کارشناسی ارشد رهبری و سیاست آموزش بین المللی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

این برنامه تخصصی برای مربیانی مانند معلمان ، رهبران مدرسه ، مدرسین ، بازرسان ، مسئولان و مسئولانی که می خواهند بینشی در مورد موضوعات سیاست آموزشی از اهمیت فعلی جهانی و پیامدهای آنها برای رهبری مؤثر مؤسسات آموزشی کسب کنند ، مناسب است.

مضامین سیاستگذاری در ترم اول پوشش داده می شود ، و پیامدهای رهبری و مدیریت در ترم دوم نیز پوشش داده می شود. هر دو بخش بر یک دیدگاه مقایسه بین المللی تأکید می کنند.

ماژول های اختیاری از سراسر آموزشگاه گرفته می شود تا مطالعات خود را در زمینه وسیع تری قرار دهید ، از جمله مواردی که روش تحقیق را در بر می گیرد. فن آوری ، آموزش و جامعه؛ و نیازهای ویژه آموزشی همچنین امکان دسترسی به ماژول های ارائه شده در دانشکده سیاست و مطالعات بین المللی وجود دارد.

شرکت کنندگان در سراسر جهان برای یادگیری از یکدیگر و همچنین مدرسین ما گرد هم می آیند: همه آنها محققان متخصص در زمینه های خود هستند. شما یاد خواهید گرفت که تئوریهای انتقادی را به چالش های واقعی مؤثر بر مدارس ، آموزش های بیشتر و بالاتر در سراسر جهان بکار بگیرید.

فرصت های اضافی

شما فرصتهای گسترده ای برای تقویت یادگیری خود ، از جمله سفرهای میدانی به یک مدرسه محلی و لندن برای گفتگو در مورد توسعه سیاست های آموزشی با نماینده محلی و کارمندان دولت دارید. این فرصت ها اختیاری است و از کلیه دانشجویانی که مایل به شرکت در این زمینه هستند باید در هزینه های مربوطه مشارکت کنند.

محتوای دوره

این برنامه پوشش جامع سیاست های آموزشی ، رهبری و مدیریت را از منظر مقایسه ای بین المللی ارائه می دهد.

موضوعات گسترده ای برای تکالیف وجود خواهد داشت ، به گونه ای که می توانید روی موضوعات مورد علاقه شخصی ، از جمله موضوعات مربوط به سیاست و رهبری مربوط به مدارس ، دانشکده ها و یا دانشگاه ها تمرکز کنید.

از ابتدای برنامه مهارت های تحقیق خود را توسعه داده و آنها را در مطالعه انتقادی خود بکار خواهید برد. این به شما امکان می دهد تحقیقات مستقلی را در مورد موضوع مورد نظر خود انجام دهید ، که ممکن است مربوط به سوابق حرفه ای شما باشد.

اگر بخواهید دوره نیمه وقت را مطالعه کنید، در طول دوره تحصیل کرده و هر ساله مدولهای کمتری را خواهید گرفت.

ساختار دوره

لیستی که در زیر نشان داده می شود، نشان دهنده ی ماژول ها / مولفه های مورد مطالعه است و ممکن است از زمان به زمان تغییر کند.

ماژول ها

سال 1

ماژول اجباری

 • چالش های جهانی معاصر در سیاست آموزش و پرورش و عملکرد رهبری
 • دیدگاه های انتقادی در مورد تئوری و عملکرد رهبری
 • شروع کار: سؤالات تحقیق و رویکردهای آموزش
 • پایان نامه

ماژول های اختیاری (انتخاب گزینه های معمولی که در زیر نشان داده شده است)

45 اعتبار از زیر را انتخاب می کنید:

 • زیربنای فلسفی تحقیقات آموزشی
 • داده های کیفی: فرآیندهای جمع آوری ، تفسیر و تجزیه و تحلیل
 • مقدمه ای بر تجزیه و تحلیل داده های کمی
 • نیازهای ویژه آموزشی: رویکردهای فراگیر
 • آموزش و پرورش در توسعه
 • جنسیت، جهانی سازی و توسعه
 • نابرابری و توسعه جهانی

125920_photo-1509062522246-3755977927d7.jpgNeONBRAND / Unsplash

یادگیری و تدریس

بیشتر ماژول های تدریس شده ما از ترکیبی از سخنرانی ها ، سمینارها و آموزش ها استفاده می کنند و شما همچنین می توانید با حضور در بازدیدهایی که ما به ادارات دولتی و مؤسسات آموزشی انجام می دهیم یادگیری خود را ارتقا بخشید.

با این حال ، مطالعه مستقل نیز بخش مهمی از این برنامه است که به شما امکان می دهد ایده های خود را شکل دهید و مهارت های سطح بالایی را توسعه دهید.

ارزیابی

ما ماژول چالش های جهانی معاصر را برای سیاست گذاری و تمرین آموزش و پرورش آگاهانه از طریق ارائه شفاهی در مورد یک موضوع سیاست آموزشی که توسط یک پاورپوینت یا یک پوستر پشتیبانی می شود با معادل یک وظیفه 3000 کلمه (به ارزش 50٪) و 3000- ارزیابی می کند. تکالیف مقاله کلمه ای (به ارزش 50٪)

ارزیابی دیدگاه های انتقادی در مورد تئوری و عملکرد رهبری از طریق یک مقاله واحد در حدود 6000 کلمه است. این یک انتقال در آماده سازی نوشتار گسترده تر منجر به مطالعه انتقادی 12000 کلمه خواهد بود.

ماژول های اختیاری انتخاب شده از دانشکده آموزش و / یا دانشکده سیاست و مطالعات بین المللی ممکن است از روشهای مختلف ارزشیابی مانند تکالیف ، سیاهههای بازتابی و کارهای پرتفوی استفاده کنند.

شرایط ورود

مدرک لیسانس (Hons) با معادل 2: 1 یا غیر بریتانیا ، به علاوه دو سال تجربه در زمینه آموزش. سایر مدارک تحصیلی به صورت فردی در نظر گرفته می شود. برخی از تجربه های مدیریتی نیز مطلوب است.

الزامات زبان انگلیسی

IELTS 6.5 به طور کلی، با کمتر از 6.0 در هر جزء.

انگلیسی خود را بهبود بخشد

دانشجویان بین المللی که نیاز به زبان انگلیسی برای این برنامه را برآورده نکنند، ممکن است بتوانند دوره پیش دانشگاهی خود را پس از تحصیل در انگلستان مطالعه کنند تا به بهبود سطح زبان انگلیسی کمک کنند.

این دوره قبل از جلسه با مسیر پیشرفتی به برنامه تحصیلی شما طراحی شده است و شما انگلیسی انگلیسی را در زمینه موضوع خود خواهید آموخت.

نحوه درخواست

مهلت درخواست

 • بین المللی - 30 ژوئن
 • انگلیس / اتحادیه اروپا - 31 ژوئیه

اگر قصد درخواست سرمایه گذاری را دارید ، باید حداقل یک ماه قبل از هر مهلت بورس تحصیلی خاص ، محلی را برای دوره انتخابی خود ارائه دهید.

هزینه ها

برای آخرین اطلاعات هزینه به وب سایت ما مراجعه کنید.

اطلاعات هزینه اضافی

این دوره شامل یک سفر میدانی اختیاری به لندن است که هزینه اضافی را برای شرکت کنندگان متحمل می شود.

ممکن است هزینه های اضافی مربوط به دوره یا برنامه تحصیلی شما یا مربوط به تحصیل در دانشگاه لیدز باشد.

کمک هزینه تحصیلی و مالی

اگر استعداد و رانندگی داشته باشید، می خواهیم شما بتوانید در هر شرایط مالی خود با ما مطالعه کنید. ممکن است برای دانشجویان به کمک وام ها و کمک های غیرقابل برگشت از دانشگاه و از سوی دولت امکان پذیر باشد.

بورس های تحصیلی شامل:

 • بورسیه تحصیلات تکمیلی بین المللی دین
 • بورس تحصیلی بین المللی کارشناسی ارشد دانشکده
 • بورس تحصیلی عالی بین المللی (فیلیپین)
 • بورسیه تحصیلات تکمیلی رئیس دانشکده UK / EU

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان ما طیف وسیعی از مشاغل را دنبال کرده اند. بیشتر آنها شامل ارتقاء مقامهای ارشد و مدیریتی ارشد بیشتر در مؤسسات آموزشی هنگام بازگشت به کشورهای خود یا دنبال کردن برنامه های تحقیقاتی دکترا (EDD و PhD) در لیدز و جاهای دیگر هستند.

پشتیبانی حرفه ای

ما را تشویق می کنیم که از روز اول برای حرفه خود آماده شوید. این یکی از دلایلی است که فارغ التحصیلان لیدز به دنبال کارفرمایان هستند.

مرکز حرفه ای و کارکنان در دانشکده شما، طیف وسیعی از کمک و مشاوره را برای کمک به برنامه ریزی حرفه ای و تصمیم گیری های آگاهانه در طول راه، حتی پس از فارغ التحصیلی، ارائه می دهند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Our wide range of research-informed courses encompass undergraduate, taught postgraduate and research degree programmes, as well as online and professional development courses.

Our wide range of research-informed courses encompass undergraduate, taught postgraduate and research degree programmes, as well as online and professional development courses. اطلاعات محدود