کارشناسی ارشد علوم اسب

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد / PgCert / PgDip اسب علوم

تحصیلات تکمیلی در علوم اسب در Hartpury می تواند از شروع فرصت های زیادی هیجان انگیز است. برنامه های ماژول های تدریس تحویل از طریق بلوک مطالعه آخر هفته برای تسهیل مطالعه در کنار حرفه ای خود را و طیف وسیعی از تمام وقت و پاره گزینه های مطالعه در دسترس با توجه به شرایط شخصی خود را تشکیل شده است. ماژول های دانش و درک خود را افزایش دهد اما تمرکز اصلی استفاده از علم چگونه اسب می تواند عملکرد حداکثر رساندن، افزایش طول عمر حرفه ای و یا کمک در انتخاب اسب عملکرد، با یک هدف اصلی از بهینه سازی رفاه اسب است. در طول ماژول ها، شما نیز خواهد شد 'دست در تجربه از تکنولوژی مدرن، به عنوان مثال راه رفتن تجزیه و تحلیل و الکترومیوگرافی، برای ارزیابی عملکرد که می تواند مهارت های ارزشمند برای آینده خود را ساخت مورد استفاده به دست آورید. پروژه پایان نامه اجازه می دهد تا شما را به دانش و مهارت های کسب شده در طول برنامه و اعمال آنها را به یک پروژه تحقیقاتی منحصر به فرد بر اساس منافع شخصی خود را که می تواند به توسعه حرفه ای در آینده و یا آرمان مرتبط است. دانش آموزان در طول برنامه های خود را تشویق به حضور در کنفرانس، در حال حاضر تحقیقات خود و تبدیل شدن به یک عضو از جامعه دانشگاهی گسترده تر از جمله در کنفرانس سالانه خود ALLTECH-Hartpury عملکرد اسب است.

به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد علوم اسب، شما یک معلم دانشگاهی شخصی برای کمک به حمایت از شما برای رسیدن به اهداف و منافع فردی خود را داشته باشد. مهارت های مطالعه تعطیلات آخر هفته ماژول نیز در طول دوره القا برگزار و ترکیب با فرصت های ارزیابی تکوینی برای کمک به توسعه علمی خود را. این است که با کارکنان که با پیشرفت علم اسب در صحنه بین المللی عین حال در دسترس و متعهد به ترویج دستاورد شما باقی می ماند درگیر ترکیب شده است.

فضای دوستانه، حمایتی و شخصی در اینجا در Hartpury با برنامه مدولار انعطاف پذیر برای ارائه یک تجربه منحصر به فرد کارشناسی ارشد، الهام بخش، جذاب و لذت بخش ترکیبی.

محتوا

  • انتخاب، اندازه گیری و بهبود عملکرد ورزشی از اسب و سوار
  • توانبخشی ورزشکار اسب
  • ارزیابی و توسعه از اسب و سوار زوج
  • رفاه و رفتار اسب

آموزش، یادگیری و ارزیابی

سخنرانی سنتی تنها یک بخش از دوره خود را خواهد بود. شما همچنین می خواهید از طریق گروه ها و سخنرانی های فردی و بحث ها، سمینار گروه به رهبری دانشجویان، تجزیه و تحلیل و استفاده از مطالعات موردی و یادگیری تجربی و شبیه سازی را یاد بگیرند. سخنرانان مهمان از نهادهای صنعت و حرفه ای نیز به طور مرتب به برنامه کمک می کند. این روش ابتکاری محیط زیست است که لذت بخش، متنوع و یادگیری موثر فراهم می کند ایجاد کنید.

فرصت های شغلی

فوق لیسانس گذشته به مطالعه دکترا و اشتغال در / بخش علوم دامی اسب به عنوان محققان، استادان و مشاوران پیشرفت کرده است.

شرایط ورود

ما قضاوت تمام برنامه های کاربردی بر اساس شایستگی های فردی خود را؛ با این حال ما معمولا به دنبال:

  • 2: 2 درجه افتخارات یا بالاتر در علوم اسب و یا علوم دامی
  • 2: 2 درجه افتخارات یا بالاتر در درجه بیولوژیکی مربوط با یک پس زمینه تکمیلی در زمینه اسب (به عنوان مثال BHS)


دیگر مجوز رسمی مورد تایید و یا صلاحیت حرفه ای؛ با ما تماس بگیرید تا در مورد


طول برنامه

این برنامه دارای گزینه های مطالعه متغیر برای رفع نیازهای خود. تحصیلات گواهینامه برنامه زمان قسمت، بین ماه های سپتامبر و ژوئن یک سال تحصیلی اجرا شود، اما شامل 3 ماژول تدریس می شود. دیپلم کارشناسی ارشد در علوم اسب را می توان در یک زمان و یا بخشی به طور تمام وقت (6 ماژول تدریس) مطالعه شده است. این می تواند یک برنامه یک ساله تمام وقت و یا می توان آن را یک مسیر پیشرفت از کارشناسی ارشد گواهی، که در این صورت یک برنامه هم یک سال است. هر دو گزینه بین ماه های سپتامبر و ژوئن یک سال تحصیلی را اجرا کنید. دانش آموزان ممکن است ماژول تجمع یعنی شما می توانید PG بزنید دستیابی و استفاده از این اعتبار به سمت PG دیپلم و پس از آن این می تواند به سمت یک جایزه کامل کارشناسی ارشد کمک می کند.

برنامه کارشناسی ارشد (6 ماژول تدریس و پایان نامه) را می توان به عنوان یک برنامه آموزش داده تمام وقت مورد مطالعه و در مدت دوازده ماه (سپتامبر اوت) و یا از طریق یک برنامه مطالعه پاره وقت با معلم خود را توافق به پایان رسید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Hartpury College is an outstanding provider of equine care, animal science, agricultural and land management courses, sports science, food technology and related courses. We pride ourselves on our por ... اطلاعات بیشتر

Hartpury College is an outstanding provider of equine care, animal science, agricultural and land management courses, sports science, food technology and related courses. We pride ourselves on our portfolio of programmes which provides you with the best choices and the qualifications you need to realise your full potential. اطلاعات محدود