چه چیزی می توانید از این واجد شرایط استفاده کنید؟

فارغ التحصیلان بسیار واجد شرایط در منطقه عملیاتی بین المللی پرورش حیوانات و ژنتیک مورد نیاز هستند. این برنامه برای دانشجویانی که مایل به کار در سازمان های متمرکز در زمینه پرورش حیوانات پایدار هستند، بسیار مناسب است.

چه چیزی یاد می گیرید؟

شما شکاف بین ژنتیک کمی و مولکولی را که در آینده مورد احترام است، پر می کنید. شما می توانید برنامه مطالعه خود را با چندین دوره در ژنتیک کمی و مولکولی ترکیب کنید. برخی از دوره های توصیه شده عبارتند از: زیست شناسی مولکولی، مدل ها و الگوریتم های در بیوانفورماتیک، تجزیه و تحلیل ژنوم - روش شناسی، ژنومیک مولکولی، طرح های پرورش حیوانات، تئوری و کاربرد مدیریت زراعی.

در باره

دانش آموزان بخش عمده ای از آموزش خود را در NMBU انجام می دهند. دانش آموزان توصیه می شود که یک یا دو ترم را در یکی از چهار دانشگاه شریک دیگر صرف کنند. این به آنها دسترسی به طیف وسیعی از موضوعات و تجربه در خارج از کشور می دهد.

دانشگاه های Wageningen (WU) هلند، دانشگاه های منابع طبیعی و علوم کاربردی زندگی (BOKU)، وین، اتریش، دانشگاه علوم کشاورزی سوئد (SLU)، اوپسالا، سوئد و دانشگاه علوم نروژی (NMBU)، Aas ، نروژ.

دانش آموزان باید حداقل 60 ECTS در NMBU، از جمله 30 ECTS برای پایان نامه کارشناسی ارشد. دانش آموزان توصیه می شود ترکیبی از دوره های ژنتیک مولکولی و ژنتیک کمی (آمار) را انتخاب کنید.

مهلت درخواست برای متقاضیان بین المللی:

  • دسامبر 1

مهلت های درخواست برای نروژی، Nordic، EU / EEA و شهروندان سوئیس:

  • 1 ژوئن
برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 13 برنامه دیگر ارائه شده توسط Norwegian University of Life Sciences NMBU »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2020
Duration
تمام وقت
Price
Free
Deadline
دسامبر 1, 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2020
آخرین مهلت تقاضا
دسامبر 1, 2019

اوت 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
دسامبر 1, 2019
End Date