کارشناسی ارشد در کارآفرینی و نوآوری (دانشگاه سلطنتی هالووی لندن)

عمومی

شرح برنامه

دانشگاه سلطنتی هالووی لندن

ساختار و محتوا

برنامه کارشناسی ارشد علوم کارآفرینی و نوآوری ، دانش آموزان را با دانش و مهارت لازم جهت توسعه پتانسیل کارآفرینی خود برای شروع یک کار جدید یا توسعه یک پروژه نوآورانه در یک سازمان ، به دانش آموزان مجهز می کند. دانش آموزان مهارت های تفکر انتقادی ، مهارت های ارتباطی و درک عمیق در مورد کارآفرینی و نوآوری را به دست می آورند که از آنها در کارهای مورد علاقه خود سود می برد.

این برنامه دانشجویان را برای مشاغل احتمالی به عنوان کارآفرینان، مدیران در بخش های عمومی و خصوصی، سیاست گذاران و غیره آماده می کند.

کارشناسی ارشد علوم در برنامه کارآفرینی و نوآوری می تواند در حداقل 15 ماه در سنگاپور تکمیل شود.

 • ایجاد سرمایه گذاری و برنامه ریزی مالی
 • کارآفرینی
 • بازاریابی کارآفرینی
 • نوآوری
 • اخلاق و کارآفرینی اجتماعی
 • خانواده و مدیریت تجارت کوچک
 • آماده سازی و روش تحقیق
 • پروژه تحقیقاتی مستقل

شرایط ورود

 • لیسانس لیسانس لیسانس 2nd Class پایین (افتخارات) یا معادل آن.
 • مدارک حرفه ای مربوطه و تجربه مربوطه در یک منطقه مرتبط با دانشگاه در مورد هر مورد مورد توجه قرار می گیرد.
 • تصمیم نهایی برای پذیرش در برنامه با دانشگاه است.

نیاز زبان انگلیسی:

IELTS 6.5 با حداقل 6.0 در تمام نمرات زیر.

روش تحویل

هر دوره یک دوره 12 هفته ای است که برنامه مطالعاتی مورد نیاز را پوشش می دهد که مجموعا 20 ساعت در هر مدخل است. این شامل سمینارهای انجام شده توسط استادان محلی و بازدید از سخنرانان از سلطنتی هالووی، دانشگاه لندن است.

روش های ارزیابی

روش های ارزیابی متناسب با اهداف و نتایج یک موضوع خاص یا برنامه متفاوت است، اما اغلب شامل ترکیبی از ارزیابی در برنامه و پایان رسمی آزمون های تحصیلی جلسه تحصیلی است. علاوه بر این، پروژه های گروهی و منحصر به فرد، تست های درون برنامه، ارائه های گروهی و فردی، گزارش ها، تجزیه و تحلیل کمی و مقالات در برخی موارد در طول برنامه ها مورد استفاده قرار می گیرند. برای همه ارزیابی ها به غیر از آزمون های برنامه، دانش آموزان بازخورد دقیق از متخصص در یک قالب استاندارد را دریافت می کنند.

فارغ التحصیلی و درجه

دانشجویانی که ماژول های مندرج در ساختار برنامه را با موفقیت تکمیل و تصویب می کنند ، از رویال هالووی ، دانشگاه لندن به کارشناسی ارشد علوم کارآفرینی و نوآوری اعطا می شوند.

درجه خواهد بود همان که به فارغ التحصیلان در دانشگاه است.

هزینه های برنامه

هزینه کل شامل ثبت نام دانشگاه ، سخنرانی / آموزش / کارگاه آموزشی و ارزیابی هایی از قبیل تکالیف / تست / امتحانات / پروژه ها (در صورت امکان) ، مواد برنامه با فرمت دیجیتالی ، درجه (در صورت کسب درآمد) و متن می باشد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning oppo ... اطلاعات بیشتر

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning opportunities. اطلاعات محدود
سنگاپور , سنگاپور , سنگاپور + 2 بیشتر کمتر