کارشناسی ارشد دوگانه در جهانی شدن و اقتصاد جهانی

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

اهداف

از سال 2008، دانشکده های پانتئون سوربن و دانشگاه فودان که یکی از مهمترین بخش های اقتصادی در کشور های مربوطه هستند، تلاش های خود را برای سازماندهی یک برنامه نوین بین المللی دو دبیرستان در اقتصاد، متخصص در جهانی سازی و اقتصاد جهانی، پیوسته اند. این برنامه با هدف ارائه آموزش پیشرفته در اقتصاد در سطح کارشناسی ارشد است. این آموزش ها از هر دو اقتصاددان چینی و غیر چینی است که کارشناسان اصلی در روابط اقتصادی یورو چین می شوند. شرکت کنندگان از یک محیط فرهنگی و تحصیلات متنوع بهره مند می شوند؛ زیرا آنها سال اول در پاریس و سال دوم در شانگهای با همکلاسی های سراسر جهان می گذرند.

فرصت های شغلی اصلی

فارغ التحصیلان به خوبی مجهز هستند تا کار خود را در حوزه انتخابی خود آغاز کنند یا برای تحصیلات بیشتر در یک دکترا شرکت کنند. یک دکترا به ویژه برای کسانی که قصد دارند کار حرفه ای به عنوان یک اقتصاددان در یک سازمان بین المللی یا حرفه ای در دانشگاهیان داشته باشند مربوطه. فارغ التحصیلان در حال حاضر عناوین مانند اقتصاددان، مدیر، مشاور یا پژوهشگر. کارفرمایان شامل مراکز تحقیقاتی، مراکز ارزیابی ریسک در بانک ها یا شرکت های چند ملیتی، سازمان های توسعه محلی و سازمان های بین المللی می باشند.

فرآیند انتخاب

سخنرانان انگلیسی بین المللی

1 نوامبر - 31 مارس : CV، نامه انگیزشی، 2 توصیه نامه، رونوشت های دانشگاهی، مدرک کارشناسی، یک گواهی زبان انگلیسی برای انگلیسی زبانان غیر انگلیسی، یک نسخه از گذرنامه.

درخواست برای این برنامه در زمان درخواست برای PSME سال اول (Panthéon Sorbonne Master of Economics) مورد نیاز است.

 • فرم درخواست PSME قابل دانلود در psme.univ-paris1.fr.
 • برنامه های کاربردی باید به صورت الکترونیکی ارسال شوند و یک نسخه کپی از طریق ایمیل.
 • ما درخواست ها را از طریق CEF و Campus France پذیرش می کنیم.

دانشجویان علاقه مند باید psme.univ-paris1.fr را به روز ترین روش ها و نمرات آزمون پذیرفته شده را بررسی کنید. پذیرش در پانتن سوربن و دانشگاه فودان مورد نیاز بود. دانش آموزان ممکن است درخواست مصاحبه کنند.

سابقه تحصیلی

 • دانشجویانی که دارای مدرک لیسانس در رشته اقتصاد یا رشته مرتبط با تحصیلات عالی و دانش در رشته اقتصاد و ریاضی هستند.
 • حرفه ای با تجربه حداقل 2 سال تلاش برای بهبود زمینه اولیه خود و یا علاقه مند به تغییر شغل.

دوره های اصلی

دروس

 • نظریه تجارت
 • سرمایه گذاری مستقیم خارجی
 • انتقال فناوری
 • استراتژی جهانی سازی و توسعه
 • اقتصاد گذار و گسترش اتحادیه اروپا

سال دوم در دانشگاه فودان متشکل از چین، روابط خود با سایر اقتصادهای آسیایی و همچنین امور مالی بین المللی است.

همکاران اصلی

دانشگاه فودان، مرکز دموکراسی در لس سوربن، پردیس فرانسه شرکت هایی که در آن فارغ التحصیلان کار می کنند: بانک چین، صندوق بین المللی پول، HSBC، نام تجاری: U، تحصیلات: Access.

متفرقه

مقطع تحصیلی پس از کارشناسی است و در بسیاری از کشورهای جهان به کارشناسی ارشد هنر (MA) و کارشناسی ارشد علوم (MSc) تقسیم می گردد. مراسم فارغ التحصیلی و جلسه سالانه با فارغ التحصیلان می گیرد در پاییز. چندین رویداد شبکه و حوزه های علمی در طول سال برگزار می شود، از جمله رویداد سالانه خیریه در بهار. به عنوان یک دانشجوی دانشگاه پاریس 1 Panthéon Sorbonne و دانشگاه فودان، شما می توانید در کنفرانس های متعدد و رویدادهای ویژه در دانشگاه و موسسات دیگر در پاریس و شانگهای شرکت کنید.

پایان نامه

دانشجویان یک موضوع تحقیق را در رابطه با پروژه حرفه ای خود انتخاب می کنند و یک مشاور را در میان استادان برنامه انتخاب می کنند.

پایان کارشناسی ارشد باید در پایان سال تحصیلی برگزار شود.

اطلاعات اضافی

 • کارکنان آموزش : به طور عمده دانشگاهی و برخی از حرفه ای ها.
 • مدت دوره : 2 سال. 3 ترم در پاریس، 2 ترم در شانگهای
 • کارآموزی اختیاری : حداقل 3 ماه یا حداکثر 6 ماه.
 • محل تحصیل : Maison des Sciences Economiques (پاریس 13)، دانشگاه فودان دانشگاه هانان (شانگهای).
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

With eight hundred years of excellence to build on, the University Paris 1 Panthéon-Sorbonne, a descendant of the Faculty of Law and Economics of the Sorbonne, is one of the most famous and largest un ... اطلاعات بیشتر

With eight hundred years of excellence to build on, the University Paris 1 Panthéon-Sorbonne, a descendant of the Faculty of Law and Economics of the Sorbonne, is one of the most famous and largest universities in France. اطلاعات محدود
پاریس , شانگهای + 1 بیشتر کمتر