کارشناسی ارشد روانشناسی مشاوره

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

کارشناسی ارشد روانشناسی مشاوره

کلاس ها در طول سپتامبر آغاز می شود

اختصاص داده شده به ارائه دانش آموزان آموزش جامع در زمینه ازدواج، خانواده، و روان درمانی فردی و مشاوره بالینی حرفه ای با درک مستمر از ابعاد سیستمیک و قابل اندازه گیری روان.

برنامه روانشناسی مشاوره منحصر به فرد ما

درباره مشاور روانشناسی

برای بیش از سه دهه، برنامه کارشناسی ارشد Pacifica در مشاوره روانشناسی ارائه آموزش متمایز و جامع در هنر، علم و عمل ازدواج و خانواده درمانی، مشاوره بالینی حرفه ای و روانشناسی عمیق ارائه شده است. به عنوان آماده سازی برای صدور گواهینامه در خانواده های درمانی و مشاوره بالینی های حرفه ای، این برنامه آموزشی دقیق بر روی درک نظری و آموزش تجربی مهارت های بالینی تأکید می کند. دانشجویان Pacifica دارای امتیازات قابل توجهی در امتحانات LMFT کالیفرنیا هستند. هیئت علمی علوم رفتاری کالیفرنیا گزارش می دهد که 94 درصد از فارغالتحصیلان Pacifica که امتحان کتبی استاندارد MFT را از امتحان 1/1 / 2016-12 / 31/2016/1/2016 امتحان دریافت کرده اند، که بالاتر از متوسط ​​میانگین 75٪ .

دانشجویانی که در برنامه روانشناسی مشاوره می کنند، دو و نیم سال کار در بخش روانشناسی خانواده و خانواده، مشاوره حرفه ای بالینی، تئوری و پراکسیس و علوم انسانی و عمیق تربیت می کنند.

مطالعات تحقیقاتی دانشجویان را برای بررسی و کمک به توسعه تحصیلی در ازدواج و درمان خانواده، مشاوره بالینی حرفه ای و سنت روان شناختی عمیق آماده می کند. این تأکید اساسی موجب کنجکاوی در مورد روان و احترام به تنوع زندگی و تجربه انسانی است. تمرینات تحت نظارت دانش آموزان را قادر به ارائه تکنیک های مشاوره بالینی در یک محیط بالینی می کند. دانش آموزان همچنان به مطالعه دیدگاه های چند نظری و سبک های نظارت در حین کار با افراد، زوج ها، خانواده ها و گروه ها ادامه می دهند. دوره های بین رشته ای در ادبیات، اساطیر، مذهب و فرهنگ، توانایی دانش آموزان در ارتباط بین تمثیل های آرک تیپی و مسائل اجتماعی و سیاسی در زندگی افراد، خانواده ها و جوامع را تقویت می کند.

"برنامه کارشناسی ارشد Pacifica در مشاوره روانشناسی یک برنامه تحصیلی ساختاری و تجربی با اهداف توسعه حرفه ای و شخصی من را یکپارچه کرده است. تاکید روی روانشناسی عمیق نه تنها باعث شد که یک دوره کارآموزی پرداخت شود، بلکه بلافاصله پس از فارغ التحصیلی، در چندین مرکز درمانی و دفاتر خصوصی که در آن حرفه من به عنوان یک درمانگر ازدواج و خانواده است، استخدام شدم. من افتخار می کنم که آموزش و پرورش من در Pacifica دریافت کرده است به من کمک می کند که در جهان تغییر ایجاد کنم. "
-Alonso Dominguez، فارغ التحصیل برنامه روانشناسی مشاوره

مزایای برنامه

دانش آموزان در برنامه روانشناسی مشاوره مدرسه می آموزند تا:

 • در جهت گیری های نظری که چشم انداز و معنا را به الگوهای سیستمیک و رفتار انسان ارائه می دهند، مهارت لازم را کسب کنید.
 • تظاهرات و مهارت های بالینی را نشان می دهد.
 • درک و اعمال روش های ارزیابی بالینی مبتنی بر شواهد.
 • شناسایی دینامیک روانشناختی و سیستمیک در تعاملات انسان.
 • تعیین و اجرای مداخلات موثر و برنامه های درمان مبتنی بر شواهد و نشان دادن دانش از نظریه های سیستم خانواده و استفاده از درک برای ارزیابی مفهوم سازی مورد و درمان در عمل بالینی.
 • بهبود عملکرد و رفاه مشتری از طریق ارجاعات حساس چند فرهنگی و مشاوره های تیم درمان مشترک.
 • درک جنبه های فردی، سیستمیک، اجتماعی، سیاسی و زیست شناختی تنوع و نشان دادن دانش و احترام به تنوع.
 • ارزیابی، تشخیص و درمان علائم و ویژگی های اعتیاد رفتاری، مصرف مواد و وابستگی.
 • دانش آموزان آگاه هستند و رویه های ارزیابی مبتنی بر شواهد را به موارد مشتری ارائه می دهند و آگاهی از سلامت روانی جامعه و ملاحظات مربوط به تنوع را نشان می دهند.
 • در حال حاضر با استانداردها و دستورالعمل های قانونی و اخلاقی در حال کار با جمعیت های مختلف، دانش و استفاده از استانداردهای قانونی و اخلاقی در کار علمی را اعمال کنید و تمرینات تحت نظارت را در رابطه با ازدواج و درمان خانواده و مشاوره بالینی حرفه ای اعمال کنید.
 • دانش آموزان، دیدگاه های روان شناختی عمق سیستماتیک تعاملات انسانی را شناسایی و ادغام خواهند کرد و شایستگی در زمینه ازدواج و درمان خانواده و مشاوره بالینی حرفه ای را نشان می دهد.
 • توانایی در حال تکامل را برای خود ارزیابی و نقاط قوت خود بیان کنید.

"حضور در Pacifica یک تجربه قدرتمند برای من بوده است. عقب نشینی آخر هفته یک بار در ماه به من اجازه می دهد روابط معنی دار و واقعی با دانش آموزان دیگر برقرار کنم در حالیکه مهارت های مشاوره ای موثر را از استادان بسیار شناخته می شود. من قدردانی میکنم که در اطراف افرادی که به رشد شخصی متعهد هستند، به دنبال تمایلاتشان و کمک به دیگران هستند. من منتظر هستم تا تجربیات بسیاری در زمینه تغییر و تحول زندگی در Pacifica داشته باشم. "
کریستین لوئیس، دانشجوی برنامه روانشناسی مشاوره

بورس تحصیلی

سپاه صلح اعلام کرد که برنامه جدید دانشجویان Paul D.CoDell را با همکاری Pacifica Graduate Institute اعلام خواهد کرد که دو نوع کمک هزینه تحصیلی برای داوطلبان سپاه صلح دریافت می کنند که به رشته پوهنتون های مشاوره در زمینه روانشناسی پذیرفته شده اند. تماس با مشاور Lori Myers در 805-879-7320 یا lmyers@pacifica.edu برای کسب اطلاعات بیشتر.

بورس تحصیلی کمک می کند توسط Pacifica Graduate Institute حمایت می شود و به دانشجویان تازه و بازگشتی بر اساس مشکلات مالی شدید و عالی تحصیلات عالی ارائه می شود. جوایز سالانه در ابتدای هر سال تحصیلی ایجاد می شود. این جایزه 1000 دلار است که در طول سال تحصیلی به همان اندازه تقسیم می شود. برای دانشجویان کارشناسی ارشد در برنامه روانشناسی مشاوره، در سال سوم ثبت نام کرده است، جایزه 500 دلار است. این بورس تحصیلی تجدید پذیر نیست و دانش آموزان باید هر سال تحصیلی را اعمال کنند.

بورس تحصیلی بنیانگذاران توسط Pacifica Graduate Institute حمایت می شود و دانشجویان تازه پذیرفته شده را به رشته های کارشناسی ارشد در برنامه روانشناسی مشاوره ارائه می دهد که بر اساس مشکلات شدید مالی و برتری تحصیلی عالی است. بورس تحصیلی بنیانگذاران به مبلغ 4000 دلار به 4 دانش آموز اعطا می شود و دریافت کننده های تجدید پذیر در صورت نیاز به میانگین 3.5 امتیاز تجمعی می باشند.

پرسش های متداول برنامه

آیا یک دانش آموز نیاز دارد که در رشته روانشناسی یا رشته گسترده در رشته روانشناسی تحصیل کند تا بتواند به این برنامه کارشناسی ارشد دسترسی پیدا کند؟

مدرک لیسانس از موسسه معتبر منطقه ای یا موسسه تایید شده دولتی برای ثبت نام لازم است. در حالی که ما دانش آموزان را با پس زمینه روانشناسی تشویق می کنیم، دانش آموزان با زمینه های مختلف تحصیلی ممکن است برای پذیرش در رشته کارشناسی ارشد در برنامه روانشناسی مشاوره در نظر گرفته شوند. با توجه به رویکرد بین رشته ای ما، پیشینه قبلی و یا خواندن در زمینه های روانشناسی عمیق، اسطوره شناسی، ادبیات، مذهب و هنر در ارتقای تجربه دانشجویی در برنامه اهمیت دارد.

آیا دریافت مدرک کارشناسی ارشد از Pacifica واجد شرایط یک دانش آموز برای دیدار با الزامات علمی برای نشست برای امتحان مجوز ازدواج و خانواده درمانگر (MFT)؟

بله دوره کار در برنامه روانشناسی مشاوره مؤسسه مطابق با الزامات آموزشی برای صدور مجوز به عنوان یک درمانگر ازدواج و خانواده در کالیفرنیا است. پس از اتمام مدرک کارشناسی ارشد از Pacifica، باید شرایط و ضوابط بازبینی BBS را برای درخواست مجوز درمانگر خانواده و خانواده (LMFT) درخواست کنید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد الزامات صدور مجوز، به وب سایت علوم رفتاری سایت www.bbs.ca.gov مراجعه کنید. متقاضیان کشورهای دیگر به شدت تشویق می شوند که اطلاعات و الزامات صدور مجوز از هیئت صدور مجوز دولت خاص خود را دریافت کنند، زیرا ملزومات متفاوت از دولت به دولت است. (در پایان این سند سلب مسئولیت از دانشجویان دولتی را مشاهده کنید.)

آیا دریافت مدرک کارشناسی ارشد از Pacifica واجد شرایط یک دانش آموز برای دیدار با الزامات دانشگاهی برای نشستن برای مشاور حرفه ای مجاز (LPC)؟

بله دوره کار در برنامه روانشناسی مشاوره مؤسسه مطابق با الزامات آموزشی برای صدور مجوز به عنوان یک درمانگر ازدواج و خانواده در کالیفرنیا است. پس از اتمام مدرک کارشناسی ارشد از Pacifica، باید شرایط و ضوابط بازبینی BBS را برای درخواست مجوز درمانگر خانواده و خانواده (LMFT) درخواست کنید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد الزامات صدور مجوز، به وب سایت علوم رفتاری سایت www.bbs.ca.gov مراجعه کنید. متقاضیان کشورهای دیگر به شدت تشویق می شوند که اطلاعات و الزامات صدور مجوز از هیئت صدور مجوز دولت خاص خود را دریافت کنند، زیرا ملزومات متفاوت از دولت به دولت است. (در پایان این سند سلب مسئولیت از دانشجویان دولتی را مشاهده کنید.)

چقدر طول می کشد این برنامه کارشناسی ارشد و چگونگی ساختار آن چیست؟

دانش آموزان در این برنامه به مدت 2.5 سال یا 10 چهارم در این برنامه شرکت می کنند. (نگاه کنید به اصول برنامه درسی). برنامه شامل نه جلسه سه روزه و یک جلسه تابستانی هفت روزه در هر سال، در دو سال اول و شش جلسه سه روزه در سال گذشته است. کلاسها در دو روز اول هر جلسه و از ساعت 8:30 صبح تا 4:30 بعد از ظهر در ساعت 3 صبح از ساعت 9 صبح تا 9 بعد از ظهر ملاقات می کنند.

شرایط تحصیلی تحت نظارت برای فارغ التحصیلی چیست؟

دانش آموزان باید 280 ساعت خدمات مستقیم را در یک تمرین تحت نظارت در خانه خود کامل کنند. دانش آموزان ممکن است پس از موفقیت آمیز دوره های بهار سال 2016، تمرینات تحت نظارت خود را آغاز کنند و پس از تمام سایت، اسناد و مدارک ارائه شده و مورد تایید قرار گرفته اند.

آیا باید هزینه های فراتر از هزینه تحصیل و مسکن را بررسی کنم؟

دانش آموزان می خواهند هزینه های بودجه مدرسه خود را برای کتاب ها، روان درمانی شخصی و یک سردبیر پایان نامه تأیید کنند. به طور کلی، دانش آموزان اجازه می دهند حداقل 2000 دلار برای درمان شخصی و حدود 600 تا 1200 دلار برای سردبیر پایان نامه، بسته به توانایی های نوشتن دانش آموز و سطح کمک های لازم برای ویرایش.

چقدر کار خارج از کلاس لازم است؟

تخصیص کلاس ها شامل خواندن، پست های بحث، مقالات و / یا پروژه ها می باشد. در سال اول، دانشجویان حدود 20 تا 25 ساعت در هفته بسته به سبکهای یادگیری فردی مطالعه می کنند. در سال دوم، دانش آموزان حدود 30 ساعت در هفته مطالعه می کنند که شامل میانگین 10 ساعت در محل تمرین تحت نظارت است. برخی از کارهای آنلاین نیز مورد نیاز خواهند بود.

اصول برنامه درسی

هنگامی که دانش آموزان تحصیلات خود را در Pacifica Graduate Institute شروع می کنند، آنها به گروهی از Pacifica Graduate Institute می پیوندند که در این برنامه ویژه ثبت نام می کنند. اکثر دانش آموزان در طول سفر علمی خود با همدیگر همسو می شوند. به زودی یک احساس بسیار واقعی جامعه به وجود می آید که دانش آموزان در همسایگی خود همکاری می کنند و تجربیات شدید را که بخشی از کار فارغ التحصیل در Pacifica است، به اشتراک می گذارند. اوراق قرضه شخصی و حرفه ای بسته می شود، اغلب طولانی مدت پس از تکمیل مطالعات و گسترش حرفه های جدید فارغ التحصیلان.

کارشناسی ارشد در کلاس های روانشناسی مشاوره در جلسات سه روزه تقریبا یک بار در ماه در پاییز، زمستان و بهار انجام می شود. همچنین سالانه یک جلسه تابستانی هفت روزه وجود دارد. این برنامه هر سقوط دانشجویان را ثبت می کند.

الزامات تحصیلی برای فارغ التحصیلی

دو معاینه جامع و پایان نامه کارشناسی ارشد باید به طور جزئی انجام شود. دانش آموزان در طول سال دوم برنامه در آماده سازی برای امتحان جامع و فرایندهای کارشناسی ارشد، نزدیکان خود را با مربیان دوره های تخصصی بالینی و دوره های تحقیقاتی کار می کنند. برای شرح کامل تمام الزامات، نسخه فعلی کتاب راهنمای دانشجویی Pacifica را بخوانید.

محدوده محتوی برنامه های درسی مورد نیاز توسط هیئت علمی رفتاری در ایالت کالیفرنیا تحت پوشش برنامه های دوره های روانشناسی مشاوره زیر قرار می گیرد. هر دانش آموز مسئول تعیین و در اختیار داشتن اطلاعات مربوط به شرایط مجوز در دولت خود است.

شرایط پذیرش

 • برنامه ارزش های دانش آموزان که زمینه آنها شامل کار در خدمات اجتماعی، مذهبی و یا انسان؛ آموزش آکادمیک در روانشناسی یا علوم انسانی. و تجربه در درمان شخصی. متقاضیان موفق نیز مهارت های نوشتاری علمی و علاقه به تحقیقات را نشان می دهند.
 • درخواست مورد نیاز:
  • بیانیه شخصی (3-5 صفحه)
  • خلاصه سوابق کاری
  • 300 کلمه مقاله نوشتن نمونه
  • 2 نامه با فرم توصیه
  • رونوشت رسمی - باید دارای مدرک کارشناسی / مدرک کارشناسی ارشد از یک موسسه آموزش عالی دارای مجوز معتبر یا دولتی باشد
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Pacifica Graduate Institute is an accredited graduate school offering masters and doctoral degree programs framed in the traditions in depth psychology. The Institute has established an educational en ... اطلاعات بیشتر

Pacifica Graduate Institute is an accredited graduate school offering masters and doctoral degree programs framed in the traditions in depth psychology. The Institute has established an educational environment that nourishes respect for cultural diversity and individual differences, and an academic community that fosters a spirit of free and open inquiry. Students have access to an impressive array of education resources on Pacifica’s two campuses, both of which are located between the coastal foothills and the Pacific Ocean, a few miles south of Santa Barbara, California. اطلاعات محدود
کارپینتریا , سانتا باربارا , ایالات متحده آنلاین + 2 بیشتر کمتر