کارشناسی ارشد طراحی معماری توسط پروفسور نیل Spiller و مدیر گروه نیک پاک اجرا کنید؛ این برنامه دانش آموزان را تشویق به توسعه یک رویکرد نظری و تجربی به طراحی معماری از طریق استفاده از ابزارهای پیشرفته دیجیتال و تکنیک های. آن است که در دانشجویان معماری و رشته های مرتبط، که مایل به ادامه مهارت های علمی، فکری و حرفه ای خود را فراتر از الزامات صلاحیت حرفه ای به رسمیت شناخته شده آنها بود.

این برنامه با هدف رسیدگی و دوباره تعریف روند و دانش جدید در زمینه معماری ارائه می دهد و چارچوب طراحی کارشناسی ارشد به شدت توسط اجزای نظری پشتیبانی می شود. تدریس توسط اعضای AVATAR دانش آموزان گروه (پیشرفته مجازی و فن آوری معماری تحقیقات) که به منظور توسعه یک تمرکز شخصی و موقعیت تحقیقاتی مستقل در چارچوب برنامه تشویق می شوند. به خصوص نسبت به دانش آموزانی که مایل به در رفتن به تحصیل در MPhil / دکترا بشود.

این برنامه توسط بدن حرفه ای معتبر نیست و معافیت از موسسه سلطنتی معماران بریتانیا (RIBA) قسمت 2 معاینه حرفه ای و یا از معماران ثبت نام انجمن (ARB) قسمت 2 مقرر ارائه نمی دهد.

وزارت در دولت جدید از هنر ساختمان طراحی شده توسط معماران جایزه برنده Heneghan پنگ است؛ آن را با چهارده مناظر پشت بام مجهز، برش لبه کارگاه های دیجیتال، استودیوهای طراحی گسترده، یک کتابخانه در سطح جهانی و دو فضای گالری.

ساختمان ما این است که در قلب گرینویچ، جدیدترین علاوه بر مجموعه ای از ساختمان های با شکوه که میراث جهانی یونسکو و محل گرینویچ نصف النهار مبدا اشغال واقع شده است.

هدف از این برنامه عبارتند از: به منظور گسترش پژوهش در مورد تاثیر فن آوری های پیشرفته در طراحی معماری، و به منظور کمک در بحث در مورد مسائل مانند زیبایی شناسی، فلسفه و فیزیولوژی به نگرانی خود را با فن آوری های مجازی (کاوش طور کامل غوطه ور، مخلوط و محیط افزوده)؛ زمان رسانه های دیجیتال بر اساس (فیلم، ویدئو و انیمیشن)، نانو و تکنولوژی زیستی (میکرو مناظر و معماری، اخلاق، پایداری و محیط زیست) از جمله محیط های بازتابی و سیستم های سایبرنتیک

فهرست

دانشجویان ملزم به مطالعه دروس اجباری زیر است.

پروژه کارشناسی ارشد (60 واحد) پیشرفته طراحی معماری 01 (تم پروژه)) 40 کردیت ( پایان نامه های معماری (40 واحد) نظریه های طراحی معماری (20 کردیت) نمایندگی های آینده (20 واحد)

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 49 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Greenwich »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
12,100 GBP