این برنامه برای هر دو تازه فارغ التحصیلان و همچنین برای پزشکان حرفه ای با تجربه که مایل به پیشبرد مهارت های خود مناسب است. ماژول های هسته برنامه را پوشش مهارت های مدرن ریاضی همراه با برنامه های کاربردی در صنایع مختلف هستند، و ماژول های حرفه ای اختیاری به طور مستقیم به تخصص پژوهش در مدرسه مربوط وجود دارد. این تضمین می کند که دانش آموزان را درک پیشرفته از هر دو تئوری و عمل در مناطق متخصص انتخاب کنند. دانش آموزان دانش مهارت های ریاضی و برنامه های کاربردی، مهارت های محاسباتی، و تجربه حرفه ای مرتبط، مرتبط با صنایع خدمات مهندسی سنتی و مدل سازی علوم، برنامه های سازمانی مدرن، امور مالی، و به دست آوردن. آنها درک درستی از برنامه های کاربردی در حال ظهور به دست آورید. وجود خواهد داشت آموزش عملی در ابزار های مختلف توسعه و در استفاده از نرم افزار محاسباتی مربوط به جهت حرفه ای خود را.

محتوا

دانشجویان ملزم به مطالعه دروس اجباری زیر است.

زبان انگلیسی پشتیبانی دوره (برای دانشجویان کارشناسی ارشد در دانشکده علوم کامپیوتر و ریاضی

کارشناسی ارشد پروژه (ریاضی) (60 واحد)

روش های محاسباتی (15 واحد)

روش های ریاضی به مدیریت ریسک (15 واحد)

ریاضیات و کاربرد آن (30 واحد)

شرایط ورود

متقاضیان باید:

درجه افتخارات در 2.1 یا معادل آن در ریاضیات، فیزیک، مهندسی، و یا یک رشته مرتبط با مقدار قابل توجهی از محتوای ریاضی و حساب.

• کسانی که تجربه تجاری یا صنعتی در زمینه مورد نظر ایجاد کرده اند را می توان پذیرفت، موضوع مصاحبه، منابع، و توصیه از کمیته برنامه.

• برای متقاضیان که زبان اول آنها انگلیسی نیست، حداقل سطح زبان انگلیسی معادل نمره IELTS 6 یا برای تافل iBT نمره 93 است.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 49 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Greenwich »

این دوره واقع در پردیس
Duration
1 - 2 
پاره وقت
تمام وقت
Price
12,100 GBP