گیاهان از سیستم های پیچیده برای رشد، توسعه، حمل و نقل و متابولیسم برای مقابله با شرایط محیطی نامطلوب استفاده می کنند، اما همچنین توانایی قابل توجهی برای انطباق ژنتیکی با عوامل زیستی و زیستی دارند. درک مکانیسم هایی که این ویژگی ها را پایه ریزی می کند، برای همه رشته های زیست شناسی اهمیت بنیادی دارد. این موضوع برای شماست اگر شما علاقه مند به زیست شناسی گیاه، تکامل و تنوع زیستی هستید.

شما می توانید دانش و درک خود را از نحوه عملکرد گیاهان در سطوح مختلف یک سازمان از سطح مولکولی تا سطح زیست محیطی بدست آورید. شما دانش روش شناسی مورد استفاده در کار بیولوژیکی گیاهی و تحقیق در مورد مسائل زیست شناسی فیزیولوژیکی، مولکولی و سلولی را خواهید آموخت. شما درباره مکانیسم هایی که در تکامل گونه های گیاهی جدید و عوامل دخیل در کنترل تنوع گیاهان و توزیع گونه های گیاهی دخیل هستند یاد خواهید گرفت. شما خواهید فهمید که چگونه سیستم های جفت گیری و ساختار جمعیت بر ژن ها و تنوع ژنتیکی گیاهان اثر می گذارند. شما مطالعه کنید که چگونه گیاهان با سایر ارگانیسم ها ارتباط برقرار می کنند و توانایی آنها برای سازگاری با تغییرات محیطی. شما یک چشم انداز علمی به زیست شناسی حفاظت گیاهان داده می شود و تجربه عملی متدولوژی اکولوژیکی را به دست خواهید آورد. سفرهای میدانی و کارهای آزمایشگاهی بخشهای متنوعی از دوره های مختلف در این برنامه آموزشی هستند.

ویژگی های ویژه این برنامه

  • طیف گسترده ای از دوره هایی که موضوعات مربوط به محیط زیست و تکاملی مربوط به گیاهان، قارچ ها و گیاهان را پوشش می دهد.
  • اتصال نزدیک به تحقیقات علمی در محیط بین المللی.
  • ادغام تحلیل های نظری با کارهای میدانی و آموزش قوی مهارت های آزمایشگاهی.
  • آزادی برای ایجاد برنامه تحصیلی و تخصص خود.

ماژول ها / دوره های برنامه

دوره های اجباری: عملکرد گیاه، تکامل گیاه و انطباق، و مدرک کارشناسی ارشد در علوم گیاهی.

انتخابی: سیستماتیک و تنوع گیاه، جمعیت و محیط زیست جامعه، اصول خاک و گیاه، زیست شناسی حفاظت، محیط زیست مولکولی و تکامل، روش های در زیست شناسی مولکولی، تجزیه و تحلیل ژنتیک، بیوانفورماتیک و تجزیه و تحلیل توالی، و پردازش و تجزیه و تحلیل داده های بیولوژیکی.

اکثر دوره ها تمام وقت هستند و معمولا در یک دوره تنها یک دوره می گذارید. این دوره ها به طور معمول آموزش های فراوانی را شامل سخنرانی ها، سمینارها، سفرهای تفریحی و همچنین تمرین های نظری و عملی می کنند. شما انتظار میرید حدود 40 ساعت در هفته در مورد مطالعات، خودآزاری گنجانده شود. به طور معمول شما دو دوره 15 اعتبار در هر ترم را می گیرید، یعنی مجموع 60 اعتبار در هر سال.

چشم انداز شغلی

برنامه آموزشی پایه ای برای ادامه تحصیلات در سطح دکترا در زمینه های زیست شناسی گیاهان، گیاه شناسی گیاه شناسی، محیط زیست گیاهی، زیست شناسی حفاظت، پرورش گیاهان و بیوتکنولوژی است، اما همچنین درهای کاری برای مشاغل در بخش دولتی، جنگلداری و سازمان های کشاورزی باز می شود. مشاوره زیست محیطی و حفاظت، پرورش گیاه و آموزش و پرورش.

بیشتر در مورد این برنامه در www.lunduniversity.lu.se/biology-plant-science بیشتر بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی فوریه 11, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school