کارشناسی ارشد در نور در عملکرد

عمومی

2 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

My brother recently landed a feature role in an amateur theatre production of “Singing In The Rain”. Despite what the title infers - there is nothing amateur about it. Production value is high, and the acting takes you out of the auditorium and into your own magical sing-song world. Needless to say - a very proud brother right here.Kyle Head / Unsplash

درباره این دوره

  • مدت زمان: 13 ماه
  • مدت شروع: اکتبر 2020
  • ملزومات ورود: این برنامه برای فارغ التحصیلانی است که موضوعات مرتبط از قبیل طراحی روشنایی ، تئاتر فنی یا درام را مطالعه کرده اند ، یا برای افرادی که دارای تجربه حرفه ای مرتبط هستند به عنوان سازنده عملکرد از جمله کارگردان ، تکنسین ، طراح ، طراح رقص ، هنرمند یا مجری. اگر مهارت لازم در زمینه نورپردازی را نداشته باشید ، قبل از شروع آموزش برنامه دعوت می شوید در یک کارگاه آموزشی نورپردازی عملی فشرده شرکت کنید.
  • مکان: Sidcup و لندن

Light in Performance MA فرصتی بی نظیر برای کشف کاربردهای فعلی و کاربردهای نور به عنوان ماده ای برای عملکرد ارائه می دهد.

این برنامه با هدف متخصصان نورپردازی که می خواهند در طراحی با نور تمرین خود را توسعه داده و گسترش دهند ، و همچنین غیر متخصصانی که می خواهند دانش خود را در زمینه کار با نور گسترش دهند ، مانند کارگردانان ، طراحان ، طراحان موسیقی ، رقصندگان ، نوازندگان و هنرمندان .

این برنامه شامل 8 هفته کارگاه های عملی در فضاهای عملکردی کاملاً مجهز است که توسط چهار طراح برجسته روشنایی جهان هدایت می شود. برای سالهای 2020 تا 211 اینها اندی واتسون ، مایکل هالز ، پائول کانستابل و ویلی ویلیامز خواهند بود (در صورت تایید). شما با هر یک از طراحان بطور یکجا کار خواهید کرد و از روش ها و فرآیندهای کاری آنها یاد می گیرید.

این برنامه همچنین طیف وسیعی از فرصت های مبتنی بر عمل را برای کشف فرآیندهای خلاقانه مشارکتی و بین رشته ای ، مکانهای کاری در طیف وسیعی از سازمانهای همکار در انگلستان و خارج از کشور ، ارائه می دهد و فرصتی برای توسعه بیشتر تمرین شخصی شما از طریق یک روشنایی فردی یا مشترک تحقق یافته پروژه طراحی

چرا این دوره را انتخاب می کنید؟

این یک برنامه منحصر به فرد است که به شما امکان می دهد روش های کار با نور را کشف کنید. شما این فرصت را خواهید داشت که با طراحان پیشرو در جهان یاد بگیرید و با این روشها و روشهای کاری آنها یاد بگیرید و کار کنید تا قبل از حرکت به عنوان یک سازنده کار با نور کار خود را توسعه داده و آزمایش کنید. پس از اتمام دوره ، ممکن است شما بخواهید به عنوان یک طراح روشنایی مستقل برای عملکرد کار کنید یا با درک بهتر چگونگی استفاده از نور در عملکرد ، به تمرین تخصصی خود برگردید.

این دوره از لحاظ ماهیت و جاه طلبی بین المللی است و به شدت توسط طیف وسیعی از شرکای اصلی صنعت پشتیبانی می شود.

برای اطلاعات بیشتر Webinar ما را مشاهده کنید

اطلاعات مربوط به هزینه و برنامه

نحوه درخواست

این برنامه از نظر ماهیت عملی است و دانشجویان باید با داشتن سیستم های روشنایی ساده ، تجهیزات و فرایندها سطح مهارت لازم را داشته باشند. اگر مکانی به شما پیشنهاد داده شود و مهارت و تجربه لازم را نداشته باشید ، از شما خواسته می شود تا در یک کارگاه آموزشی دو هفته ای با نورپردازی فشرده در لندن از 1 تا 11 سپتامبر 2020 قبل از شروع برنامه شرکت کنید. (هزینه اضافی اعمال می شود)

  • هزینه های انگلیس / اتحادیه اروپا: 10،900 پوند
  • هزینه های بین المللی: 16،000 پوند

کارگاه روشنایی فشرده

  • هزینه کامل: 1100 پوند
  • هزینه تخفیف برای کسانی که مکانی در MA Light Performance دارند: 550 پوند

تخفیف فارغ التحصیلان

5٪ تخفیف فارغ التحصیلان برای فارغ التحصیلان Rose Bruford College BA (Hons) در دسترس است که تمام وقت 13 ماه برنامه MA یا سال اول یک برنامه MFA را انجام می دهد.

وام های تحصیلات تکمیلی

وزارت نوآوری و مهارت های تجاری وام برای دانشجویان واجد شرایط انگلستان / اتحادیه اروپا تا 11222 پوند برای هر دانشجو برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دریافت می کند.

 

محتوای دوره

4 دوره ماژول * در MA بیش از 13 ماه وجود دارد:

MAL701: راه های نگاه

ماژول آموزش داده شده به کاوش در زمینه و روش های کار بین رشته ای ، از جمله کارگاه های عملی است. به رهبری هانسجورگ اشمیت.

MAL702: راههای روشنایی

یک ماژول مبتنی بر تمرین ، در سال های 2020-21 توسط پائول Constable ، مایکل هالز ، ویلی ویلیامز و اندی واتسون هدایت می شود. دو کارگاه یک هفته ای با هر طراح ، به بررسی روش ها و فرآیند کار آنها می پردازد.

MAL703: راه های کار

ماژول بررسی روشهای مختلف کار ، شما را برای تمرین آینده خود آماده می کند. شما می توانید یک مکان مستقر در ارتباط با دانشجویان ، طراحان و شرکای صنعت ترتیب دهید.

MAL704: پروژه نهایی

یک پروژه روشنایی مستقل تحقق یافته توسط یک فرآیند مستند تحقیق و تحقیق پشتیبانی می شود.

** منوط به تأیید است.

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

Welcome to Rose Bruford College of Theatre and Performance. Our goal is to inspire, excite and train you as a creative artist and practitioner who can use reflective practice and research, along with ... اطلاعات بیشتر

Welcome to Rose Bruford College of Theatre and Performance. Our goal is to inspire, excite and train you as a creative artist and practitioner who can use reflective practice and research, along with the world-class teaching we provide, as tools to become an independent thinker and a fulfilled and successful working professional. اطلاعات محدود
پهلو , لندن , واترفورد , مسکو , بلفاست , ادینبورگ , براون + 6 بیشتر کمتر