کارشناسی ارشد در کارآفرینی و رهبری

عمومی

شرح برنامه

استاد در کارآفرینی و رهبری با هدف آموزش کارآفرینان بالقوه در هر دو مهارت های رهبری لازم برای اجرای یک پروژه و کسب و کار دانش مدیریت است که دانش آموز را قادر به تبدیل یک ایده را به یک کسب و کار پایدار در زمان.

مدل های دانشگاهی ما با هدف به شما نشان دهد که چگونه برای تبدیل شدن به یک کارآفرین با نگرش و شور و شوق، برای انتقال فرهنگ کارآفرینی و آموزش کارآفرینان فردا. ما این کار را از طریق چهار سنگ بنای ما:

  • ارزش ها - تفاوت است که باعث تفاوت
  • کارآفرینان و حرفه ای به عنوان معلم
  • آموزش عملی
  • مشاوره و پشتیبانی شخصی

تجربه بین المللی

از سال 2014 EDEM تبدیل شده است به عنوان اولین نهاد اسپانیایی به عنوان یک عضو از بابسون جهانی، یک ابتکار بین المللی از کالج بابسون. این دانشگاه آمریکایی رهبر جهانی در کارآفرینی است، و فلسفه آن است، بنابراین الهام گرفته برنامه های ما.

علاوه بر این، به عنوان اعضای این شبکه، EDEM دانش آموزان از برنامه ارائه می دهد فرصت های اضافی را در ماه های تابستان به یک تبادل بین المللی به بوستون، به تجربه اکوسیستم کارآفرینی آمریکا دست اول.

اکوسیستم کارآفرینی

این برنامه در مدرن، امکانات بزرگ و مجهز در مارینا رئال خوآن کارلوس اول، که یک مرکز کارآفرینی به شکل همراه با Lanzadera رشد کسب و کار و فرشتگان، که سرمایه گذاری را برای رهبران کارآفرینی تدریس می شود. شما با دیگر بازیکنان کلیدی در فرآیند کارآفرینی و تجربه دست اول از فرهنگ سازمانی است.

علاوه بر این، در تکمیل این کارشناسی ارشد به شما این فرصت برای پیوستن به انجمن فارغ التحصیلان EDEM، به شما اجازه میدهد به گسترش دایره خود را از اطلاعات تماس.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

EDEM Escuela de Empresarios is a private non-profit foundation. Our mission is to train business leaders, executives and entrepreneurs and to promote leadership, entrepreneurial spirit and the culture ... اطلاعات بیشتر

EDEM Escuela de Empresarios is a private non-profit foundation. Our mission is to train business leaders, executives and entrepreneurs and to promote leadership, entrepreneurial spirit and the culture of endeavor. اطلاعات محدود