کارشناسی ارشد در کسب و کار دیجیتال

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

خلاصه درس

کارشناسی ارشد دیجیتال کسب و کار شما را قادر خواهد ساخت به توسعه قابلیت های دیجیتال، زمینه نظری و مهارت های مدیریتی که شما نیاز به دنبال حرفه ای در کسب و کار دیجیتال. این دوره به نیاز بازار به نیاز دارنده مدرک پاسخ می دهد که دیجیتال را با دانش و مهارت های مدیریت کسب و کار ترکیب می کند و برای فارغ التحصیلان هر حوزه موضوعی برنامه ریزی شده است تا مهارت های دیجیتالی مورد نظر بازار کار را بدست آورد. این امر به ویژه در مورد فارغ التحصیلانی که می خواهند مهارت ها و فرصت های شغلی خود را با کسب کسب و کار متمرکز، اما با درک کافی از آخرین توانایی های تکنولوژی برای پیش بینی، برنامه ریزی و مدیریت ابتکارات دیجیتال، هدف قرار دهند.

این دوره به مهارت های دانشگاهی در زمینه کسب و کار دیجیتال متصل شده و پلت فرم دانش تحریک آمیز و نوآورانه ای را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا دانش آکادمیک قوی و قابلیت های پیشرفته در کسب و کار دیجیتال را به دست آورید و شما را قادر به مدیریت چالش های کسب و کار دیجیتال و هدایت خط مقدم تحول دیجیتال.

ساختار دوره

ماژول های زیر نشان می دهد که شما در این دوره مطالعه خواهید کرد.

تمام ماژول ها در دوره ماژول های اصلی هستند. هر کدام به پیشرفت دانش اصلی، قابلیت های خاص موضوعی و مهارت های قابل انتقال کسب و کار دیجیتال کمک می کند.ماژول هسته

 • تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و هوش کسب و کار
 • مسائل معاصر در تحویل کسب و کار دیجیتال
 • مشتریان و رقابت در دوران دیجیتال
 • فن آوری های امنیتی و امنیتی
 • نوآوری دیجیتال و اختلال
 • رهبری تحول دیجیتال
 • پروژه
 • ابزار و فن آوری برای کسب و کار دیجیتال

شرایط ورودانگلستان

مدرک کارشناسی

متقاضیان معمولا باید یک مدرک درجه یک را از یک موسسه شناخته شده (مدرک حداقل کلاس دوم یا معادل بین المللی) نگهداری کنند و علاقه و انگیزه در موضوع را نشان دهند. مدارک حرفه ای جایگزین با حداقل سه سال تجربه حرفه ای در نظر گرفته خواهد شد. رشته های مرتبط مستقیم شامل مطالعات تجاری، اقتصاد، جغرافیا، مدیریت، و تحقیقات عملیاتی است. با این حال، دانش آموزانی که دارای مدارک تحصیلی در رشته های دیگر مانند مهندسی، علوم زیست محیطی، علوم انسانی و زبان هستند نیز تشویق می شوند.

اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، شما نیاز به نمره IELTS 6.5، حداقل نمره 6 در هر عنصر.اتحادیه اروپا / بین المللی

حداقل شرایط ورودی استاندارد برای همه دوره های کارشناسی ارشد وجود دارد. دانش آموزان توصیه می کنند که الزامات استاندارد برای بیشترین اطلاعات به روز را بررسی کنند.

برای اکثر دوره ها، تصمیم گیری تنها بر اساس فرم درخواست شما انجام خواهد شد. با این حال، برای برخی دوره ها، فرایند انتخاب ممکن است شامل مصاحبه ای برای نشان دادن نقاط قوت خود در کنار هر شرایط ورود رسمی باشد.

شغلمسیر شغلی

پس از اتمام موفقیت آمیز دوره، فارغ التحصیلان مهارت و دانش خود را برای پیگیری حرفه ای در کسب و کار دیجیتال، کار در تقاطع کسب و کار و فن آوری به عنوان تحلیلگران کسب و کار دیجیتال، مشاوران و نوآوران خواهد شد. در صورت تمایل، فارغ التحصیلان ما دانش لازم را برای پیگیری مدارک و گواهینامه های حرفه ای از طریق سازمان های حرفه ای مانند موسسه بازاریابی دیجیتال (DMI)، انجمن کامپیوتر بریتانیا (BCS)، برنامه صدور گواهینامه جهانی SAS و دانشگاه مندیکس خواهند داشت.مرکز توسعه شغلی

مرکز توسعه حرفه ای ما تنها برای بهترین خدمات حرفه ای دانشگاهی در جایزه کارآفرینی ملی برای سال 2017 انتخاب شده است.

با یک شبکه رو به رشد از بیش از 3،000 کارفرمایان در سراسر جهان و یک تیم از مشاوران حرفه ای شغلی، ما در اینجا برای کمک به شما در موفقیت است.

در سال 2015-2015، ما بیش از 1500 دانشآموز را در زمینههای مختلف در زمینههای مختلف استخدام کردیم و 250 کارفرمای شرکتکننده در 14 مهارت و نمایشگاههای کاردانی در دانشگاهها حضور داشتند.

به عنوان یک دانشمند وست مینستر، در طول تحصیلات خود به خدمات ما دسترسی پیدا خواهید کرد و پس از فارغ التحصیلی.

ما می توانیم به شما کمک کنیم:

 • پیدا کردن محل های کاری مربوط به دوره شما،
 • پیدا کردن شغل نیمه وقت / تعطیلات، شغل و تحصیلات فارغ التحصیل، از جمله تجربه داوطلبانه،
 • پیدا کردن فرصت های بین المللی برای افزایش قابلیت اشتغال شما،
 • به طور کارآمد به کارفرمایان خود
 • بهترین CV ها و فرم های درخواست را بنویسید
 • مصاحبه و مهارت های سازمانی خود را توسعه دهید
 • برنامه ریزی حرفه ای خود را با مشاوران حرفه ای ما،
 • ملاقات با کارفرمایان و بررسی گزینه های حرفه ای خود را در نمایشگاه های کارفرمایان، سخنرانی های حرفه ای و رویدادهای شبکه در طول سال.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... اطلاعات بیشتر

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. اطلاعات محدود