کارشناسی ارشد روش های محاسباتی در علوم

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد روش های محاسباتی در علم قصد دارد دانش آموزان را با علم به درمان و تجزیه و تحلیل داده های تجربی آشنا کند ، بنابراین یک فارغ التحصیل در STEM می تواند قدرتی را که با روشهای کمی ارائه می دهد قدردانی کند و بداند که چگونه می تواند از آنها در رشته خود استفاده کند.

اهداف

زبان های برنامه نویسی کار دستیابی ، سازماندهی ، سفارش ، فیلتر ، پردازش ، پالایش ، نمایندگی و در نهایت توضیح داده های علمی به دست آمده در رشته های آزمایشی را تسهیل می کنند. توجه ویژه ای به پردازش و تجزیه و تحلیل داده ها از طریق رایانه و همچنین به استفاده از پرکاربردترین بسته های نرم افزاری شده است. کارشناسی ارشد پیرامون پایان نامه کارشناسی ارشد تجربی (TFM) در مورد موضوع تحقیق خاص ، ارائه شده توسط یک بخش برگزار می شود.

دوره هایی که تدریس خواهد شد ، کاملاً روش شناختی ، رویه ها ، الگوریتم ها و تجزیه و تحلیل ها ، ماهیت رسمی ، به اندازه کافی عمومی است ، به طوری که هر دانش آموز آن را تحت عنوان مربی در کار انتخاب شده اعمال می کند. یک ماژول اختیاری در نظر گرفته شده است که شامل دوره هایی در مورد تکنیک ها یا رویه های خاص تر رشته ها از جمله بیوانفورماتیک ، فیزیک و ریاضیات کاربردی ، زیست شناسی و محیط زیست یا شیمی است.)

مشخصات

فارغ التحصیلان رشته های STEM (علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات).industry, businessman, man جرالت / پیکسابای

برنامه تحصیلی

این برنامه دارای 4 ستون اساسی است:

اول پایان نامه کارشناسی ارشد

استاد یک شخصیت عملی با محوریت تحقق پروژه نهایی کارشناسی ارشد در یک پروژه مربوط به تجزیه و تحلیل داده ها در یک رشته انتخاب شده توسط دانش آموز دارد.

این برنامه دارای یک سرویس راهنمای شخصی برای مشاوره در مورد این کار و موضوعات اختیاری است که به بهترین وجه مناسب مشخصات دانش آموز است.

2 برنامه درسی پویا

این برنامه دارای 60 ECTS است که در 3 ماژول توزیع می شود.

ماژول اول 30 ECTS است و مطابق با پروژه نهایی Master که در بالا گفته شد.

ماژول 2 ، که شامل 18 ECTS است ، به مجموعه ای از موضوعات کلی اشاره دارد.

و در آخر ، ماژول 3 دارای 12 ECTS اختیاری است ، بنابراین دانش آموز می تواند برنامه درسی خود را مطابق با ترجیحات خود پیکربندی کند

3 عزیمت حرفه ای

بازار کار گسترده و خروج های متعدد ، از آنجا که دانشجویانی که این استاد را تحصیل می کنند می توانند حرفه ای خود را در زمینه های زیر متمرکز کنند:

 • دانشگاهی دسترسی به برنامه های دکترا در راستای تحقیقات مانند:
  • صنعت پزشکی داروسازی و بیوتکنولوژی
  • صنعت تولید بیولوژیک
  • مدیریت محیط زیست

4. نرم افزار

به عنوان محور اصلی ، دانشجویان در برنامه نویسی با R ، Matlab ، Python و Labview (بسته به موضوعات انتخاب شده) آموزش خواهند دید. از این طریق دانش آموزان یاد می گیرند دانش به دست آمده در مقطع کارشناسی ارشد را توسعه دهند و قادر خواهند بود که آنها را در این محیط های برنامه نویسی عملی کنند.

ماژول ها

ماژول 1: پایان نامه کارشناسی ارشد 30 ECTS

 • موضوع 1.1: پروژه تحقیقاتی

ماژول 2: عمومی 18 ECTS

 • موضوع 2.1: اخلاق
 • موضوع 2.2: برنامه نویسی
 • موضوع 2.3: پردازش و تجزیه و تحلیل داده ها

ماژول 3: 12 ECTS اختیاری

 • موضوع 3.1: اختیاری

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the ... اطلاعات بیشتر

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the academic, cultural and personal education of its students; promote academic research and healthcare activities; provide suitable opportunities for the development of its professors and employees, and carry out broad cultural outreach and social promotion work with a clear goal of service. اطلاعات محدود
پمپلونا , مادرید , سن سباستین + 2 بیشتر کمتر