کارشناسی ارشد رشته بازاریابی (کالج دانشگاه دوبلین)

عمومی

شرح برنامه

کالج دانشگاه دوبلین

در بین 1 درصد برتر موسسات در سراسر جهان و یکی از معدود مدارس تجاری نخبه برای برگزاری اعتبارنامه "Triple Crown" از AACSB (ایالات متحده) ، AMBA (انگلستان) و EQUIS (اروپا) قرار دارد ، کالج دانشگاهی دوبلین (UCD) کیفیت برتر را ارائه می دهد مدارک کارشناسی ارشد برای کمک به متخصصان در تحقق اهداف خود.

همه مدارک تحصیلی توسط دانشگاه کالج دوبلین (UCD)، با برنامه هایی که از طریق Kaplan در سنگاپور تحویل داده شده، توسط مرکز خدماتی بورس تحصیلی چینی (CSCSE)، وابسته به وزارت آموزش و پرورش جمهوری خلق چین، تأیید شده است.

کارشناسی ارشد در برنامه بازاریابی برای حرفه ایانی که مایل به کسب مهارت در بازاریابی هستند، سرعت بخشیدن به رشد شغلی خود و ایجاد شبکه خود را با رهبران کسب و کار یکپارچه طراحی شده است. این برنامه یک پایه محکم در زمینه های کلیدی مدیریت برند و بازاریابی ارائه می دهد.

دانش آموزان دانش نظری، مهارت های تحلیلی و روش شناختی لازم را برای رشد حرفه ای خود در جهان بازاریابی و ارتباطات شرکت خواهند گرفت.

ساختار و محتوا

این برنامه کارشناسی ارشد ممکن است حداقل در 18 ماه به طور نیمه وقت تکمیل شود. زیر ساختار برنامه است:

ماژول هسته

  • رفتار سازمانی
  • مدیریت استراتژیک جهانی
  • مدیریت مالی شرکت
  • مقاله پژوهشی 1
  • مقاله پژوهشی 2

ماژول Pathway

  • مدیریت برند
  • استراتژی بازاریابی شرکت
  • ارتباطات بازاریابی

مقالات پژوهشی 1 و 2 به ترتیب تا پایان ماه 12 و 18 ارسال می شوند.

شرایط ورود

این برنامه کارشناسی ارشد طیف وسیعی از مدارک را پذیرفته است که شامل موارد زیر است:

  • مدرک لیسانس در هر رشته.
  • متقاضیان فاقد لیسانس لیسانس اما دارای صلاحیت حرفه ای مربوطه می باشند و تجربه کار به صورت موردی در نظر گرفته می شوند.

انگلیسی مورد نیاز:

متقاضیان باید شرایط لازم برای زبان انگلیسی را داشته باشند.

روش تحویل

هر ماژول در طی یک دوره 9 هفته تحویل داده می شود. درسها معمولا در هفته سوم برای 5 روز متوالی (شامل روزهای هفته و تعطیلات آخر هفته) برگزار می شود.

هر ماژول با 24 ساعت تماس تلفنی پشتیبانی می شود. کلاسها معمولا در آخر هفته ها و شب ها در روزهای هفته انجام می شود.

روش های ارزیابی

هر مدلی با هر ترکیبی از مشارکت در کلاس، تکالیف نوشته شده، پروژه ها و امتحانات ارزیابی می شود. روش های ارزیابی می تواند بر اساس نیازهای ماژول های فرد متفاوت باشد.

فارغ التحصیلی و درجه

دانشجویانی که ماژول های مندرج در ساختار برنامه را با موفقیت تکمیل و تصویب می کنند ، از کالج دانشگاه دوبلین به کارشناسی ارشد بازاریابی اعطا می شوند.

مدرک کارشناسی ارشد همان تحصیلات در فارغ التحصیلان دانشگاه خواهد بود.

هزینه های برنامه

هزینه کل شامل ثبت نام دانشگاه ، سخنرانی / آموزش / کارگاه آموزشی و ارزیابی هایی از قبیل تکالیف / تست / امتحانات / پروژه ها (در صورت امکان) ، مواد برنامه با فرمت دیجیتالی ، درجه (در صورت کسب درآمد) و متن می باشد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning oppo ... اطلاعات بیشتر

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning opportunities. اطلاعات محدود
سنگاپور , سنگاپور , سنگاپور + 2 بیشتر کمتر