کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی و اقتصاد

عمومی

شرح برنامه

"شهر Schmalkalden " * * * *

به برنامه اعتبار دهی FIBAA در دانشگاه علوم کاربردی Schmalkalden ارائه شده توسط دانشکده بازرگانی و اقتصاد خوش آمدید.
ما بسیار متعهد به عنوان یک موسسه آموزشی عالی در زمینه کسب و کار و اقتصاد. واقع در یک شهر کوچک تقریبا در مرکز جغرافیایی آلمان، ما ارائه می دهیم تحصیل در یک گروه بین المللی از دانش آموزان با اکثریت قریب به اتفاق از کشورهای مختلف در سراسر جهان.


این صورت فلکی در رابطه با کلاس های کوچک، ساختمان پردیس مدرن با دولت از هنر و تکنولوژی و سطح بالایی از تعامل بین دانشجویان و اعضای هیئت علمی ارائه یک محیط یادگیری شما ممکن است در جاهای دیگر پیدا کند.
این برنامه نشان دهنده ایده ما برای ارائه دارایی های با ارزش ترین ما - دانش آموزان ما - با یک رویکرد واقعا بین المللی در یک برنامه منحصر به فرد و به آنها آماده شدن برای کار حرفه ای موفق در کسب و کار و یا برای تحقیقات بعدی خود را.

کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی و اقتصاد در ماه اکتبر آغاز می شود و یک برنامه با کیفیت مبتنی بر تحقیق دو ساله با تمرکز قوی بین المللی است.

در مناطق موضوع

در مناطق موضوع عبارتند از:

  • فلسفه
  • کامپیوتر بر اساس تجزیه و تحلیل
  • حسابداری
  • اداره
  • اقتصاد و جوی پیشرفته
  • اقتصاد بین الملل


پذیرش مورد نیاز

  • درجه برجسته دانشگاهی در کسب و کار، مدیریت، اقتصاد یا رشته های مرتبط (کارشناسی، دیپلم یا مدرک معادل). شما باید به بهترین 25٪ از فارغ التحصیلان رشته خود تعلق دارند. نامه confirmational از دانشگاه خود مفید خواهد بود برای ما به ارزیابی این مدرک تحصیلی.
  • اثبات توانایی زبان انگلیسی برای زبان مادری غیر: حداقل نمره تافل 79 امتیاز (مبتنی بر اینترنت) و یا حداقل IELTS نمره 6.5. مهارت در آلمان بدون نیاز است به عنوان کل برنامه به زبان انگلیسی <تدریس/ LI>

درجه دو

ما قادر به ارائه یک برنامه درجه دو به بهترین دانش آموزان ما خواهد بود. اطلاعات بیشتر در مورد روند درخواست و روش، و همچنین به عنوان یک ارائه مقدماتی، خواهد شد در طول ترم اول خود را در Schmalkalden داده شده است.

ما موافقت نامه های درجه دو که به شما را از دسترسی به یک مدرک MBA در دانشکده های مختلف کسب و کار پیشرو در ایالات متحده، و به یک استاد در رشته علوم در دانشگاه برتر در کانادا است.


به عنوان یک دانشجوی دانشگاه علوم کاربردی Schmalkalden شما خواهد شد از شهریه در همه دانشگاه های همکار ما معاف است. دوره های آموزشی هماهنگ در هر دو دانشگاه به شما اجازه تکمیل هر دو برنامه بدون از دست دادن زمان است.

شهریه

به عنوان ersity دانشگاه علوم کاربردی Schmalkalden یک دانشگاه دولتی است، هیچ شهریه تحت پوشش برای هر مطالعات از طرف ما وجود دارد. تنها هزینه شما را مجبور به پرداخت با اشتراک به FH Schmalkalden هزینه اداری در حال حاضر 82 € در هر ترم (از جمله یک بلیط قطار محلی در منطقه از تورینگن) است. بنابراین شما باید هزینه در حدود 328 € برای یک دوره مطالعه به طور منظم از 4 ترم در نظر بگیرند.

* * * * با عنوان های "DIE ZEIT. پردیس " در انتشار آن مربوط به رتبه بندی برای اولین بار برای برنامه های کارشناسی ارشد در زمینه کسب و کار، اد.1، 2009، 38

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

دانشگاه کوچک - با طیف وسیعی از گزینه های تحصیلی در حال حاضر حدود 3000 دانشجو در دانشگاه علوم کاربردی Schmalkalden واقع در مرکز جغرافیایی آلمان هستند. یک داستان موفقیت: از سال 1991 تعداد دانش آموزان بی ... اطلاعات بیشتر

دانشگاه کوچک - با طیف وسیعی از گزینه های تحصیلی در حال حاضر حدود 3000 دانشجو در دانشگاه علوم کاربردی Schmalkalden واقع در مرکز جغرافیایی آلمان هستند. یک داستان موفقیت: از سال 1991 تعداد دانش آموزان بیش از ده برابر از 233 تا 3000 افزایش یافته است. حدود 70 استاد از 3000 دانش آموز حمایت می کنند که نسبت به دانش آموزان عالی است. واقعیت این است که تحصیل در FH Schmalkalden یک جایگزین جذاب است در تجهیزات مدرن دانشگاه و دوره های جدید تحصیلی که با توجه به آینده طراحی شده اند، منعکس می شود. اطلاعات محدود