کارشناسی ارشد در پاتوبیولوژی آبزی

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد پاتوبیولوژی آبی ما به شما یک فرصت منحصر به فرد برای مطالعه پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های آبزی موجود در موجودات کشت داده می شود. شما در موسسه آبزی پروری، یکی از موسسات عالی در این زمینه مطالعه خواهید کرد. این موسسه بین المللی برای تحقیق و تدریس شناخته شده است و دارای بیش از 70 کارمند و 80 دانشجوی کارشناسی ارشد است. این مربیان در پاتوبیولوژی آبزی در حدود 40 سال در موسسه تدریس می شود و تنها مدرک فوق لیسانس از نوع خود در جهان است.

این دوره شامل کارهای با کیفیت بالا، کار عملی و بازدید از محیط زیست با آموزش مبتنی بر کلاس در تشخیص بیماری های آبزی و چالش های مدیریت سلامت از موقعیت های واقعی است. شما همچنین درک زیست شناسی، زراعت و محیط زیست گونه های آبزی پرورش می گیرید.

این دوره همچنین می تواند به عنوان آمادگی برای هر کسی که قصد دارد دکترای خود را در زمینه سلامتی و یا بیماری های آبزیان انجام دهد، دیده می شود.

دلیل اصلی برای مطالعه با ما

# 1 تنها درجه استاد در نوع خود در جهان است

# 2 شما در موسسه Aquaculture، یک مرکز بین المللی پیشرو در زمینه علوم آبزی پروری مطالعه خواهید کرد

# 3 کارآموزی با کارآیی بالا، کار عملی و دیداری را با آموزش های مبتنی بر کلاس در تشخیص بیماری های آبزی و چالش های مدیریت سلامت ترکیب کنید

جزئیات دوره

دوره کامل کارشناسی ارشد برای هر درجه نتیجه به 6 مدرک تدریس، شامل 12 موضوع یا موضوعات، و یک واحد پروژه تحقیقاتی واحد تقسیم شده است. دوره کلی به سه قسمت تقسیم می شود.

ماژول پایه (سپتامبر تا دسامبر)

شش موضوع اجباری از مطالعه در سه مدرسه تدریس، به صورت پیوسته، به منظور آموزش در مفاهیم و مهارت های عمومی آبزی پروری وجود دارد. تکمیل موفقیت آمیز تمام مدول های بنیاد شما را برای یک گواهی کارشناسی ارشد در آبزی پروری پایدار واجد شرایط خواهد بود.

ماژول های پیشرفته (ژانویه تا آوریل)

سه ماژول پیشرفته شامل شش موضوع اجباری از مطالعه وجود دارد. تکمیل موفقیت آمیز ماژول های پیشرفته، با پیروی از ماژول های پایه، شما را برای یک دیپلم کارشناسی ارشد در پاتوبیولوژی آبزی واجد شرایط خواهد بود.

ماژول پروژه تحقیق (آوریل تا اوت)

ماژول پروژه تحقیقاتی شامل تحقیقات در بسیاری از مناطق بهداشت و درمان حیوانات آبزی است. این پروژه ها عمدتا مبتنی بر آزمايشگاه هستند و اغلب در نشریات مورد بررسی قرار می گیرند. تکمیل موفقیت آمیز ماژول، به دنبال پایه و مدول های پیشرفته، شما را برای یک پاتوبیولوژی مدرک تحصیلی واجد شرایط خواهد بود.

درس دادن

این دوره به روش های مختلفی از جمله سخنرانی ها، کلاس های عملی، سمینارها، بازدید های میدانی و کارگردانی انجام شده است.

کار میدانی

در طول دوره تعدادی از تمرینات میدانی وجود خواهد داشت.

ارزیابی

ارزیابی شامل تعدادی از تکالیف در طیف وسیعی از فرمت ها است. پروژه تحقیقاتی در فعالیت های شما در طول پروژه، طرح پایان نامه شما و ارائه سمینار در مقابل همتایان، سرپرستان و امتحانات شما طبقه بندی شده است. این پایان نامه توسط آکواریوم و یک آزمایشگاه خارجی مورد بررسی قرار می گیرد.

مدیر دوره

جان بوستوک

44 (0) 1786 466575

jcbostock@stir.ac.uk

هزینه ها - 2018/2019

  • در خارج از کشور £ 18،970
  • خانه / اتحادیه اروپا £ 6،300
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. اطلاعات محدود