کارشناسی ارشد رباتیک و سیستم های مستقل

عمومی

شرح برنامه

دوره

کارشناسی رباتیک و سیستم های مستقل طراحی شده است به دانش آموزان با دانش و مهارت های پیشرفته طراحی شده برای توسعه راه حل های نوآورانه مورد نیاز توسط صنعت در حال رشد سریع در حال رشد در رباتیک و سیستم های مستقل (RAS).

این برنامه با هدف ارائه فرصتی برای ارتقاء و اعمال دانش دانش آموزان در زمینه برنامه نویسی کامپیوتر و چارچوب ریاضی از طریق کارگاه های آموزشی، سخنرانی ها، بحث ها و تحقیقات مستقل ارائه می شود.

این دوره، آشنایی با مفاهیم برنامه نویسی و چارچوب ریاضی حمایتی را در هنگام ارائه مفاهیم پیشرفته به طور خاص به حوزه محاسبات می دهد.

چگونه مطالعه میکنید

دانش آموزان در این برنامه می توانند ترکیبی از روش های مختلف آموزش و یادگیری را تجربه کنند. هدف این برنامه، توسعه مهارت ها از طریق کارگاه های عملی در آزمایشگاه و دانش علمی از طریق بحث، سخنرانی ها، بحث و تحقیق شخصی است.

ماژول ها با مفاهیم برنامه نویسی و چارچوب ریاضی حمایتی آشنا هستند در حالیکه مفاهیم پیشرفته مربوط به دامنه محاسبات مربوطه را ارائه می دهند.

هر ماژول معمولا شامل 12 هفته مطالعه است. این بار شامل یک برنامه حمایت از سخنرانی، یک سری از جلسات آزمایشگاهی حمایت شده و زمان برای تکمیل تمرین های تخصیص و امتحانات است. تماس ساعت هفتگی در این برنامه ممکن است بسته به گزینه های ماژول های فردی و مرحله مطالعه متفاوت باشد.

این برنامه از طریق دسترسی آنلاین به مطالب سخنرانی و اطلاعات مربوطه پشتیبانی می شود.

مطالعه سطح تحصیلات تکمیلی شامل بخش قابل توجهی از مطالعه مستقل ، کاوش مطالب مندرج در سخنرانی ها و سمینارها است. به عنوان یک راهنمای کلی ، انتظار می رود که دانش آموزان در هر ساعت در کلاس حداقل دو یا سه ساعت را در یک مطالعه مستقل بگذرانند.

چگونه ارزیابی می شود

این برنامه از طریق ابزارهای مختلف، از جمله آزمون های درون گروهی، دوره های کار، پروژه ها و امتحانات، ارزیابی می شود. اکثریت ارزیابی ها بر مبنای کارهای آموزشی هستند که منعکس کننده ماهیت عملی و کاربردی علوم رایانه می باشد. پروژه تحقیق نهایی این فرصت را برای تخصص و تکمیل یک قطعه کار پیچیدگی قابل توجهی فراهم می کند.

بازخورد ارزیابی

سیاست University of Lincoln در بازخورد ارزیابی اهداف این است که اطمینان حاصل شود که دانشگاهیان به سرعت به شما در ارزیابی دوره ها - بطور معمول ظرف 15 روز کاری پس از تاریخ ارسال ارسال می کنند.

شرایط ورود

درجه اول یا دوم درجه را در رشته علوم کامپیوتر و یا یک رشته مربوطه به دست می آورد. این می تواند شامل مهندسی، ریاضی و دیگر موضوعات علمی و فناوری شامل یک عنصر مهم از برنامه نویسی کامپیوتر باشد.

دانشجویان بین المللی نیاز به زبان انگلیسی در IELTS 6.0 با حداقل 5.5 در هر عنصر یا معادل آن دارند.

آخرین به روز رسانی اوت 2019

درباره این دانشگاه

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. اطلاعات محدود