کارشناسی ارشد روابط بین الملل

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

استاد هنر در روابط بین الملل

برنامه استاد هنر در روابط بین الملل، دانش آموز را قادر می سازد تا دانش و مهارت های مربوط به موضوعات مربوط به دیپلماسی، سیاست و اقتصاد بین المللی را به دست آورد تا بتواند به بهترین نحو با همکاران بین المللی ارتباط برقرار کرده و با آن همکاری کنند و سازمان های غیر دولتی و همچنین در کسب و کار به عنوان مورد ممکن است.

کارشناسی ارشد هنر در روابط بین الملل مناسب آن دسته از دانشجویانی است که می خواهند حرفه ای را با محوریت بین المللی ، به طور خاص در دیپلماسی و سیاست خارجی دنبال کنند ، اگرچه اصول روابط بین الملل در تجارت جهانی نیز از نظر رهبری و مدیریت بین المللی ، تجارت و پروژه تحت پوشش قرار خواهد گرفت. مدیریت و همچنین مهارتهای ارتباطی و مذاکره بین فرهنگی. علاوه بر این ، یک دوره کامل به EDRS (اخلاق ، تنوع ، مسئولیت پذیری ، پایداری) اختصاص یافته است. بنابراین ، با تکمیل هرچه سریعتر این برنامه ، دانشجویان می توانند به سازمانهای بین المللی بپیوندند ، بخشی از خدمات دیپلماتیک و / یا کار در بخش خصوصی شوند.

 • زبان انگلیسی
 • مدت زمان: 3 ترم (1.5 سال): 2 ترم کارشناسی ارشد / کارآموزی
 • تاریخ شروع: اکتبر و فوریه
 • اعتبار: 91 ECTS
 • معدل دریافت شده: روابط بین الملل کارشناسی ارشد هنر

دوره های آموزشی

دوره های کارشناسی ارشد روابط بین الملل به سه دسته اصلی تقسیم می شوند: دوره های اصلی (36 ECTS / 9 دوره) که واجد شرایط و دوره های تخصصی / سمینارها (16 ECTS / 5 دوره) هستند که در دوره ترم دوم برنامه معرفی می شوند و سمینارها و کارگاه های آموزشی (9 ECTS). در پایان مطالعات، دانش آموز موظف است یک پایان نامه کارشناسی ارشد (30 ECTS) را تهیه کند یا یک کارآموزی (30 ECTS) را امتحان کند.

روند پذیرش و الزامات

 1. فرم درخواست را ارسال کنید.
 2. دریافت بازخورد از کارمندان SSHE.
 3. ارسال مدارک مورد نیاز اضافی (دیپلم های قبلی و CV ، در صورت وجود).
 4. تأیید ثبت نام را دریافت کنید.

ما با در اختیار گرفتن هرچه سریعتر از درخواست شما و مدارک مورد نیاز، با شما تماس خواهیم گرفت.

کلیک

الزامات

 • دیپلم های قبلی و CV (در صورت وجود).
 • شناسه فعلی خود را اسکن کنید.
 • گواهینامه مهارت TOELF / IELTS (80/7) و یا معادل آن.

سوالات

رسیدن به ما! شما می توانید این کار را از طریق فرم در اینجا انجام دهید یا به طور مستقیم از طریق ایمیل: info@sshe.ch

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

SSHE is a private university based in Switzerland – the heart of Europe’s luxury, finance and hospitality. University has a Swiss Labeled Accreditation EduQua and part of EFMD and ECBE organisations. ... اطلاعات بیشتر

SSHE is a private university based in Switzerland – the heart of Europe’s luxury, finance and hospitality. University has a Swiss Labeled Accreditation EduQua and part of EFMD and ECBE organisations. اطلاعات محدود