این برنامه با هدف ارائه دانش آموزان زیست شناسی مولکولی به یک پایگاه جامع برای حرفه ای در زمینه های مرتبط با پزشکی است. این مناطق بازی کرده اند و ادامه خواهند داد، نقش مهمی در توسعه دارویی و بیوتکنولوژی دارند. این برنامه همچنین با موضوعات مربوط به برنامه های کاربردی تجاری مانند توسعه ابزارهای تشخیصی و کنترل کیفیت در ارتباط است.

ویژگی های ویژه این برنامه

  • طیف گسترده ای از دوره های مربوط به زیست شناسی پزشکی، از جمله فارماکولوژی، ایمونولوژی، سم شناسی و نوروبیولوژی.
  • ادغام تئوری و آموزش مهارت های آزمایشگاهی.
  • نگاهی به روند توسعه دارو، از تحقیقات تا استفاده بالینی.
  • آموزش گسترده در ارتباطات شفاهی و کتبی پایه محکمی برای استفاده از اصطلاحات و اصطلاحات مرتبط در زیست شناسی پزشکی و زمینه های مرتبط است.
  • فعالیت های فوق العاده، مانند سمینارها و بازدید های آموزشی، ارائه می شود.

ماژول ها / دوره های برنامه

دوره های آموزشی و تعداد اعتبارات: ایمنی شناسی (15، اختیاری، اما لازم است بدون پیش دانش در ایمولوژی)، فارماکولوژی (15، اجباری)، سم شناسی (15، اجباری)، سلول و ایمونولوژی مولکولی (15، اجباری)، Neurobiology (15 ، اختیاری) یا Bioinformatics / Programming با استفاده از پایتون (7.5 و 7.5، اختیاری)، پروژه کارشناسی ارشد (30، 45 یا 60 اعتبار). برای یک لیست کامل از گزینه ها، به www.biology.lu.se/master-programme-medical-biology مراجعه کنید.

اکثر دوره ها تمام وقت هستند و فقط یک دوره را در یک زمان می گذرانید. دوره ها معمولا با سخنرانی ها، سمینارها، تمرینات نظری و عملی و همچنین مطالعات خود به طور تدریس تدریس می شوند. در طول یک ترم، شما دو دوره 15 واحد (یعنی مجموع 60 اعتبار در هر سال) می گیرید.

چشم انداز شغلی

دانش و مهارتهایی که در این برنامه به دست می آورید، درهای کاری برای کار در صنعت، دانشگاه ها و بخش عمومی، در سطح ملی و بین المللی باز خواهد شد. این می تواند در زمینه های بیوتکنولوژی، داروسازی یا صنایع غذایی باشد، در زمینه های حقوقی و حقوقی، آموزش و پرورش یا منابع مالی تحقیقاتی. این برنامه همچنین به شما یک پایگاه جامع برای مطالعات دکترا ارائه می دهد.

درباره این برنامه در www.lunduniversity.lu.se/molecular-biology-medical بیشتر بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی فوریه 8, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school