کارشناسی ارشد در Bioinformatics کاربردی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

بررسی اجمالی

در طول چند سال گذشته، بیوانفورماتیک تبدیل به جالب ترین زمینه در زیست شناسی شده است. این دوره مکانیک بیوانفورماتیک، با ترکیب آخرین پیشرفت ها در تجزیه و تحلیل داده های ژنوم، ترانسکتومیک و متابولومیک با توان بالا، یک تجربه منحصر به فرد در مهارت های بیوانفورماتیک را فراهم می کند.

MSC Bioinformatics کرانفیلد اولین نوع خود در انگلستان است. با بیش از 200 فارغ التحصیل در 10 سال گذشته، آن را به محبوب ترین دوره کارشناسی ارشد در بیوانفورماتیک در اروپا تبدیل شد. از آنجا که کرانفیلد تنها دانشگاه تکمیلی است، این بدان معنی است که هر یک از ماژول های آموزش داده شده از کارشناسی ارشد کاربردی بیوانفورماتیک منحصر به فرد برای یک سطح کارشناسی ارشد است. به همین دلیل است که برنده جایزه گرانت گرامر کارشناسی ارشد BBSRC (MTG) برای بهترین دوره در علوم زندگی است. ماژولهای تدریس ما عمق زیادی را پوشش می دهد فراوانی زبان های برنامه نویسی به طور معمول در بیوانفورماتیک، مانند Perl، Java، R و SQL استفاده می شود. و همچنین فن آوری های وب مدرن مانند JavaEE، NoSQL و جاوا اسکریپت. علاوه بر این، ما دو مأمور آموزش داده شده اختصاص داده ایم که تمرکز بر پروتکل های بیوانفورماتیک پایدار برای آخرین تکرار نسل بعدی (NGS) و تکنولوژی نسل سوم (3GS) است.

برای کیست؟

هدف این دوره، تجهیز دانش آموختگان فارغ التحصیل به مهارت و آگاهی محاسباتی مورد نیاز برای پردازش، تجزیه و تحلیل و تفسیر مقدار زیادی اطلاعات بیولوژیکی در حال حاضر در دسترس است. این دوره نیز برای کاندیداهای رشته های علوم زیستی مناسب است که قصد دارند مهارت های برنامه نویسی و محاسباتی را از طریق این دوره به دست بیاورند و فارغ التحصیلان با زمینه فناوری اطلاعات / علوم رایانه ای که می خواهند فهم زیست شناسی مولکولی را برای تبدیل شدن به اطلاعات بیوانفورماتیک بدست آورند

پس از اتمام این دوره، شما قادر خواهید بود از تکنیک های اطلاعاتی و تکنیک های محاسباتی برای پردازش داده های ژنتیکی و ژنتیکی، و همچنین ایجاد کشف جدید مواد مخدر و ابزارهای تشخیص استفاده کنید.

علاوه بر این، مهارت های لازم برای طراحی و پیاده سازی ابزارهای نرم افزاری و پایگاه های داده را با استفاده از آخرین پیشرفت های تکنولوژی های مستقل و مبتنی بر وب برای برآوردن نیاز جامعه پژوهشی، به دست خواهید آورد.

ساختار دوره

MSI Bioinformatics Applied از سه جزء تشکیل شده است: یک جزء آموزشی رسمی شامل هشت مدول (40٪)، Integration Principles Integration (20٪) و پروژه تحقیقاتی فرد (40٪).

ماژولهای دوره

شما هشت مدول اجباری شامل سخنرانی ها، کارهای عملی و بازدیدکنندگان سایت را مطالعه می کنید.

پروژه فردی

پروژه تحقیقاتی چهار ماهه می تواند در داخل صنایع یا دانشگاه ها و برای نامزدهای پاره وقت انجام شود و می تواند در محل کار شما انجام شود. این بخش اصلی دوره، به شما امکان می دهد تا مهارت های تحقیقاتی که در طول مرحله تدریس دوره ای به دست آورده اید، به یک مشکل عملی بپردازید و به عنوان فرصتی برای دیدار با کارفرمایان آینده بالقوه عمل کنید.

حرفه ای آینده

بیوانفورماتیک یک رشته سریع در حال رشد است که فرصت های شغلی پیشرفته ای را برای افرادی که پیش بینی می کنند آماده می شوند تا چالش را درک کنند. افرادی که جنبه های بیولوژیکی و محاسباتی این علم را درک می کنند. کارشناسی ارشد ما درهای حرفه ای در صنعت، موسسات تحقیقاتی عمومی و تحقیقات دانشگاه ها را باز می کند. ماهیت چند رشتهی دوره ما به دانشآموزان ما اجازه میدهد مسیرهای شغلی مختلف در بخشهای مختلف پزشکی را دنبال کنند. فارغ التحصیلان موفق شده اند قادر به دنبال کردن یا ارتقاء حرفه ای در زمینه های مختلفی مانند شرکت های داروسازی و بیوتکنولوژی، موسسات تحقیقاتی گیاهی، بخش مواد غذایی، موسسات عمومی، بیوانفورماتیک، شرکت های فناوری اطلاعات هستند.

شرایط ورود

افتخارات اول یا دوم کلاس انگلستان در یک رشته علمی مرتبط؛ مانند علم زندگی یا موضوع علم کامپیوتر. نامزدانی که دارای تجربه حرفه ای مناسب هستند نیز دعوت به درخواست می شوند.

گواهی ATAS

دانش آموزانی که نیاز به ویزا برای تحصیل در انگلستان دارند ممکن است برای اخذ گواهی ATAS برای مطالعه این دوره، درخواست کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. اطلاعات محدود
کرنفیلد , سوندون + 1 بیشتر کمتر