برنامه عمومی کارشناسی ارشد زیست شناسی به شما امکان می دهد تا یک طرح مطالعه شخصی طراحی کنید. شما از حدود 30 دوره چرخه دوم زیست شناسی انتخاب می کنید. سفرهای میدانی و کار آزمایشگاهی بخشهایی هستند که اکثر دوره های زیست شناسی در Lund University با امکانات عالی دارند.

ویژگی های ویژه این برنامه

  • طیف گسترده ای از دوره های آموزشی موضوعات مربوط به زیست شناسی سلولی گرفته تا زیست شناسی ارگانیسم ، محیط زیست و تکامل را در بر می گیرد
  • ارتباط نزدیک با تحقیق در یک محیط بین المللی
  • تجربه طولانی در ارائه دوره های انگلیسی و برنامه های تبادل دانشجویی که به خوبی توسعه یافته اند
  • ادغام تجزیه و تحلیل های نظری با آموزش قوی مهارت های آزمایشگاهی و کار میدانی
  • آزادی در طراحی برنامه تحصیلی و تخصص خود

چشم انداز شغلی

دانش و مهارت هایی که در این برنامه به دست خواهید آورد در بسیاری از بخش های دانشگاهی و جامعه درهای اشتغال را باز می کند. اشتغال را می توان در آژانس های مربوط به مسائل مربوط به حفاظت از محیط زیست ، آموزش یا مشاوره یافت. این برنامه همچنین یک پایه محکم را فراهم می کند که شما را برای ادامه تحصیلات تکمیلی آماده می کند.

دانشجویانی که مایل به تحصیل در برنامه کارشناسی ارشد شمالی در زمینه تنوع زیستی و سیستماتیک (NABIS) هستند http://nabismaster.org/ می توانند برای برنامه زیست شناسی عمومی در Lund University . دانشجویان به تعدادی از دوره های واجد شرایط که توسط کنسرسیوم دانشگاه هایی از سوئد و نروژ برگزار می شوند ، دسترسی دارند. این دوره ها بطور جزئی خالص هستند و بخشی از آنها در ایستگاه های تحقیقاتی در سراسر کشورهای شمال اروپا مستقر هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-NABIO-ALLM مراجعه کنید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تأسیس شد و یکی از قدیمی ترین ، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه QS World 2020 قرار دارد و برای دانشجویان بین المللی که به سوئد می آیند - یکی از ابتکاری ترین ، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورها ، در بین دانشگاه های بین المللی انتخاب شماره یک است.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 93 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی اکتبر 29, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school