برنامه کارشناسی ارشد روانشناسی در مجموع شامل 120 مدرک تحصیلی عالی از جمله پایان نامه کارشناسی ارشد 30 اعتبار است. این برنامه تخصص و وسعت در زمینه روانشناسی را فراهم می کند. هدف از این برنامه این است که به شما یک مدرک کارشناسی ارشد را بر اساس تحقیقات کنونی ارائه دهیم و فرصت های شغلی فراوانی را ارائه دهیم.

در برنامه، شما می توانید انتخاب دوره های علاقه خود را. لطفا توجه داشته باشید که این برنامه منجر به مجوز به عنوان روانشناس بالینی نمی شود.

ترم اول تمرکز بر ابزار نظری و عملی برای روانشناسی است. دانش آموزان در زمینه فلسفه روانشناسی و علوم شناختی پایه ریزی می کنند که شامل هر دو حوزه فعلی مانند شناختی شناخته شده و گسترده و همچنین سوالات پایدار درباره اراده آزاد، آگاهی و نقش روانشناسی عامیانه است. دانش آموزان در آزمایشگاه های روزانه با محققان برجسته در زمینه های مختلف مشارکت می کنند، تجربه کار با روش های تحقیقاتی مورد استفاده در بخش را تجربه می کنند. دانش آموزان همچنین روش های پیشرفته و آمار، از جمله آمار بیزی را یاد خواهند گرفت.

در ترم دوم ، دانش آموزان می توانند دو دوره از دوره های زیر را انتخاب کنند: روانشناسی اجتماعی، روانشناسی رشد، روانشناسی شخصیت یا روشهای روانشناسی غیرطبیعی برای نیم نیمه اول. نیمه نیمه دوم کار تجربی در هر یک از این زمینه ها را شامل می شود.

در ترم سوم ، دانش آموزان می توانند بین دوره های علوم نورولوژیک شناختی یا روانشناسی کار و روانشناسی برای نیم نیمه اول را انتخاب کنند. همانند نیمه دوم، نیمه دوم کارهای تجربی در هر دو منطقه است. این دوره ها درک دانش و دانش روانشناسی دانش آموزان را عمیق تر با درک نظریه ها و پژوهش های فعلی و همچنین شامل عناصر تجربه تحقیق عملی است.

در طی ترم چهارم و آخرین سال ، دانشجویان با تکمیل پایان نامه کارشناسی ارشد، برنامه های خود را تکمیل می کنند، جایی که آنها درک تئوری ها و روش های تحقیق تجربی را نشان می دهند.

ویژگی های این برنامه

  • روش های پیشرفته و دوره های آمار
    ساختار انعطاف پذیر، دوره های انتخابی.
    گزینه ای برای نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد خود را به عنوان بخشی از پروژه های تحقیق پیشرفته.

ماژول ها / دوره های برنامه

دوره های آموزشی و تعداد اعتبارات: نظریه و تمرین علوم در روانشناسی (15)، روش های پیشرفته علمی در روانشناسی (15)، روانشناسی رشد (7.5)، روانشناسی شخصیت (7.5)، روانشناسی اجتماعی (7،5) یا روشهای روانشناسی غیرعادی (7.5)، کار تجربی در اجتماعی، توسعه، شخصیت یا روانشناسی غیر طبیعی (15)، علوم اعصاب شناختی (15) یا روانشناسی کار و سازمان (15)، تجربی در علوم اعصاب شناختی یا روانشناسی کار و روانشناسی (15)، پایان نامه کارشناسی ارشد (30).

چشم انداز شغلی

مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی پایه عالی برای تحقیق بیشتر در زمینه های مختلف روانشناسی است. دیگر گزینه های شغلی شایع در حوزه های کار تحقیقاتی واجد شرایط، منابع انسانی یا سلامت هستند. شما همچنین می توانید با مسائل سازمانی، مدیریت تغییر، ارتباطات و توانبخشی و یا خود کار کنید.

درباره این برنامه در www.lunduniversity.lu.se/psychology بیشتر بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی فوریه 8, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school