کارشناسی ارشد شیمی کاربردی - مواد پلاستیکی - انگلیسی یا FRENCH

عمومی

شرح برنامه

مهندسان ITECH از طریق پیشرفت در تولید مواد پلاستیکی، بر اساس دانش بنیادی، خود را از دیگر مدارس شیمی متمایز می کنند. مهندسان صنایع پلاستیک ITECH مکمل تخصص خود را با جنبه های دیگر عمده: پوشش مواد مختلف پلاستیکی (فرمولاسیون شیمی)؛ مواد کامپوزیتی مورد استفاده در حمل و نقل، ورزش و اوقات فراغت و ژئوتکستایل (مواد نساجی). از بهداشتی تا هوافضا، خودرو سازی به ورزش، بسیاری از بخش ها از مهندسان تولید پلاستیک استفاده می کنند که می توانند با تامین کنندگان مواد خام مانند کارخانجات تولید کننده کار کنند.

pic_8_plasticpic_9_studentspic_10_lights

پذیرش دانشجویان خارج از فرانسه

پذیرش سال اول:

  • تحصیلات تکمیلی در شیمی (درجه کارشناسی یا معادل آن، 180 ECTS)
  • سطح رضایت بخش در زبان انگلیسی: B2 CERF مصاحبه با ITECH

پذیرش سال دوم:

  • 1 سال تحصیلات تکمیلی تکمیل شده (M1 یا معادل 240 ECTS)

چگونه درخواست شود؟

دیدن و ثبت نام در inscription.itech.fr (برای دانشجویان اتحادیه اروپا)

یا

درخواست از طریق سایت Campus France (روش CEF).

برای کشورهایی که پروتکل CEF را با فرانسه ندارند، شما باید درخواست پذیرش مقدماتی (DAP) را برای خدمات فرهنگی سفارت فرانسه در کشور محل اقامت خود انجام دهید.

هزینه تحصیل

هزینه تحصیل 7000 € / سال است

دست تمرین

ITECH در ارائه دانشآموزان با تجربهی قوی حرفه ای است. در بالای آموزش چند رشته ای، این موسسه حداقل 10 ماه از کارآموزی اجباری در شرکت ها برای دانشجویان مقطع کارشناسی اضافه می کند.

پایان سال اول: تجربه بین المللی - حداقل 6 هفته

این تجربه بین المللی از لحاظ رویکرد بین فرهنگی پیش می آید و انتظارات مربوط به محتوای گزارش کاملا تعریف شده است. این یک بررسی فردی از تجربه هر دانش آموز است و به عنوان مبنایی برای بازتاب در طول درس های میان فرهنگی در دوره بعدی عمل می کند.

پایان سال دوم: قرار دادن مهندسی - حداقل 8 هفته

کاربرد عملی با وضعیت ممتاز مربیان، دانش آموزان را قادر می سازد تا با واقعیت های زندگی شرکت های بزرگ روبرو شوند و با نیازهای مادی، اقتصادی و انسانی آشنا شوند.

پایان سال سوم: پروژه نهایی سال - حداکثر 6 ماه

این یک پروژه است که عموما به مهندسین جوان سپرده شده است. دانش آموزان نشان می دهند که توانایی عمل خودساختگی و مقابله با موضوعات پیچیده را در شرایطی دارند که گاه پیچیده می شوند. این پروژه شامل حداقل 5 ماه در یک شرکت یا آزمایشگاه در فرانسه یا خارج از کشور است.

منطقه

pic_7_lyon

لیون در جنوب شرق فرانسه واقع شده است، در تقسیم رودخانه های رنه و ساون. این در تقاطع جغرافیایی واقع شده است، به شمال از دره طبیعی دره رنه (که از Lyon به Marseille گسترش می یابد). با فرودگاه بین المللی Lyon-Saint Exupéry و سه ایستگاه قطار TGV با سرعت بالا، Lyon به تمام شهرهای بزرگ اروپا و جهان متصل است! لیون تنها 2 ساعت از TGV به پاریس و 1hr40 به مارسی و مدیترانه است. اگر کوه ها شما را ترجیح می دهند، آلپ ها فقط 90 دقیقه با ماشین فاصله دارند، مرکز ماسیف تنها 30 دقیقه فاصله دارد.

از لحاظ تاریخی، لیون یک شهر صنعتی است و به همین دلیل بسیاری از صنایع پتروشیمی در کنار رودخانه های Saône و Rhône در «راهرو شیمی» به فروش می رسند. لیون همچنین شهر با دومین تعداد دانشجویان در فرانسه با سه دانشگاه و بسیاری از مدارس مهندسی است.

با توجه به جمعیت آن، این سومین شهر بزرگ فرانسه است که دارای بیش از 470،000 نفر جمعیت و دومین شهر بزرگ پس از پاریس (2 میلیون نفر جمعیت) است.

lyon_pic

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

ITECH-Lyon has been training Engineers, for more than a century, in the fields of materials (plastics, textile composites), chemistry (paints-inks-adhesives), cosmetics and leather-shoes-leather goods ... اطلاعات بیشتر

ITECH-Lyon has been training Engineers, for more than a century, in the fields of materials (plastics, textile composites), chemistry (paints-inks-adhesives), cosmetics and leather-shoes-leather goods. ITECH-Lyon is a private school created by professionals and supported by professional associations and organisations. International is at the core of ITECH-Lyon that develops its presence and exchanges all over the world (from USA to China as well as Europe). اطلاعات محدود