کارشناسی ارشد در کارآفرینی

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

در دوره استاد ما نوآوری نام تجاری با تمرکز بر کارآفرینی

درک تغییرات دیجیتال و نوآوری ها، ایجاد استراتژی های تجاری پایدار، اطمینان از رشد بلندمدت - این مهارت ها ارزشمند هستند. در طول تحصیلاتتان به شما می آموزم که چه ایده های بزرگ کسب و کار چطور و چگونه یک شرکت را از یکی ایجاد کنید. شما مدل های مختلف کسب و کار و روش های تامین مالی راه اندازی را کشف خواهید کرد، یاد بگیرید برای درک شاخص های موفقیت مالی و اعمال تکنیک های چابک توسعه محصول.

118326_04_Picture_Entrepreneurship-Innovation.jpg

نوآوری در قلب مطالعات شماست. شما به فن آوری های جدید مانند AI، VR، AR، Blockchain یا Big Data شیرجه می گیرید، از نظر هک شدن رشد، ورودی ارزشمندی داشته باشید و همه چیز در مورد موقعیت نام تجاری یاد بگیرند، زیرا تفکر برند مربوط به هر کسب و کار است.

پیوندهای نزدیک به تمرین

برای شروع کار حرفه ای ما با شروع کار، شرکت های تجاری و موسسات ایجاد شده همکاری می کنیم. در طول تحصیلاتتان، شما در پروژه های واقعی شرکت های بزرگ بین المللی مشغول به کار خواهید شد، و شما را برای وظایف استراتژیک و خلاق توسعه دهنده کسب و کار آماده می کند. خلاقیت و تفکر تحلیلی خود را ارتقا دهید و شبکه حرفه ای خود را گسترش دهید.

استادان اختصاص داده شده ما به عنوان استراتژیست های موفق، مشاوران، طراحان، بنیانگذاران و مدیران با تجربه بین المللی تجربه می کنند. با توجه به ارتباط ما با چین، شما یک فرصت منحصر به فرد برای شناخت دیدگاه های غرب و شرق در تفکر برند و انجام کسب و کار خواهید داشت.

ماژول ها

 • نوآوری نام تجاری
 • تفکر برند
 • فن آوری های دیجیتال
 • کارآفرینی برند
 • توسعه محصولات روزمره
 • علم اطلاعات
 • هوش مصنوعی
 • مدل سازی کسب و کار
 • هک رشد
 • و دیگران

فرصت های شغلی

به منظور ایجاد یک کاندید مورد نظر در آینده، مطالعات شما در مورد نوآوری متوقف خواهد شد. با توجه به تمرکز منحصر به فرد در تفکر برند و فن آوری های جدید و همچنین محیط بین فرهنگی، شما آماده آماده برای وظایف استراتژیک خلاقانه است که بنیانگذاران جهانی با آن مواجه هستند.

به عنوان فارغ التحصیل نوآوری نام تجاری با تمرکز بر کارآفرینی

چرا Brand University of Applied Sciences برند (آکادمی برند سابق) ؟

Brand University of Applied Sciences اولین دانشگاهی است که در سراسر جهان بر تفکر برند تمرکز دارد. ما روشهای علمی را با پروژه های عملی و تمرکز قوی اوراسیا ترکیب می کنیم. ما مبتکران و حل کننده های مشکل آیندگان را نه تنها با انتقال دانش به روز در مورد برندسازی ، بلکه با پرورش شخصیت های قوی شکل می دهیم.

پذیرش

شروع مطالعات: آوریل یا اکتبر.

شما باید:

 • یک برنامه با موفقیت به پایان رسید شش ترم BA با حداقل 180 امتیاز اعتبار (ECTS) به اضافه حداقل یک سال تجربه کار عملی، و یا 210 امتیاز (ECTS).
 • مهارت های انگلیسی در سطح B2 یا حداقل 550 امتیاز در آزمون TOEFL مبتنی بر مقاله یا 85 امتیاز در آزمون اینترنتی، یا 6.5 امتیاز در IELTS.
 • CV، منابع و نامه ای از انگیزه ای که اشتیاق شما به مارک ها را نشان می دهد و علاقمند به فناوری های جدید نشان می دهد، ارائه کنید.

هنگامی که اسناد درخواست شما را به طور مثبت ارزیابی می کنیم، مدیر برنامه ما آنا پروکورنوکو و مدیر دوره ما در مصاحبه شخصی شما را مطلع خواهند کرد. شما قادر خواهید بود تا در مورد تحصیلات و حرفه شان تا کنون، شایستگی خود را برای دوره و اهداف شخصی خود در رابطه با تحصیل به آنها بگویید.

بورس تحصیلی

Brand University of Applied Sciences دارای یک برنامه بورس تحصیلی است که به متخصصان جوان با استعدادی از سراسر جهان امکان درخواست برنامه های ما را می دهد.

لطفا اگر کمک هزینه تحصیلی در حال حاضر در دسترس است، از مشاور مطالعه ما بخواهید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Brand University of Applied Sciences is the first university worldwide focusing on brand thinking. We combine scientific methods with practical projects and a strong Eurasian focus.

Brand University of Applied Sciences is the first university worldwide focusing on brand thinking. We combine scientific methods with practical projects and a strong Eurasian focus. اطلاعات محدود