کارشناسی ارشد در PSRS - فوتونیک برای امنیت ، قابلیت اطمینان و ایمنی

عمومی

4 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

ما یک کنسرسیوم آکادمیک اروپایی هستیم که دارای مدرک کارشناسی ارشد PSRS (https://www.master-photonics4securance.eu/) هستیم که با همکاری دانشگاهی و تجاری بی نظیر پیشرو در جهان از 4 دانشگاه اروپایی ، 26 شریک دانشگاهی و 24 صنعتی طراحی و راه اندازی شده است. رهبران سراسر جهان.

مدرک کارشناسی ارشد مشترک دو ساله (120 ECTS) Erasmus Mundus ، با هدف آموزش نسل بعدی متخصصان بسیار ماهر در فن آوری های پیشرفته تصویربرداری ، پردازش تصویر برش لبه ، تصویربرداری محاسباتی ، فناوری های هوش مصنوعی ، بیومتریک ، تشخیص الگوی ، تحلیل رفتاری ، روش های طیف سنجی ، سنسورهای مبتنی بر فوتونیک ، فن آوری های میکرو نانو ، پردازش لیزر و عملکرد سطح برای پرداختن به چالش های اجتماعی فعلی و آینده مربوط به امنیت و ایمنی افراد ، کالاها و محیط زیست.

دانش آموزان از طریق تعامل شدید با شرکای صنعتی به زمینه های کاربردی آموزش داده می شوند: موارد مختلفی از قبیل: کشف کالاهای خطرناک و یا غیرقانونی ، کشف افراد مظنون در مرزها ، شناسایی امضا برای پرداخت بدون پول ، مبارزه با جعل ، پزشکی قانونی و علائم امنیتی ، تجزیه و تحلیل سیستمهای بیولوژیکی ، تشخیص خواب آلودگی راننده ، سیستمهای شناسایی در مواقع اضطراری پزشکی ، اندازه گیری مسافت بین وسایل نقلیه ، کاربردهای پزشکی ، تشخیص پزشکی ، کنترل آلودگی ، تقویت دید راننده ، کمک رانندگی (سیستم های جلوگیری از برخورد) ، کنترل تولید صنعتی ، کمک به برای کشاورزی کارآمدتر ، ایمنی مواد غذایی ، حسگرهای آزمایشگاهی بر روی تراشه ، شناسایی مواد شیمیایی و مواد بیولوژیکی و معدنی ، ساخت دقیق وسایل فوتونی ، تولید سطوح کاربردی و مواد پیشرفته در صنعت.

ضوابط ورود / معیارهای واجد شرایط بودن

در زیر حداقل شرایط لازم برای واجد شرایط بودن برنامه PSRS وجود دارد. لطفاً توجه داشته باشید که شرایط لازم برای صلاحیت اضافی برای متقاضیان اعمال می شود تا برای بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد Erasmus Mundus (EMJMD) در نظر گرفته شوند ، به ویژه عدم صلاحیت متقاضیانی که قبلاً از بورسیه EMJMD بهره مند شده اند یا بیش از 3 EMJMD را درخواست کرده اند.

مراحل اداری

 • انطباق با تقویم فرآیند درخواست و مهلت های قانونی؛
 • صحت ، کامل بودن ، صدور گواهینامه (اسکن سند اصلی یا ترجمه معتبر) ، ترجمه (فقط نسخه انگلیسی) پرونده های برنامه.

پیش نیازهای دانشگاهی

 • متقاضیان باید لیسانس علوم (یا هر مدرک تحصیلی چرخه اول شناخته شده ملی معادل 180 ECTS) را ترجیح دهند ، ترجیحاً در رشته های مهندسی ، علوم کامپیوتر یا فیزیک. (در حالی که این شرط لزوماً باید در زمان ثبت نام برآورده شود ، کنسرسیوم در آخرین سال تحصیلات عالی خود از دانشجویان درخواست می کند).
 • متقاضیان باید در زمینه های عمومی فیزیک ، مهندسی یا علوم رایانه دارای سوابق دانشگاهی محکمی باشند.

الزامات زبان

 • زبان شهریه انگلیسی است. از دانشجویان انتظار می رود که پایان نامه کارشناسی ارشد را به زبان انگلیسی تهیه کنند. از این رو دستور قوی انگلیسی کتبی و شفاهی درخواست می شود. متقاضیان باید در حین درخواست ، تسلط به زبان انگلیسی معادل سطح B2 در چارچوب مرجع مشترک اروپایی (CEFR) را نشان دهند.
 • سطح زبان انگلیسی بر اساس نمرات آزمون ارائه شده توسط متقاضی ، جلد نامه و مصاحبه ارزیابی خواهد شد.

منابع مالی کافی

 • متقاضیان باید کاملاً از هزینه های مالی برنامه و هزینه های زندگی در کشورهای میزبان آگاه باشند. در حالی که سیاست بورس تحصیلی ما به اکثر دانشجویان اجازه می دهد کل دوره تحصیلی را تأمین کنند ، دانشجویان خودمختار که به آنها کمک هزینه تحصیلی اعطا نشده است ، موظفند ضمانت حمایت مالی کامل (ضمیمه توافق نامه یادگیری و قبل از ثبت نام) را ارائه دهند. . این امر برای اطمینان از داشتن بودجه کافی برای تأمین کل دوره تحصیل است. برای درخواست ویزای دانشجویی باید منبع / درآمد خود را مستند کنید. لطفا برای ارزیابی توانایی مالی خود به شبیه سازی بودجه مراجعه کنید.
 • دارندگان بورسیه های کارشناسی ارشد مشترک اراسموس از این شرط معاف هستند.

برای اطلاعات

 • عدم تبعیض بر اساس ملیت ، جنسیت ، سن ، مذهب ، شرایط بهداشتی.
 • این کنسرسیوم که برای دستیابی به عدالت برای زنان در علم اختصاص یافته است ، از زنانی پشتیبانی می کند که با شرایط دشوار یا موانع مشارکت کامل آنها روبرو هستند. جزئیات بیشتر در مورد خدمات در دسترس خانمهایی که قصد ثبت نام در هنگام مراقبت از کودکان را دارند ، در خدمات دانشگاهی موجود است.
 • برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استاد PSRS ، به آدرس href = "https://www.master-photonics4security.eu/ بروید

آنی اسپاتات / Unsplash

معیارهای پذیرش

 • متقاضیان باید بدانند که پیوستن به PSRS یک فرایند بسیار رقابتی است که به زمان نیاز دارد.
 • فقط بهترین 25 متقاضی انتخاب می شوند. نتیجه رتبه بندی اعطای بورسیه های EMJMD و سایر بورس های تحصیلی به بهترین متقاضیان را تعیین می کند.
 • روش و معیارهای مورد استفاده برای ارزیابی برنامه به تفصیل در فرایند انتخاب ارائه شده است.

نتایج یادگیری

در پایان برنامه PSRS ، دانش آموز باید:

 1. دانش مربوط به فوتونیک ، علوم داده و اصول فناوری میکرو نانو را اعمال کنید.
 2. طراحی و اجرای آزمایشات مربوط به تصویربرداری ، فناوری ها ، فناوری های میکرو نانو یا فرآیندهای لیزر.
 3. تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها با استفاده از پردازش داده ها یا روش های هوش مصنوعی.
 4. مشکلات فوتونیک یا مشکلات فوتونیک دیجیتال را شناسایی ، فرموله و حل کنید.
 5. طراحی یک سیستم ، مؤلفه یا فرایند برای رفع نیازهای صنعتی.
 6. عملکرد در تیم های چند رشته ای ، چند فرهنگی و جغرافیایی گسترش یافته است.
 7. درک مسئولیت حرفه ای و اخلاقی.
 8. ارتباط برقرار کردن به صورت شفاهی ، نوشتاری و سایر فرم های رسانه ای.
 9. برای درک تأثیر راه حل های علمی در یک زمینه جهانی و اجتماعی و پیشبرد پایداری ، آموزش گسترده ای داشته باشید.
 10. نیاز به مشارکت در یادگیری مادام العمر و توانایی انجام این کار را تشخیص دهید.

تعریف کیفیت یادگیری فوق متغیر است زیرا آنها نتیجه نزدیک بودن شرکای صنعتی ما در طراحی یادگیری PSRS است. از این رو احتمالاً آنها از یک ترم به ترم دیگر تغییر می یابند تا به بهترین نحو الزامات کارفرمایان را برآورده سازند.

هزینه های مشارکت

برنامه PSRS از حمایت های مالی برنامه کارشناسی ارشد مشترک اراسموس بودجه اتحادیه اروپا سود می برد. این پشتیبانی به ما امکان می دهد تا برای جذب بهترین دانشجویان ، یک استراتژی بورس تحصیلی بسیار جذاب را اجرا کنیم.

هزینه های مشارکتی متفاوت است اگر شما از (یعنی ملیت) یک کشور برنامه (کشورهای عضو اتحادیه اروپا و کشورهای غیر اتحادیه اروپا در اروپا) یا "کشور شریک" (اساسا بقیه جهان) . این تمایز نشان دهنده منطق ابزارهای مالی اقدام خارجی خارجی اتحادیه اروپا، حامی مالی اصلی ما است.

هزینه های مشارکت برای دریافت 2020/2022 به شرح زیر است:
- برنامه کشور کشور شریک
2020/2021 (2 ترم) 4500 € 9،000 €
2021/2022 (2 ترم) 4500 € 9،000 €
کل هزینه های مشارکت (کل برنامه) 9،000 € 18،000 €

دانشجویان خود تأمین مالی قادر به پرداخت هزینه های مشارکت در سه قسط هستند.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The Faculty of Sciences and Technology has about 30 different streams of study in its departments. Almost 2700 students study on the campus La Métare or Manufacture.

The Faculty of Sciences and Technology has about 30 different streams of study in its departments. Almost 2700 students study on the campus La Métare or Manufacture. اطلاعات محدود
Saint-Étienne , تورین , جونسو , Créteil + 3 بیشتر کمتر