کارشناسی ارشد در مهندسی داده

عمومی

شرح برنامه

کلان داده و مهندسی داده

معلوم شد که داده های بزرگ دارای پتانسیل عظیمی هستند اما همزمان چالش های بزرگی را به وجود می آورند. از یک طرف ، داده های بزرگ مرحله بعدی نوآوری در فن آوری و کشف علمی را هدایت می کنند. بر این اساس ، داده های بزرگ "طلای" انقلاب دیجیتال و عصر اطلاعات نامیده شده است. از سوی دیگر ، حجم جهانی داده ها با سرعتی در حال رشد است که کنترل آن دشوار به نظر می رسد. از این منظر ، اشاره شده است که ما "در دریایی از داده ها غرق می شویم". در مواجهه با این چشم اندازها و خطرات ، جهان به نسل جدیدی از متخصصان داده نیاز دارد. مهندسی داده یک حرفه نوظهور است که با رویکردهای کلان داده در دستیابی به داده ها ، مدیریت داده ها و تجزیه و تحلیل داده ها درگیر است. مهندسی داده با فراهم آوردن دانش روز و ابزارهای پیشرفته محاسباتی ، تمام مهارت های لازم را برای تسلط بر دوره داده های بزرگ در اختیار شما قرار می دهد.

ویژگی های برنامه

برنامه مهندسی داده در Jacobs University ، یک موسسه دانشگاهی انگلیسی زبان خصوصی و بین المللی در برمن ، آلمان واقع شده است. این برنامه دو ساله بینشی جذاب و عمیق از مبانی ، روش ها و فناوری های داده های بزرگ ارائه می دهد. دانشجویان یک برنامه درسی اختصاصی را شامل سخنرانی ها ، آموزش ها ، آموزش آزمایشگاهی و پروژه های عملی می کنند. این برنامه که در یک زمینه دانشگاهی پر جنب و جوش قرار دارد ، توسط متخصصان مشهور آموزش داده می شود. در یک محیط منحصر به فرد ، دانشجویان همچنین در دوره های انتخاب شده با متخصصان صنعت همکاری می کنند. اجزای اصلی برنامه و زمینه های تخصصی عبارتند از:

 • چالش Big Data
 • تجزیه و تحلیل داده ها
 • پایگاه داده های بزرگ و خدمات ابری
 • اصول مدل سازی آماری
 • فن آوری های کسب اطلاعات
 • مدیریت داده های بزرگ
 • فراگیری ماشین
 • اینترنت چیزها
 • تجسم داده و پردازش تصویر
 • تحلیل اسناد
 • امنیت و حریم خصوصی اینترنت
 • جنبه های حقوقی مهندسی داده و اخلاق داده ها

لطفاً برای درخواست جزئیات بیشتر در مورد برنامه درسی مهندسی داده از فرم تماس استفاده کنید.

گزینه های شغلی

تقاضا برای مهندسان داده بسیار زیاد است - در صنعت ، تجارت و بخش دولتی. از IT گرفته تا امور مالی ، از خودرو تا نفت و گاز ، از بهداشت و درمان تا خرده فروشی: شرکت ها و م institutionsسسات تقریباً در هر حوزه ای برای دستیابی به داده ها ، مدیریت داده ها و تجزیه و تحلیل داده ها به متخصصان نیاز دارند. با کارشناسی ارشد مدرک مهندسی داده ، شما در این زمینه هیجان انگیزترین و پردرآمد با حقوق بسیار جذاب عالی خواهید بود. به همین ترتیب ، یک کارشناسی ارشد مدرک مهندسی داده به شما امکان می دهد تا به یک Ph.D بروید. و حرفه ای در علوم و تحقیقات است.

درخواست و پذیرش

برنامه مهندسی داده هر هفته در هفته اول سپتامبر آغاز می شود. لطفاً از فرم تماس برای درخواست جزئیات نحوه درخواست استفاده کنید. ما مشتاقانه منتظر دریافت درخواست شما هستیم.

بورس و گزینه های بودجه

همه متقاضیان به طور خودکار برای بورس های تحصیلی مبتنی بر شایستگی تا سقف 12000 یورو در سال در نظر گرفته می شوند. بسته به در دسترس بودن ، بورس های تحصیلی اضافی با حمایت مالی شرکای خارجی به دانشجویان بسیار مستعد ارائه می شود. علاوه بر این ، هر داوطلب پذیرفته شده ممکن است یک پیشنهاد بسته مالی جداگانه با گزینه های جذاب بودجه را درخواست کند.

پردیس زندگی و اسکان

محوطه دانشگاه سبز و سایه دار دانشگاه Jacobs University بیش از ساختمانهای آموزشی و تحقیقاتی فراهم می کند. این خانه یک جامعه بین فرهنگی است که در اروپا بی سابقه است. یک مرکز فعالیت های دانشجویی ، امکانات مختلف ورزشی ، یک استودیوی موسیقی ، یک کافه / بار که توسط دانشجویان اداره می شود ، مکان های کنسرت و خانه بین ادیان ما اطمینان می دهند که شما همیشه کارهای جالبی خواهید داشت. علاوه بر این ، Jacobs University برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دانشگاه یا خارج از دانشگاه محل اقامت ارائه می دهد.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students fr ... اطلاعات بیشتر

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students from all over the world. More than 1,500 students from over 120 nations currently live and study on our residential campus. In Germany’s leading university rankings, Jacobs University has consistently achieved top marks. اطلاعات محدود