بررسی اجمالی

دو سال استاد در بین المللی کسب و کار و زبان به دانشجویان می آموزد به تسلط بر مفاهیم و تکنیک های مربوط به کسب و کار بین المللی در حالی که آنها را قادر به به دست آوردن دانش گسترده ای از استراتژی های کسب و کار اصلی در یک زمینه اقتصادی جهانی با یادگیری مفاهیم مدیریت بسیار مهم در زمینه های مختلف.

امروز، رهبران کسب و کار موفق باید هر دو ابزار نظری و تجربی است که تجهیز آنها به تصمیم گیری مدیریت ساختار عاملی پارامترهای مختلف فرهنگی، مالی، تجاری، اجتماعی و سیاسی را داشته باشد. با این درجه، دانش آموزان مفاهیم مختلف اقتصاد بین الملل که آنها را قادر به درک تاثیر چگونه مسائل جاری را تحت تاثیر قرار کسب و کار بین المللی درک. با یادگیری مفاهیم قانون کسب و کار، دانش آموزان درک خود را از محیط قانونی را افزایش دهد، کمک به آنها برای کشف اسناد و روش ها است که کسب و کار ساختار حقوقی.

هدف دوم از این دوره این است برای دانش آموزان به دست آوردن درک درستی صمیمی از یک محیط چند فرهنگی با انجام دوره ها در زبان ها و تمدن ها، و همچنین مدیریت امور فرهنگی صلیب. مهارت های زبان انگلیسی خواهد شد در کنار یک یا دو زبان خارجی اضافی از جمله فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، ایتالیایی و عربی در سطوح متوسط ​​یا پیشرفته به تهیه کردن برای محیط های کسب و کار چند زبانه تقویت شده است.

برنامه درسی است با مراجعه به اساتید از فرانسه و امارات متحده عربی را تحویل داده. دانشکده ما تحسین در سراسر جهان به دست آورد و انتقال دانش کامل از بین المللی کسب و کار و زبان از طریق سخنرانی، کار گروهی، مطالعات موردی، تکالیف فردی، تحقیقات و مطالعات مبتنی بر بازی های رایانه ای تعاملی کسب و کار.

به رسمیت شناختن بین المللی

درجه کارشناسی ارشد در بین المللی کسب و کار و زبانها است-پاریس سوربن دانشگاه اعطا و به عنوان همان درجه تعلق می گیرد در پاریس محسوب می شود. این است که به سراسر جهان شناخته شده و گام کلیدی به یک حرفه ای بین المللی در ابوظبی و در خارج از کشور است. کسب و کار و زبان برنامه درسی بین المللی است "A" توسط آژانس فرانسوی بررسی آموزش عالی و تحقیقات (AERES) است، که بالاترین سطح ارزیابی ممکن قرار گرفت.

دسترسی به دکتری پاریس سوربن برنامه

این برنامه شاخص از پاریس سوربن دانشکده مطالعات کسب و کار و زبان بین المللی است و می توانید برای دسترسی برای برنامه دکتری سه ساله، غیر مسکونی در بین المللی کسب و کار و اروپا مطالعات در دانشگاه پاریس سوربن منجر شود.


برای مشاهده این بروشور لطفا اینجا کلیک کنید

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 10 برنامه دیگر ارائه شده توسط Paris-Sorbonne University Abu Dhabi »

این دوره واقع در پردیس
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
- قیمت برای برنامه 2 سال