برنامه کارشناسی ارشد در زیست شناسی به شما فرصتی برای طراحی برنامه شخصی شخصی می دهد. شما از حدود 50 دوره در سطح پیشرفته در زیست شناسی انتخاب می کنید. ما امکانات عالی برای کار آزمایشگاهی و انجام آزمایش های میدانی داریم. اکثر دوره ها تمام وقت هستند و شما معمولا فقط یک دوره را در یک زمان می گذرانید. دوره ها به طور معمول آموزش های فشرده، با سخنرانی ها، سمینارها، گشت و گذار و همچنین تمرین های نظری و عملی است. شما انتظار میرفت که حدود 40 ساعت در هفته برای مطالعات خود مطالعه کنید. به طور معمول شما دو دوره 15 اعتبار در هر ترم را می گیرید، یعنی مجموع 60 اعتبار در سال.

ویژگی های ویژه این برنامه

  • طیف گسترده ای از دوره ها از موضوعات سلولی و زیست شناسی مولکولی به زیست شناسی ارگانیک و محیط زیست بستگی دارد.
  • اتصال نزدیک به تحقیق در یک محیط بین المللی.
  • تجربه گسترده در ارائه دوره ها در برنامه های تبادل زبان انگلیسی و به خوبی توسعه یافته.
  • یکپارچگی تجزیه و تحلیل های نظری با آموزش قوی مهارت های آزمایشگاهی و کار میدانی.
  • آزادی برای طراحی برنامه تحصیلی و تخصص خود.

ماژول ها / دوره های برنامه

دوره های اجباری: مدرک کارشناسی ارشد در زیست شناسی. دوره های پیشرفته در زیست شناسی (60 واحد)، لیستی از دوره های آموزشی در https://www.biology.lu.se/education/undergraduate-graduate-studies/masters-programmes/biology/general-masters-programme-in- زیست شناسی لطفا توجه داشته باشید که برخی از دوره ها دارای پیش نیازهای دیگری از برنامه است.

چشم انداز شغلی

دانش و مهارت هایی که در این برنامه به دست می آورید، درب ورودی را در میان بسیاری از دانشگاه ها و جامعه باز می کند. اشتغال را می توان در سازمان های مربوط به مسائل مربوط به حفاظت از محیط زیست، آموزش و پرورش یا بودجه پژوهشی یافت. این برنامه همچنین یک پایگاه جامع فراهم می کند که شما را برای تحصیلات تکمیلی تر آماده می کند.

درباره این برنامه در www.lunduniversity.lu.se/biology بیشتر بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی February 11, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school