کارشناسی ارشد در موسیقی

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

در دانشکده سنتور موسیقی، فلسفه تحصیلات تکمیلی ما بر آمادگی دانش آموزان برای حرفه های مادام العمر در جهان موسیقی و آموزش موسیقی متمرکز است.

ما شما را به چالش می کشد تا موسیقی نوازندگی خود را به سطح بعدی، با مطالعه خصوصی و ساخت موسیقی مشترک در تنظیمات گروه کوچک و بزرگ تبدیل کنید. ما همچنین به شما چالش می کنیم که به طور انتقادی درباره موسیقی صحبت کنید و افق های خود را در هنر و علوم انسانی گسترش دهید. این رویکرد حرفه ای گرا، دانش آموزان تحصیلات تکمیلی ما را برای موقعیت هایی که اهمیت حیاتی در دنیای موسیقی و همچنین مربیان موسیقی در مدارس دولتی و کالج ها را تشکیل می دهند، آماده می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر، یک برنامه را از زیر انتخاب کنید.

هنرهای معاصر (MA)

کارشناسی ارشد هنرهای تجسمی (MA) در هنرهای معاصر به شما امکان می دهد تا در زمینه موسیقی و زمینه های هنرهای صوتی یاد بگیرید و مهارت های خود را کسب کنید. برنامه 14 ماهه در ارتباط با مدرسه ارتباطات عمومی SI Newhouse دانشگاه سیارکوز، تقریبا در تقاطع موسیقی و رسانه ها، چهار تخصص را ارائه می دهد: مطالعات صنعت موسیقی، تولید صدا و فیلم ضبط، افق های رادیویی و ویدیو موسیقی. این آغاز با تابستان کم "اردوگاه بوت" است و با حرفه ای از صنعت حرفه ای کارآموزی سنگ قبر در تابستان بعد پایان می یابد.

ترکیب (MM)

دانشکده موسیقی سنتور، استاد موسیقی موسیقی (MM) در ترکیب ارائه می دهد. شما خصوصی با دانشکده معتبر تان مطالعه خواهید کرد و همچنین هفتگی در سمپوزیوم کامپوزر برای بحث در مورد مسائل جاری و دیدار با انواع مختلف آهنگسازان مهمان ملاقات خواهید کرد.

انجام (MM)

کارشناسی ارشد جامع موسیقی (MM) برنامه آموزشی خود را در انجام تمرین شما در عملکرد عملکرد و تکنیک های تمرین در فضای باز و مثبت است. از آنجا که منافع متنوع دانشجویان ما، این برنامه سه حوزه تخصص دارد: کور، ارکستر و باد.

عملکرد (MM)

برنامه های کارشناسی ارشد موسیقی (MM) در زمینه های عملکردی از اجزای سازنده، کوپن، پیانو، رشته ها، صدا و باد سازها، به دست آوردن سطح بالایی از عملکرد همراه با مهارت هایی که لازم است برای ورود به دنیای حرفه ای موسیقی، ترویج می شود.

آموزش صوتی (MM)

استاد موسیقی (MM) در آموزش و پرورش صوتی طراحی شده است برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموز است که دارای مدرک کارشناسی در موسیقی با صدای به عنوان ابزار اصلی و که می خواهد به دنبال حرفه ای به عنوان یک مربی صدا، یا در یک محیط دانشگاه یا یک شخص خصوصی

چرا برنامه ما؟

  • شما به یک معلم شناخته شده آواز تبدیل می شوید در حالیکه پیشرفت خود را به عنوان یک خواننده افزایش می دهید.
  • شما می توانید با مجموعه ای از اندازه های مختلف و سبک های موسیقی در مدرسه Setnor انجام دهید.
  • شما تعداد زیادی از ملیت و بین المللی مشهور ساکن و بازدید از هنرمندان دیدار خواهد کرد. آنها اغلب کارگاه ها و کلاس های کارشناسی را آموزش می دهند، تجربیات و بینش را فراهم می کنند که هر دو مطالعات خود را گسترش داده و عمیق تر می کنند.
  • وقتی فارغ التحصیل شدید، به یک شبکه جهانی از فارغ التحصیلان VPA مشتاق تعلق می گیرید.

امکانات

علاوه بر دسترسی به تجهیزات آزمایشگاهی علمی صدای با همکاری دانشکده هنر و علوم گروه علوم ارتباطات و اختلالات، دانشکده موسیقی سنتور دارای کلاس های آموزشی و تمرین های تمرینی در کالج Crouse و Shaffer Art Building و همچنین ضبط استودیو در آرشیو صوتی Belfer از کتابخانه های دانشگاه سیراکیوز. اکثر تسهیلات مدرسه در دانشکده کوروز استانی است که سومین ساختمان قدیمی در محوطه دانشگاه است و در مجله ملی مکان های تاریخی قرار دارد.

در سالن آکادمی غنی، 700 ساله رز و جولز روتن سیتورور، کالج Crouse یک درخت هولتکمپ با شکوه 3،823 هیتلند زیر یک سقف چوب و باز و یکپارچه شیشه ای رنگارنگ دارد. تقریبا 200 کنسرت و سخنرانی توسط دانشجویان، استادان و هنرمندان مهمان در طول سال تحصیلی در سالن اجتماعات برگزار می شود.

بازدید از هنرمندان

اهمیت فوق العاده در هر برنامه موسیقی در حال پیگیری با حرفه ای ها در زمینه عملکرد، صنعت، انجام، ترتیب و آموزش است. دانشکده موسیقی سنتور، یک مهمان بسیار فعال و متفاوتی را ارائه می دهد و از مجموعه هنرمندان کنسرت، سخنرانی ها و سخنرانی ها بازدید می کند. مهمانان پیشین شامل فیلیس برین جولونز '67 G'69، جان شیرلی Quirk، مارکوس Haddock، توماس پل، Jon Fredric غرب، Stephanie Blythe و ریچارد McKee.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Our faculty offers rigorous and multi-faceted learning experiences that prepare student-artists for professional and entrepreneurial careers.

Our faculty offers rigorous and multi-faceted learning experiences that prepare student-artists for professional and entrepreneurial careers. اطلاعات محدود