این دوره در زبان ایتالیایی برگزار می شود.

استاد هنرهای تجسمی عصر دیجیتال، دانشجویان را با هنر و تکنیک در زمینه های سمعی و بصری و مشخصات انسانی همراه می کند. هدف این است که طراحی، ایجاد و ارتباط رویدادهای هنری معاصر و نمایشگاه ها را با ارتباط با فن آوری های جدید، هنرهای نمایشی و سرگرمی های آموزشی به نمایش بگذارید.

شرکای آموزشی این دوره ها استودیوهای Karmachina، Limiteazero و Studio Azzurro هستند که یکی از معتبر ترین بازیگران در زمینه طراحی تصویری چند رسانه ای هستند. هر دانش آموز، با توجه به نگرش های خود، منافع شخصی و آموزش قبلی، توانایی مدیریت یک پروژه پیچیده را در تمامیت خود، و متخصص در چندین نقش مانند هنرمند تصویری، مدیر، مدیر پروژه، طراح ویژن، را توسعه می دهد.

عنوان - کارشناسی ارشد توسط MIUR به عنوان مقطع کارشناسی ارشد درجه اول شناخته شده است و اجازه می دهد تا 60 CF برای ادامه تحصیل در ایتالیا و یا خارج از کشور.

هدف - استاد مربوط به دانشجویانی است که دارای مدرک کارشناسی ارشد (یا معادل آن) در رشته های هنر، رشته های انسانی و طراحی هستند و علاقه مند به هنرهای نمایشی، تاسیسات تعاملی، هنر دیجیتال و عمومی هستند.

روش کار و ساختار - استاد ارائه می دهد مسیر آموزشی تجربه، تحقیق و پروژه ها، ترکیبی از روش یادگیری الهام بخش نظری و فنی را با تجارب حرفه ای مربوطه اجرا می کند.

مدل آموزش شامل موارد زیر است:

- روشهای یادگیری سنتی با هدف دستیابی به دانش فرهنگی، روش شناختی و ارتباطی؛

- فعالیت های آزمایشگاهی و یادگیری آزمایشی پروژه، با سطح بالایی از مشارکت دانشجویان از طریق کار فردی و گروهی (کارگاه، تمرین، تاریخچه پرونده، شبیه سازی)، به رهبری رهبران پروژه، در میان بهترین در داخل قلمرو و صنایع محلی؛

- کارآموزی دوره های آموزشی در شرکت ها یا سازمان های مربوط به اهداف کارشناسی ارشد و یا در پردیس با پروژه های شبیه سازی حرفه ای برگزار می شود.

استاد آموزش حرفه ای را قادر می سازد که مهارت های فنی مربوط به گرافیک های ویدئویی، صوتی و حرکتی، انیمیشن های سه بعدی و طراحی تعاملی را با مفاهیم انحصاری از موضوعات سینمایی، هنر، موسیقی و رشته های جامعه شناختی به روند ارتباطات جدید بسپارد.

چنین حرفه ای آموزش دیده زبان ها و تکنیک های رسانه های چند رسانه ای و رسانه های چند رسانه ای را می تواند تجزیه و تحلیل و تفسیر آخرین روند در منطقه هنرهای تجسمی، تجسم سناریوهای در تکامل آینده ارتباطات هنری و ایجاد استراتژی های تجسمی و چشم انداز در خط پانورامای رسانه های جدید و روند ارتباطات.

برنامه آموزش در:
  • ایتالیایی

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط IED – Istituto Europeo di Design Milan »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
Duration
تمام وقت
Price
15,900 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
نوامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا