کارشناسی ارشد رهبری و آموزش دیجیتال

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

این کارشناسی ارشد ویژه برای مربیان باتجربه ای طراحی شده است که می خواهند بینشی در مورد موضوعات سیاست آموزشی از اهمیت فعلی جهانی و پیامدهای آنها برای رهبری مؤثر مؤسسات آموزشی و همچنین مایل به درک ، استفاده و پشتیبانی از ابزارهای دیجیتالی در آموزش و پرورش بدست آورند.

با توجه به علاقه روزافزون به رهبری آموزش و آموزش دیجیتال ، این برنامه به شما امکان می دهد مهارت ها و دانش وسیعی را ایجاد کنید که می تواند پیشرفت حرفه ای شما را ارتقا بخشد. شما می توانید در مورد این دانش جدید در رابطه با یادگیری خودتان و همچنین با زمینه های حرفه ای خود به کار بگیرید و تأمل کنید.

با ترکیبی از تدریس آنلاین و رو در رو ، شما با دسترسی به کلیه امکانات و منابع دانشگاه مستقر در محوطه دانشگاه خواهید بود و در عین حال تجربه عملی داشتن یک یادگیرنده از راه دور را نیز تجربه خواهید کرد. این تجربه یادگیری آنلاین باعث افزایش یادگیری شما در مورد این موضوع می شود و همچنین شما را قادر می سازد که یک رهبر یا ارائه دهنده آموزش آنلاین باشید.

محتوای دوره

این برنامه دانش عمیق در مورد مهارت ها ، چشم اندازها و تحقیقات فعلی در رهبری آموزشی و آموزش دیجیتال را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید در مورد این دانش جدید در رابطه با یادگیری خود و متن های حرفه ای خود از آن استفاده کرده و تأمل کنید. از آنجا که این برنامه برای متخصصان با تجربه طراحی شده است ، دانش آموزان بلافاصله ارتباط محتوای برنامه را به تمرین می بینند.

ساختار دوره

لیستی که در زیر نشان داده می شود، نشان دهنده ی ماژول ها / مولفه های مورد مطالعه است و ممکن است از زمان به زمان تغییر کند.

ماژول ها

سال 1

ماژول اجباری

 • چالش های جهانی معاصر در سیاست آموزش و پرورش و عملکرد رهبری
 • دیدگاه های انتقادی در مورد تئوری و عملکرد رهبری
 • آموزش در یک جامعه دیجیتال

ماژول های اختیاری (انتخاب گزینه های معمولی که در زیر نشان داده شده است)

یکی از موارد زیر را انتخاب کنید:

 • پایان نامه در آموزش دیجیتال
 • پایان نامه

125920_photo-1509062522246-3755977927d7.jpgNeONBRAND / Unsplash

یادگیری و تدریس

در این دوره ، شما می توانید از یک ترکیب با دقت طراحی شده از کلاس درس و یادگیری از راه دور (ODL) استفاده کنید. مؤلفه تدریس آنلاین یکی از ویژگی های تعیین کننده برنامه است ، زیرا شما تجربه عملی بودن یک زبان آموز ODL را بدست می آورید که وقتی وظیفه انجام آموزش آنلاین یا پشتیبانی از زندگی حرفه ای خود را بر عهده دارید ، بسیار مفید خواهد بود.

در حالی که شما از تجربه روشنایی یادگیری آنلاین لذت خواهید برد ، این یک دوره آموزشی مبتنی بر دانشگاه است و به همین ترتیب از کلیه منابع یادگیری در پردیس نیز بهره خواهید برد - بهترین های هر دو جهان.

ارزیابی

کارشناسی ارشد رهبری و آموزش دیجیتال از روشهای مختلفی برای ارزیابی یادگیری خود استفاده می کند و از مهارتهای لازم برای پیشرفت حرفه ای برخوردار است.

علاوه بر مقاله های سنتی ، ماژول های یادگیری از راه دور آنلاین رویکرد متفاوتی را برای ارزیابی به شما نشان می دهد و شما را قادر می سازد تجربه عملی ارائه اطلاعات با استفاده از طیف وسیعی از ابزارهای فناوری دیجیتال را بدست آورید. به عنوان مثال ، ممکن است از شما خواسته شود که کار را به عنوان پوستر ، یک ارائه چند حالته ، یک وب سایت ، یک نمایش صوتی با آزمونها یا یک فیلم ارائه دهید.

شرایط ورود

یک مدرک لیسانس (Hons) با معادل 2: 1 یا غیر بریتانیا به همراه مدارکی از تجربه حرفه ای مربوطه.

تجربه حرفه ای مربوطه می تواند شامل تدریس (در هر سطح) ، مدیریت آموزش ، نظارت و یا مدیریت ، توسعه نرم افزار ، انتشار آموزش ، رسانه های آموزشی و نقش هایی در اجرای ، پشتیبانی یا مدیریت فناوری های آموزشی باشد. سایر تجربه های حرفه ای ممکن است مرتبط باشد و هر مورد بر اساس شایستگی آن در نظر گرفته شود.

الزامات زبان انگلیسی

آیلتس 6.5 به طور کلی ، با کمتر از 6.0 در هر موضوع.

انگلیسی خود را بهبود بخشد

دانشجویان بین المللی که نیاز به زبان انگلیسی برای این برنامه را برآورده نکنند، ممکن است بتوانند دوره پیش دانشگاهی خود را پس از تحصیل در انگلستان مطالعه کنند تا به بهبود سطح زبان انگلیسی کمک کنند.

این دوره قبل از جلسه با مسیر پیشرفتی به برنامه تحصیلی شما طراحی شده است و شما انگلیسی انگلیسی را در زمینه موضوع خود خواهید آموخت.

نحوه درخواست

مهلت درخواست

 • بین المللی - 30 ژوئن
 • انگلیس / اتحادیه اروپا - 31 ژوئیه

اگر قصد درخواست سرمایه گذاری را دارید ، باید حداقل یک ماه قبل از هر مهلت بورس تحصیلی خاص ، محلی را برای دوره انتخابی خود ارائه دهید.

هزینه ها

برای آخرین اطلاعات هزینه به وب سایت ما مراجعه کنید.

اطلاعات هزینه اضافی

ممکن است هزینه های اضافی مربوط به دوره یا برنامه تحصیلی شما یا مربوط به تحصیل در دانشگاه لیدز باشد.

کمک هزینه تحصیلی و مالی

اگر استعداد و رانندگی داشته باشید، می خواهیم شما بتوانید در هر شرایط مالی خود با ما مطالعه کنید. ممکن است برای دانشجویان به کمک وام ها و کمک های غیرقابل برگشت از دانشگاه و از سوی دولت امکان پذیر باشد.

بورسیه های موجود شامل موارد زیر است:

 • بورسیه تحصیلات تکمیلی بین المللی دین
 • بورس تحصیلی بین المللی کارشناسی ارشد دانشکده
 • بورس تحصیلی عالی بین المللی (فیلیپین)
 • بورسیه تحصیلات تکمیلی رئیس دانشکده UK / EU

مشاغل پشتیبانی بندر

ما را تشویق می کنیم که از روز اول برای حرفه خود آماده شوید. این یکی از دلایلی است که فارغ التحصیلان لیدز به دنبال کارفرمایان هستند.

مرکز حرفه ای و کارکنان در دانشکده شما، طیف وسیعی از کمک و مشاوره را برای کمک به برنامه ریزی حرفه ای و تصمیم گیری های آگاهانه در طول راه، حتی پس از فارغ التحصیلی، ارائه می دهند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Our wide range of research-informed courses encompass undergraduate, taught postgraduate and research degree programmes, as well as online and professional development courses.

Our wide range of research-informed courses encompass undergraduate, taught postgraduate and research degree programmes, as well as online and professional development courses. اطلاعات محدود