برنامه کلی در زیست شناسی مولکولی این امکان را برای شما فراهم می کند که برنامه خود را با تخصص هایی که ترجیح می دهید طراحی کنید. طیف گسترده ای از دوره ها برای انتخاب وجود دارد. به شما راهنمایی می شود که چگونه یک برنامه مناسب را تهیه کنید که مدارک تحصیلی را برآورده سازد و آموزش و آموزش مناسب را در اختیار شما قرار دهد.

ویژگی های ویژه این برنامه

  • طیف گسترده ای از دوره های مربوط به زیست شناسی سلولی و مولکولی ، بیوتکنولوژی مولکولی و زیست شناسی پزشکی
  • اتصال نزدیک به تحقیق در یک محیط بین المللی
  • ادغام تجزیه و تحلیل نظری با آموزش قوی مهارت های آزمایشگاهی
  • آزادی برای ایجاد برنامه تحصیلی و تخصص خود

چشم انداز شغلی

دانش و مهارت هایی که در این برنامه به دست می آورید، درب ها را برای استخدام در بخش های مختلف در صنعت، دانشگاه ها و بخش عمومی باز می کند. بسته به تخصص خاصی که انتخاب می کنید، این می تواند در صنایع بیوتکنولوژی، دارویی یا صنایع غذایی باشد. اشتغال همچنین می تواند در آژانس هایی با مسائل مربوط به بهداشت و حفاظت از محیط زیست، در حقوق ثبت اختراع و حقوقی، آموزش و پرورش یا منابع تحقیقاتی یافت شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-NAMOB-ALLM مراجعه کنید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تأسیس شد و یکی از قدیمی ترین ، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه QS World 2020 قرار دارد و برای دانشجویان بین المللی که به سوئد می آیند - یکی از ابتکاری ترین ، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورها ، در بین دانشگاه های بین المللی انتخاب شماره یک است.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 93 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی اکتبر 30, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school