کارشناسی ارشد در نوآوری مخرب

عمومی

شرح برنامه

فقط به عنوان بخشی از برنامه درجه دو ، این درجه طراحی شده است تا شما را با یک درک عملی عملی و دانش چگونگی همپوشانی مردم ، فناوری و دیجیتالی برای تأثیرگذاری در تصمیم گیری و تغییر سازمانی طراحی کند.

شما در محله دانشگاه سان فرانسیسکو ، Hult مستقر خواهید شد ، تنها در چند مایلی غول های سیلیکون ولی در قلب اولین مکان که در ابتدا انقلاب نوآوری آغاز شده است ، احاطه شده توسط استارت آپ های مخرب و کارآفرینان بلندپرواز.

برنامه تحصیلی

این برنامه درسی بسیار کاربردی ، شما را با فعالیت های برتر و دیجیتال Acumen مجهز می کند. اختلال و نوآوری بر همه مناطق نیروی کار تأثیر می گذارد و اساساً چگونگی رشد مشاغل را تغییر می دهد.

از آنجا که شرکت ها در حال تغییر در چشم انداز دیجیتالی در حال تغییر هستند ، این درجه شما را قادر می سازد تا تصمیمات تجاری موفق را با پیشرفت تکنولوژی پیوند دهید. درک در مورد تأثیر بالقوه فن آوری های نوظهور و ایجاد بار در نسل بعدی نوآوری را توسعه دهید.

فقط به عنوان بخشی از برنامه Dual Degree موجود است ، شما دوره های اصلی خود را بیش از شش ماه مطالعه شتاب انجام می دهید. گزینه های انتخابی برای این برنامه در دسترس نیست.

122777_HULT_DayOfDis_Boston_Still-0383_rt_min.jpg

اعتباربخشی

Hult توسط سه نهاد معتبر بین المللی معتبر بین المللی آموزش و پرورش تجارت شناخته می شود: انجمن پیشرفت دانشکده های تجاری دانشگاهی (AACSB International) ، انجمن MBAs (AMBA) و EQUIS (سیستم ارتقاء کیفیت اروپا). ما اولین مدرسه تجاری در ایالات متحده هستیم که به این اعتبارنامه سه گانه ، که فقط 1٪ از مدارس تجاری در سراسر جهان برگزار می کنند ، رسیده ایم.

شرایط پذیرش

ما کاندیداها را بطور جداگانه براساس قدرت مشخصات کل آنها ارزیابی می کنیم. درایو و طرز فکر شما شاخصهای مهمی از موفقیت شما در اینجا هستند و ما آنها را به اندازه دستاوردهای اثبات شده شما ارزیابی می کنیم.

الزامات واجد شرایط بودن:

  • اتمام موفقیت آمیز بلافاصله قبل Hult مدرک کارشناسی ارشد (پیش نیاز ممکن است اعمال شوند)

متقاضیان مناسب باید:

  • رزومه فعلی / CV
  • بیانیه شخصی به عنوان مقاله 400-500 کلمه
  • یک مرجع دانشگاهی یا حرفه ای
  • یک کپی از مدرک لیسانس یا معادل آن
  • رونوشت ها (به زبان انگلیسی) از همه دانشگاه ها شرکت کردند
  • نمرات آزمون پذیرش *
  • مدرک زبان انگلیسی *
  • 150 دلار هزینه درخواست

* مشاور ثبت نام شما در صورت نیاز به ارسال این موارد به شما اطلاع می دهد.

منابع مالی

چندین فرصت بورس تحصیلی برای قوی ترین متقاضیان ما یا براساس نیاز وجود دارد. بورسیه ها براساس توانایی دانش آموزان برای انجام در یک محیط کلاس پویا و افرادی که پتانسیل رهبری کسب و کار را نشان می دهند اعطا می شوند.

شهریه برای سالهای 2020 تا 21

  • سان فرانسیسکو: 27000 دلار

هزینه برنامه دوقلو علاوه بر هزینه برنامه اولین مدرک کارشناسی ارشد Hult شماست.

Hult International Business School حق دارد در دوره های ارائه شده ، شرایط لازم برای فارغ التحصیلی ، مکان ها ، هزینه برنامه ها و محل های اقامت در هر زمان و بدون اطلاع قبلی ، تغییراتی ایجاد کند. لطفاً اطمینان حاصل کنید که شرایط و ضوابط ما را خوانده و درک کرده اید که از شما خواسته می شود در هنگام ارسال درخواست خود بپذیرید.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2019

درباره این دانشگاه

Hult is not just a business school. It’s a global network that educates, inspires, and connects some of the most forward-thinking business talent from around the world.

Hult is not just a business school. It’s a global network that educates, inspires, and connects some of the most forward-thinking business talent from around the world. اطلاعات محدود
لندن , کمبریج , سانفرانسیسکو , دبی , شانگهای , لندن , نیویورک + 6 بیشتر کمتر