کارشناسی ارشد روانشناسی حرفه ای

عمومی

شرح برنامه

توسعه مهارت های حرفه ای در ارتقای کارآیی سازمانی و شخصی، مدرک کارشناسی ما در رشته روانشناسی حرفه ای نه تنها شما را با مهارت های عملی لازم برای تبدیل شدن به یک روانشناس حرفه ای آماده می کند؛ این همچنین توسط انجمن روانشناسی بریتانیا (BPS) و شورای بهداشت حرفه ای (HCPC) تأیید شده است.

آموزش توسط دانشگاهیان در موسسه کارشناسی روانشناسی (IWP) - یکی از بزرگترین گروه کارشناسان روانشناسی سازمان در اروپا - دانش آموزان در این 12 ماه MSc کشف یک برنامه است که هم مشارکت و هم تعاملی است. ما تعهد داریم به درک بهتر از رفاه و کارآیی شغلی و شناسایی عوامل افزایش دهنده آن بپردازیم.

IWP با تعدادی از سازمان های دولتی و خصوصی کار می کند و به عنوان یک مربی مشورتی برای متخصصان، سازمان های حرفه ای و سیاست گذاران عمل می کند. شما از بخشی از فرهنگ تحقیقاتی پویا خود که در تدریس تعبیه شده است، بهره مند می شوید، که توسط ارتباطات پایدار با سازمان ها و یک انجمن حمایت از کارکنان پرشور و متعهد تکمیل می شود.


دوره

کارشناسی ارشد ما در رشته روانشناسی حرفه ای از سال 1975 آغاز شده و شهرت بین المللی دارد. از پاییز تا بهار، از طریق ترکیبی از سخنرانی ها، سمینارها، مطالعات موردی، کار گروهی برای یادگیری مشارکتی و گروه های بحث برانگیز وب، تمام وقت آموزش داده می شود. این دوره آموخته شده توسط یک پایان نامه که در آن دانش آموزان در طول تابستان پروژه تحقیقاتی در یک سازمان را دنبال می کنند، دنبال می شود و تجربیات واقعی درون یک شرکت را فراهم می کند. دانش آموزان از طریق تکالیف فردی، پروژه های گروهی، امتحانات و یک پروژه سازمانی ارزیابی می شوند.

فرصت های پروژه می تواند توسط دانش آموزان یا از طریق شبکه کسب و کار IWP و مرکز مشاغل Sheffield University Management School . اینها فرصتی برای اعمال دانش خود به مسائل مربوط به دنیای واقعی و ایجاد مهارت های سازمانی فراهم می کنند. در طول برنامه، کارگاه های عملی بر توسعه مهارت ها در ارائه ها، نرم افزار آماری SPSS، کار گروهی و مدیریت اطلاعات تمرکز می کنند. همچنین آموزش برای دستیابی به امتحان دستیار تست دستی و تستر BPS (شغل، توانایی و شخصیت) در تست روان سنجی وجود دارد.

تدریس در اطراف مطالعه موردی و فعالیت های کارگاه آموزشی است تا اطمینان حاصل شود که یادگیری هر دو فعال و مرتبط با سازمان های مدرن است. برنامه ما اطمینان حاصل خواهد کرد که شما با مهارت های عملی برای محل کار مجهز هستید، درک قویی از روانشناسی حرفه ای ایجاد کرده اید، درک انتقادی از نظریه و عمل فعلی و مهارت و دانش لازم برای اشتغال در آینده را به عنوان یک روانشناس حرفه ای به دست آورده اید. روانشناسی کارشناسی کارشناسی ارشد تمام زمینه های دانش مورد نیاز برای مرحله 1 توسعه حرفه ای را پوشش می دهد که یک روانشناس حرفه ای است. در کارگاه های آموزشی، راهنمایی نیز در مورد کار با مرحله 2 (نظارت بر تمرین) ارائه شده است.

این دوره 12 ماه ادامه دارد و در ماه سپتامبر آغاز می شود.

ماژول ها

ماژول هسته:

  • طراحی کار، تغییرات سازمانی و توسعه
  • اعمال روانشناسی به کار و سازمانها
  • رهبری، مشارکت و انگیزه
  • یادگیری، آموزش و توسعه
  • روش های تحقیق برای روانشناسان حرفه ای
  • انتخاب و تست روانشناختی در سازمانها
  • روش های آماری برای روانشناسان حرفه ای
  • رفاه و کار
  • پایان نامهنامزد

این برنامه به فارغ التحصیلانی که مایل به تبدیل شدن به یک روانشناس حرفه ای و کسانی که علاقه مند به مشاوره کسب و کار، مدیریت منابع انسانی یا تحقیقات سازمانی می باشند، تجدید نظر می کند.

شما دارای مدرک تحصیلی 2: 1 یا یک مدرک حرفه ای تایید شده در زمینه روانشناسی هستید که پوشش قابل توجهی از روش های تحقیق و موضوعات آمار است. شما باید واجد شرایط برای فارغ التحصیل BPS برای عضویت مجاز (GBC) باشید. اگر شما از برنامه تحصیلی معتبر BPS فارغ التحصیل نشده اید، می توانید برای روانشناسی کارشناسی ارشد خود درخواست دهید.

برای دانش آموزان خارج از کشور، Sheffield University Management School استاندارد Sheffield University Management School ، IELTS 6.5 با حداقل 6 در هر بخش یا معادل آن است.


مدرسه

IWP از بخش روانشناسی اجتماعی و کاربردی تشکیل شده است که توسط شورای تحقیقات پزشکی در سال 1968 تأسیس شده است. این یک مرکز برتری است که دارای اعتبار قوی برای تحقیق و استفاده از تحقیق در سطح جهانی است و بخشی از Sheffield University Management School

Sheffield University Management School افتخار دارد که در یک درصد از مدارس کسب و کار در جهان، با اعتبار مجوز معتبر سه گانه تاج (AMBA، EQUIS، AACSB) حضور داشته باشد. ساختمان معماری مدرسه در Broomhill برگزاری شده است، فقط 15 دقیقه پیاده از مرکز شهر و 15 دقیقه از ناحیه Peak، کیفیت بسیار خوبی برای شما فراهم می کند.

ما به رهبری تحقیق، پویا و مترقی هستیم. مدرسه برای هر فارغ التحصیل تلاش می کند تا در هر دو نظریه و تمرین آماده کار شود. دانشگاهیان کلاس جهانی ما برای اطمینان از این کار بسیار سخت کار می کنند.

خدمات حرفه ای اختصاصی نیز برای حمایت از دانش آموزان و برقراری ارتباط با سازمان ها است. مرکز کارآفرینی به عنوان یک رابط کلیدی بین دانش آموزان مدیریت و دنیای خارج عمل می کند. خدمات آن به شما کمک می کند تا به حمایت از قابلیت های استخدامی، توسعه مهارت ها و فرصت ها در زمینه های زیر کمک کنید. پروژه های کارشناسی ارشد، کارآموزی، مدارس تابستانی بین المللی، انجمن های حرفه ای و مشاغل. این کارشناسی ارشد همچنین مشاوره اشتغال متخصص را ارائه می دهد، برنامه ای مناسب از کار و دسترسی به سازمان های کلیدی است که به شما پس از فارغ التحصیلی کمک خواهد کرد.بورس تحصیلی

برای اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی لطفا به وب سایت زیر مراجعه کنید. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

آخرین به روز رسانی اوت 2018

درباره این دانشگاه

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, ... اطلاعات بیشتر

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, as part of the Russell Group, is renowned for its research and teaching excellence. اطلاعات محدود