تجزیه و تحلیل آماری و تحقیق آماده می كند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های ما اینجا را کلیک کنید.

برنامه پیش بینی معتبر

کارشناسی ارشد در اقتصاد کمی توسط موسسه بین المللی پیش بینی کنندگان (IIF) به عنوان یک برنامه پیش بینی معتبر تعیین شده است و برای برنامه های کمی اقتصاد مالی کمی در رده چهارم کشور قرار گرفته است.

مرکز تحقیقات اقتصادی و پیش بینی

هیچ جایگزینی برای تجربه با کیفیت وجود ندارد. دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد ما در برنامه اقتصاد کمی ، برنامه های درسی را که در کلاس می آموزند در مرکز تحقیق و پیش بینی اقتصادی کال لوتران (CERF) تمرین می کنند.

در همکاری نزدیک با دانشکده ها ، دانشجویان ما در یک محیط حرفه ای پر رونق کار می کنند تا گزارش های سفارشی برای مشاغل ، دولت و سازمان های غیرانتفاعی ایجاد کنند. دانشجویان از مهارت های اقتصاددانان کاربردی خود استفاده می کنند:

 • آنالیز دقیق اقتصادسنجی را انجام دهید
 • مدل ها و پیش بینی های معتبر را ایجاد و درک کنید
 • گزینه ها را تحلیل و توصیه کنید
 • تجزیه و تحلیل و توصیه ها را بصورت کتبی و ارائه های رسمی ارائه و دفاع کنید.

در مقیاس بزرگتر ، دانشجویان به توسعه پیش بینی های اقتصادی سالانه ونتورا و سن فرناندو دره و همچنین اورگان کمک می کنند.

این یک برنامه جدی است. کار آسانی نیست. شما باید بتوانید ریاضی را انجام دهید و باید کار کنید. اما وقتی افراد کارشناسی ارشد اقتصاد کمی را در رزومه شما می بینند ، می دانند که این به چه معنی است. شما مهارتهای ملموس ، واقعی و مهارتهای سطح بالای حل مسئله را برای آنها به ارمغان می آورید. تفاوت بزرگی ایجاد می کند.

جولیا کامینسایا '13 ، کارشناسی ارشد در اقتصاد کمی

برنامه تحصیلی

در زیر لیست دوره های مورد نیاز برای به دست آوردن کارشناسی ارشد علوم اقتصادی کمی است.

سری اقتصادسنجی
 • ECON 510 اقتصادسنجی 1 (3 اعتبار)
 • ECON 511 اقتصاد سنجی 2 (3 اعتبار)
 • ECON 512 اقتصادسنجی 3 (3 اعتبار)
 • مدل سازی ECON 513 (3 اعتبار)
سری های خرد
 • نظریه اقتصاد خرد ECON 520 - قسمت 1 (3 اعتبار)
 • نظریه اقتصاد خرد ECON 521 - قسمت 2 (3 اعتبار)
سری های کلان اقتصادی
 • نظریه اقتصاد کلان ECON 530 - قسمت 1 (3 اعتبار)
 • نظریه اقتصاد کلان ECON 531 - قسمت 2 (3 اعتبار)
سری اقتصادی اقتصادی
 • ECON 543 معرفی اقتصاد مالی (3 اعتبار)
 • ECON 544 اقتصاد مالی II: تئوری و عملکرد مشتقات (3 اعتبار)
 • ECON 545 اقتصاد مالی III: مدیریت ریسک برای موسسات مالی (3 اعتبار)
موضوعات
 • ECON 555 اقتصاد و سیاست محیط زیست (3 اعتبار)
 • ECON 542 تحقیقات عملیات (3 اعتبار ، انتخابی)

4 1 گزینه

اگر در کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد کال Lutheran هستید ، می توانید تنها با گذراندن دوره هایی در طول سال ارشد خود ، کارشناسی ارشد خود را در اقتصاد کمی دریافت کنید.

 • در وقت خود صرفه جویی کنید و سریعتر کارشناسی ارشد خود را در اقتصاد کمی کسب کنید
 • با گذراندن دوره کارشناسی ارشد در دوره های کمی اقتصاد به عنوان بخشی از شهریه کارشناسی خود ، در هزینه صرفه جویی کنید
 • تجربه تحصیلات تکمیلی خود را طراحی کنید
 • ایجاد شبکه ای از متخصصان و دانشجویان شاغل از سراسر جهان

بورس های تحصیلی اورتون

بورسیه تحصیلات تکمیلی اورتون در اقتصاد

هدف از کمک هزینه تحصیلات تکمیلی Overton ، کمک به دانشجویان فارغ التحصیل با تعالی دانشگاهی برجسته در پیگیری تحصیلات تکمیلی کال کالتر لوتری در اقتصاد است. این جایزه در مواردی از پیشرفت تحصیلی برتر به دست می آید و میزان هر یک از اعضاء بورس تحصیلی متفاوت است.

محققان تحقیقات تابستانی اورتون در اقتصاد

این برنامه تحقیقاتی تابستانی برای دستیابی به دانش آموزان فوق لیسانس در اقتصاد. این دوره های کارآموزی برای دانشجویان دانشگاه های هر دانشگاه آزاد است و برای پیشرفت تحصیلی برتر اعطا می شود. این فرصتی برای دانش آموزان بالقوه کارشناسی ارشد اقتصاد کارشناسی ارشد برای پیش نمایش موارد مرتبط با تحقیقات اقتصادی فراهم می کند. بیشتر بدانید

جایزه اورتون در اقتصاد

این جایزه اورتون برای کارهای برجسته توسط یک دانشجوی کارشناسی ارشد کال لوتری در اقتصاد اهدا می شود که کار علمی آن از لحاظ کیفیتی کاملاً عالی است - همانطور که با عملکرد دانشگاهی کلی و / یا تکمیل یک پروژه افتخارات نشان داده شده است. دريافت كنندگان با نامزدي و انتخاب دانشكده انتخاب مي شوند. این جایزه شامل یک گواهی ، یک یادداشت رونوشت و یک جایزه نقدی است.


پذیرش

تصمیمات مربوط به پذیرش برای دائمی داوطلبان تحصیلی بر اساس بررسی مطالب زیر در پرونده نامزد:

 1. مدرک لیسانس با توانایی کمی نشان داده شده است
  • حساب: یک سال مورد نیاز با درجه B یا بهتر است
  • آمار: یک دوره مورد نیاز با درجه B یا بالاتر. یک سال توصیه می شود
  • اقتصاد سنجی: یک دوره با B یا بالاتر بسیار توصیه می شود
  • برنامه نویسی رایانه: برخی از آشنایی و تمایل به یادگیری مورد نیاز است
 2. میانگین درجه درجه (GPA) 3.0 یا بالاتر (یا معادل آن)
 3. GRE از 1000 یا GMAT از 500 (بسته به سوابق تحصیلی نامزد ممکن است کنار گذاشته شود)
 4. دو نامه توصیه
 5. بیانیه شخصی
 6. مصاحبه با مشاور پذیرش
 7. تجربه کار ترجیح داده شده اما لازم نیست

دوره های بنیاد ممکن است برای کسانی که شرایط اولیه را وارد برنامه نمی کنند ، لازم باشد. این دوره های پایه و اساس به مدرک حساب نمی شوند

نقطه ورود برنامه به طور معمول اواخر آگوست (دوره پاییز) است. در بعضی موارد نقاط ورود دیگر امکان پذیر است.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2019

درباره این دانشگاه

California Lutheran University is a selective, comprehensive institution offering undergraduate and graduate degrees in the liberal arts and sciences and professional fields. Rooted in the Lutheran tr ... اطلاعات بیشتر

California Lutheran University is a selective, comprehensive institution offering undergraduate and graduate degrees in the liberal arts and sciences and professional fields. Rooted in the Lutheran tradition, Cal Lutheran encourages critical inquiry into matters of faith and reason. Mentored by dedicated and accomplished faculty members, students pursue their passion and discover their purpose as they seek to grow as individuals. California Lutheran College was founded in 1959 on a ranch donated by Richard Pederson, the son of Norwegian immigrants. The college opened its doors to 330 students in September 1961 and held its first Commencement in May 1964. اطلاعات محدود
هزار اوکس , روستای Westlake , اشنارد , لس آنجلس + 3 بیشتر کمتر