تخصص دوگانه در فن آوری و مدیریت برای سرعت بخشیدن به کار شما

یک توسعه دهنده واقعی کسب و کار، مهندسین کسب و کار در محیط کسب و کار و کسب و کار و مذاکره در مورد راه حل های پیچیده، محصولات و خدمات تخصصی. آنها نه تنها پروژهای کسب و کار خود را مدیریت می کنند، بلکه راه حل جامع جهانی را برای شرکت های مشتری خود پیشنهاد می دهند.

موقعیت خود را به عنوان رابط بین تیم های تجاری و فنی، مهندسان کسب و کار هماهنگ و گسترش پروژه های بزرگ از ابتدا تا انتها.

برای 30 سال گذشته، برنامه مهندسی تجاری به طور خاص برای پروفایل های علمی یا فنی طراحی شده است. هدف از این برنامه توسعه صلاحیت های تجاری و مدیریتی در بالاترین سطح است تا دانش آموزان ما بتوانند در استراتژی های تجاری و مدیریت پروژه های نوآورانه توضیح دهند.

این برنامه توسط شرکت های نوآورانه تحسین برانگیز است و به مسائل ناشی از صنایع با تکنولوژی بالا و با ارزش افزوده پاسخ می دهد.

چرا این برنامه را انتخاب می کنید؟

تخصص دوگانه در فن آوری و مدیریت

در دنیای تغییر سریع، شرکت ها ارزش مهارت ها را به ارمغان می آورند، که به ما اجازه می دهد تکنولوژی را به فرصت هایی برای نوآوری و ایجاد فعالیت های جدید تبدیل کنیم. محیط یادگیری همچنین تکنولوژی 100٪ و مرکز B2B است.

یک تیم آموزش بین المللی متشکل از استادان علمی و حرفه ای است

اعضای هیات علمی دائمی این برنامه را همراه با متخصصان شرکت های بزرگ فناوری پیشرفته ارائه می دهند. هر دو ریشه و تجربه آنها بین المللی هستند.

تعلیم تجربی

این برنامه مزایای روش های یادگیری را فراهم می کند که دانش آموزان را در شبیه سازی حرفه ای نقش بازی، پروژه های توسعه یافته شرکت و کارگاه های آموزشی با طراحان و مهندسان قرار می دهد.

برنامه ای که توسط شرکت ها به رسمیت شناخته شده است

مجموعه مهارت های توسعه یافته از طریق این برنامه توسط شرکت های از بخش های صنعتی مانند هواپیما، فناوری اطلاعات، الکترونیک، انرژی، محیط زیست، ارتباطات راه دور، مهندسی عمران، حمل و نقل تحسین شده است.

شروع حقوق با 38 کیلوگرم (فرانسه) با 95 درصد از فارغ التحصیلان شاغل در طی شش ماه اول.

شبکه قدرتمند فارغ التحصیلان

در شبکه ای که بیش از 60،000 فارغ التحصیل، 2 500 فارغ التحصیل از برنامه مهندسی کسب و کار می گیرند. KEDGE BS به شما یک جامعه جهانی متخصص متصل می دهد.

ارقام کلیدی

300 دانشجو - 13 ملیت ((مکزیک، تایوان، مراکش، ارمنستان، بریتانیا، مالگاش، گابن، گینه، صربستان، ساحل عاج، ترکیه و غیره) - 2500 فارغ التحصیلان برنامه

مهارت های توسعه یافته

  • ایجاد راه حل جامع و قراردادهای کسب و کار
  • مدیریت پروژه چند رشته ای
  • ایجاد نوآوری، تقویت فعالیت های ایجاد ارزش
  • ایجاد روحیه کارآفرینی
  • گسترش رهبری

بورس تحصیلی

در KEDGE، ما به شدت بر این باور هستیم که نگرانی های مالی نباید مانع از دسترسی دانش آموزان به دوره انتخاب آنها شود.

ما می دانیم که گرفتن مدرک مستلزم انگیزه و تعهد شخصی و مالی است. برای کمک به شما برای ایجاد مسیر خود به سمت حرفه ی رویایی خود، مدرسه ارائه می دهد طیف وسیعی از بورس تحصیلی به دانشجویان بلند پروازانه و با استعداد بین المللی است.

چه کسی می تواند برای بورس تحصیلی درخواست دهد؟

فقط دانشجویان غیر فرانسه که برای ما بین المللی BBA، MSc تخصص ما و استاد ما در مدیریت Grande Ecole برنامه های واجد شرایط برای کسانی که بورس تحصیلی. دانشجویان بورس برای این کمک هزینه تحصیلی واجد شرایط نیستند.

بورس تحصیلی اولیه

درخواست های دریافت شده در دوره Discount Early Bird Discount به صورت خودکار 10٪ تخفیف در هزینه های تحصیلات اعطا می شود. برای واجد شرایط بودن، دانش آموزان باید تمام مدارک مورد نیاز برای درخواست خود را تا تاریخ 28 فوریه 2019 در join.kedge.edu ارسال کنند.

در حالی که تخفیف های اولیه Early-Bird را می توان با بورس تحصیلی مبتنی بر شایستگی جمع کرد.

بورس تحصیلی شایسته

دانش آموزان با استعداد تحصیلی می توانند برای بورس تحصیلی شایستگی اعطا کنند: بورس تحصیلی یا بورس تحصیلی . برای حمایت از برنامه های کاربردی خود، نامزدها برای بورس تحصیلی مستحق باید یک بیانیه انگیزشی و اثبات موفقیت های تحصیلی خود را ارائه دهند.

هر دو بورس تحصیلی Merit به دانش آموزان استثنایی اختصاص داده شده است. درخواست شما بر اساس دو معیار ارزیابی می شود: درجه ای که در مصاحبه با تیم دانشگاهی ما و مصاحبه و رکورد تحصیلی (GPA، GMAT، GRE و غیره) بدست آمده است.

برای حمایت از برنامه های خود، دانش آموزان انتظار می رود که بیانیه انگیزشی و هر گونه اثبات برتری تحصیلی یا دستاوردهای فوق برنامه را ارائه کنند.

بورس تحصیلی

15٪ تخفیف در هزینه های تحصیل

بورس تحصیلی عالی

تخفیف 20٪ در هزینه های تحصیل

بورس تحصیلی مبتنی بر شایستگی غیر تجمعی است (یعنی فقط یک شایستگی تحصیلی می تواند برای هر دانش آموز اعطا شود) اما می تواند با بورس تحصیلی اولیه تا 28 فوریه 2019 تجمعی ایجاد کند.

استاد کریستن هوی - کارشناسی ارشد ISLI

این بورس تحصیلی برای دانشجویان ایالات متحده آمریکا در دسترس است و دارای مدرک تحصیلی از یک دانشگاه آمریکایی است که مایل به پیوستن به برنامه کارشناسی ارشد ISLI می باشد. این بورس تحصیلی در حافظه Kirsten Hoey اهداء می شود. هر سال تعدادی از دانشجویان آمریکایی با سوابق تحصیلی عالی، تخفیف 50٪ در هزینه های تحصیل خود دریافت می کنند . برای واجد شرایط، دانش آموزان مجبور خواهند شد که یک نامه انگیزشی آنلاین ارسال کنند که به خانواده کیرستن هوئ و مدیر برنامه کارشناسی ارشد ارسال شود.

بورس تحصیلی Kristen Hoey را نمی توان با هیچ گونه بورس تحصیلی جمع کرد.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Kedge Business School

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط Kedge Business School »

آخرین به روز رسانی آوریل 14, 2019
این دوره واقع در پردیس
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
11,000 EUR