کارشناسی ارشد رشته مدیریت گردشگری و مهمان نوازی (RD)

عمومی

شرح برنامه

هدف کارشناسی ارشد گردشگری و مدیریت مهمان نوازی ، توسعه توانایی دانشجو در سؤال ، تحلیل و تفسیر موضوعات مربوط به مدیریت گردشگری و مهمان نوازی در یک بستر جهانی با تمرکز بر بخشهای خاص صنعت است. این هدف از طریق تحویل یک پایان نامه تحقیقاتی در سطح کارشناسی ارشد انجام می شود که در آن دانش آموز شواهدی از تحقیقات علمی و توانایی تأمل در زمینه گردشگری و مدیریت مهمان نوازی را نشان دهد.

بنابراین این برنامه به پیشرفت حرفه ای مدیران و رهبران جهانگردی و مدیریت میهمان نوازی کمک می کند.

شرایط پذیرش

حداقل میزان پذیرش یک BTech (مدیریت گردشگری) یا BTech (مدیریت مهمان نوازی) یا یک مدرک معادل مشابه در همان سطح در زمینه گردشگری و مهمان نوازی است. انتخاب دانشجویان کارشناسی ارشد طبق مقررات و مقررات کمیته تحصیلات عالی University of Johannesburg طبق برنامه های بین رشته ای انجام می شود. کمیته تحقیقات STH ممکن است یک ماژول یا ماژول را در NQF سطح 8 یا 9 به عنوان یک اقدام حمایتی برای تکمیل موفقیت در صلاحیت تعیین کند. این امر در شرایطی انجام می شود که کمیته تحقیقات STH نتیجه بگیرد که دانش دانشجویی از تحقیقات باید به روز شود یا اینکه موضوع تحقیق به موضوعاتی بپردازد که به طور کافی در سطح فارغ التحصیل پوشش داده نشده باشند.

رهنمود اصلی این است که دانشجویان باید BTech (مدیریت گردشگری) یا BTech (مدیریت مهمان نوازی) یا یک مدرک معادل در گردشگری و مدیریت میهمان نوازی را بدست آورند. علاوه بر این ، دانش آموز باید بتواند یک طرح تحقیقاتی را برای پروژه تحقیقاتی در نظر گرفته شده تهیه کند. انتخاب و تخصیص دانشجویان تحصیلات تکمیلی به در دسترس بودن سرپرستان بستگی دارد.

جزئیات تماس

نام: دکتر ح. كسا
تلفن: 27 (0) 11 559 1050 / ایمیل: hemak@uj.ac.za

ثبت نام و شروع تاریخ

ثبت نام در ژانویه آغاز می شود و در فوریه برای هر دو برنامه کار دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد سخنرانی می شود.

کلیه برنامه های پژوهشی کارشناسی ارشد و دکترا می توانند در طول سال ثبت نام کنند.

تاریخ پایان: دانشگاهی از ژانویه شروع می شود و در دسامبر پایان می یابد. مهلت برنامه با مدت زمان برنامه تعیین می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... اطلاعات بیشتر

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. اطلاعات محدود