کارشناسی ارشد زیست شناسی مولکولی، ژنتیک مولکولی و بیوتکنولوژی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

این برنامه تحقیقات بنیادی را با کاربردهای آن متصل می کند و ژنتیک ، فن آوری ژن ، زیست شناسی سلولی ، زیست شناسی مولکولی ، بیوتکنولوژی و بیوانفورماتیک را ادغام می کند. همه این رشته ها یک پایه مشترک در ژنتیک مولکولی دارند ، این رشته است که توضیح می دهد چگونه اطلاعات موجود در ژن ها بیان می شود و چگونه می تواند باعث ایجاد صفات مختلف یک ارگانیسم شود. تأکید بر موضوعاتی از جمله مکانیسم های ژنتیکی زمینه ای بیماری ، نقشه برداری و روشهای تشخیصی نیز وجود دارد.

ویژگی های ویژه این برنامه

  • دوره های ژنتیک ، زیست شناسی سلولی ، زیست شناسی مولکولی ، بیوتکنولوژی و ژنتیک پزشکی
  • دوره ها شامل آموزش عملی در تکنیک های زیست شناسی مولکولی هستند
  • شامل آموزش در فرآیند نوآوری ، کارآفرینی و تجاری سازی بیوتکنولوژی است

چشم انداز شغلی

دانش و مهارت هایی که در این برنامه به دست خواهید آورد ، در بسیاری از بخش های صنعت ، دانشگاه و جامعه ، به عنوان مثال در صنایع بیوتکنولوژی یا صنایع داروسازی یا در آژانس های مربوط به امور حقوقی و حقوقی ، تحصیلات یا بودجه تحقیق ، در زمینه اشتغال باز می کند. این برنامه زمینه ای مستحکم برای مطالعات دکتری فراهم می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-NAMOB-MGBI مراجعه کنید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تأسیس شد و یکی از قدیمی ترین ، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه QS World 2020 قرار دارد و برای دانشجویان بین المللی که به سوئد می آیند - یکی از ابتکاری ترین ، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورها ، در بین دانشگاه های بین المللی انتخاب شماره یک است.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... اطلاعات بیشتر

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. اطلاعات محدود
لوند , مالمی , هلسینگبورگ + 2 بیشتر کمتر
از وب سایت مدرسه دیدن کنید