کارشناسی ارشد در هنرهای تجسمی برای عصر دیجیتال

عمومی

3 مکان موجود

شرح برنامه

این دوره در زبان ایتالیایی برگزار می شود.

استاد هنرهای تجسمی عصر دیجیتال، دانشجویان را با هنر و تکنیک در زمینه های سمعی و بصری و مشخصات انسانی همراه می کند. هدف این است که طراحی، ایجاد و ارتباط رویدادهای هنری معاصر و نمایشگاه ها را با ارتباط با فن آوری های جدید، هنرهای نمایشی و سرگرمی های آموزشی به نمایش بگذارید.

شرکای آموزشی این دوره ها استودیوهای Karmachina، Limiteazero و Studio Azzurro هستند که یکی از معتبر ترین بازیگران در زمینه طراحی تصویری چند رسانه ای هستند. هر دانش آموز، با توجه به نگرش های خود، منافع شخصی و آموزش قبلی، توانایی مدیریت یک پروژه پیچیده را در تمامیت خود، و متخصص در چندین نقش مانند هنرمند تصویری، مدیر، مدیر پروژه، طراح ویژن، را توسعه می دهد.

عنوان - کارشناسی ارشد توسط MIUR به عنوان مقطع کارشناسی ارشد درجه اول شناخته شده است و اجازه می دهد تا 60 CF برای ادامه تحصیل در ایتالیا و یا خارج از کشور.

هدف - استاد مربوط به دانشجویانی است که دارای مدرک کارشناسی ارشد (یا معادل آن) در رشته های هنر، رشته های انسانی و طراحی هستند و علاقه مند به هنرهای نمایشی، تاسیسات تعاملی، هنر دیجیتال و عمومی هستند.

روش کار و ساختار - استاد ارائه می دهد مسیر آموزشی تجربه، تحقیق و پروژه ها، ترکیبی از روش یادگیری الهام بخش نظری و فنی را با تجارب حرفه ای مربوطه اجرا می کند.

مدل آموزش شامل موارد زیر است:

- روشهای یادگیری سنتی با هدف دستیابی به دانش فرهنگی، روش شناختی و ارتباطی؛

- فعالیت های آزمایشگاهی و یادگیری آزمایشی پروژه، با سطح بالایی از مشارکت دانشجویان از طریق کار فردی و گروهی (کارگاه، تمرین، تاریخچه پرونده، شبیه سازی)، به رهبری رهبران پروژه، در میان بهترین در داخل قلمرو و صنایع محلی؛

- کارآموزی دوره های آموزشی در شرکت ها یا سازمان های مربوط به اهداف کارشناسی ارشد و یا در پردیس با پروژه های شبیه سازی حرفه ای برگزار می شود.

استاد آموزش حرفه ای را قادر می سازد که مهارت های فنی مربوط به گرافیک های ویدئویی، صوتی و حرکتی، انیمیشن های سه بعدی و طراحی تعاملی را با مفاهیم انحصاری از موضوعات سینمایی، هنر، موسیقی و رشته های جامعه شناختی به روند ارتباطات جدید بسپارد.

چنین حرفه ای آموزش دیده زبان ها و تکنیک های رسانه های چند رسانه ای و رسانه های چند رسانه ای را می تواند تجزیه و تحلیل و تفسیر آخرین روند در منطقه هنرهای تجسمی، تجسم سناریوهای در تکامل آینده ارتباطات هنری و ایجاد استراتژی های تجسمی و چشم انداز در خط پانورامای رسانه های جدید و روند ارتباطات.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. اطلاعات محدود
میلان , میلان , میلان + 2 بیشتر کمتر