کارشناسی ارشد در TESOL

عمومی

شرح برنامه

126455_12-14-1DS-0255.jpg

کارشناسی ارشد در معلمان انگلیسی به گویندگان سایر زبانها ، عدم صدور گواهینامه

این استاد کارشناسی ارشد هنر به شما دانش و مهارت می دهد تا انگلیسی را به بلندگوهای سایر زبانها (TESOL) به زبان آموزان بزرگسال در ایالات متحده و خارج از کشور آموزش دهید. شما استراتژی های آموزش را یاد خواهید گرفت و پایه و اساس محکمی در زبان ، سواد و زبان شناسی ایجاد می کنید ، و آماده می شوید تا از گزینه های شغلی با ارزش استفاده کنید. این یک برنامه با اعتبار متغیر است ، بسته به دوره های قبلی شما در موضوع ، به 30-34 اعتبار نیاز دارد.

این برنامه منجر به صدور گواهینامه تدریس ایالت نیویورک نمی شود. گزینه ای برای صدور گواهینامه تدریس اولیه نیز موجود است.

آنچه را یاد می گیرید

  • رویکردهای تدریس زبان دوم که می تواند متناسب با نیاز زبان آموزان با سوابق متنوع زبانی ، آموزشی و قومی تنظیم شود.
  • آموزش زبان دوم ، تحقیقات دستیابی به زبان دوم ، زبانشناسی ، دستور زبان انگلیسی و مطالعات بین فرهنگی یا چندفرهنگی.
  • نحوه تدوین و اجرای استراتژی ها و برنامه های درسی نوآورانه.
  • قدردانی از تنوع فرهنگی در محیط های آموزشی جهانی.

چگونه یاد بگیریم

دوره های اصلی

کارشناسی ارشد در TESOL کلاس های بنیادی اصلی و انتخاب کنندگان محتوا را با مشاهده کلاس ها ترکیبی می کند. شما روش های تدریس ، کلاس دوم زبان ، مبانی زبان شناسی ، ساختار انگلیسی انگلیسی ، دیدگاه های بین فرهنگی در آموزش را مطالعه خواهید کرد و مطالعه خود را با یک سمینار اوج می گذرانید. شما همچنین می توانید یادگیری دستی را از طریق فرصت های مشاهده در موسسه زبان آمریکایی NYU یا سایر تنظیمات یادگیری بزرگسالان در شهر نیویورک اعمال کنید.

تجربه عملی اختیاری

شما می توانید در یک موسسه عملی یک ترم در موسسه زبان آمریکایی NYU یا در کالج جامعه محلی یا سایر محل های یادگیری بزرگسالان در شهر نیویورک شرکت کنید. این یک فرصت عالی برای ادغام تئوری و عمل است.

جامعه محققان

به عنوان یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در برنامه ما ، شما در یک جامعه یادگیرنده قدرتمند و پشتیبان پذیر خواهید بود که نگاهی افزایشی نسبت به ادبیات زبان دوم و فرهنگ دارد و معتقد است که تسلط در چند زبان بهتر از تسلط در یک زبان است. اعضای هیئت علمی ما رهبران شناخته شده در این زمینه هستند و هم از طریق دوره هایی که آنها تدریس می کنند و هم از طریق مشاوره فردی می توانند در دسترس دانشجویان باشند.

فرصت های مطالعه در خارج از کشور

شما فرصتهای منحصر به فردی برای مطالعه روابط متقابل زبان ، فرهنگ و یادگیری از منظر بین فرهنگی در جمهوری دومینیکن و چین و هنگ کنگ و یا شرکت در برنامه های مطالعات جهانی NYU Steinhardt دارید.

برای یک حرفه به عنوان زیر آماده شوید:

  • معلم زبان انگلیسی به سخنرانان سایر زبانها در مدارس ابتدایی و متوسطه ، کالج های جامعه ، دانشگاه ها ، سازمان های جامعه و آژانس های اسکان مجدد مهاجران.
  • برنامه نویس ، متخصص یا ارزیاب برنامه درسی.
  • محقق ، مدرس معلم ، مربی یا هماهنگ کننده برنامه در سازمان های دولتی و غیرانتفاعی آموزشی و شرکت های چند ملیتی.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. اطلاعات محدود