کارشناسی ارشد در معماری

عمومی

شرح برنامه

با ثبت نام در برنامه کارشناسی ارشد معماری معماری در دانشکده معماری دانشگاه فناوری اسلواکی ، خلاقیت خود را کشف کرده و توانایی های خود را برای توسعه ایده ها و طرح های پیچیده معماری ساختمانهای جدید و همچنین بازسازی ساختمانهای تاریخی ، از جمله فضای داخلی و خارجی آنها به دست می آورید. واجد شرایط تهیه پیش نویس مستندات فنی کلیه مراحل پروژه از طراحی معماری از طریق پروژه های پروانه ساخت تا طرح های ساختمانی خواهید بود. با کار در مقیاس یک شهر ، شما واجد شرایط تهیه طرح های شهری و برنامه های کلیدی خواهید بود. در تمام این موارد ، شما از درک روابط فرهنگی ، فکری ، تاریخی ، اجتماعی-اقتصادی و زیست محیطی معماری و محیط استفاده خواهید کرد و به تجربیات ، ارائه و مهارتهای دیگر به دست آمده در طول دوره کارشناسی ارشد خود در دانشکده اعتماد خواهید کرد. معماری.

بعد از اتمام تحصیلات لیسانس خود می توانید برای برنامه تحصیل معماری اقدام کنید. با این حال ، پیش شرط اصلی برای انجام این کار گذر در معماری ، طراحی شهری یا در یک برنامه مطالعاتی مرتبط با هر یک از زمینه های مطالعاتی شناخته شده است.

معماری برنامه مطالعاتی که به دانشجویان دوره فوق لیسانس "Ing. قوس (معمار مهندس) اشکال سنتی مطالعات را با فناوری پیشرفته ، دستاوردهای علمی اخیر و موضوعات موضوعی عصر ما ، مانند استراتژی پایداری ، مفاهیم بدون مانع (طراحی جهانی) و موارد مشابه ترکیب می کند.

ماژول های Studios Design که در 24 استودیوی به اصطلاح عمودی سازماندهی می شوند ، هسته اصلی برنامه مطالعاتی را تشکیل می دهند. هر استودیوی عمودی از 16 دانشجو با مهارت و تجربه متنوع بر اساس سطح تحصیلات خود تشکیل شده است - آنها یا از مقطع لیسانس یا کارشناسی ارشد هستند. دانش آموزان ممکن است استودیوی عمودی خاص را بر اساس علاقه آنها به یک موضوع خاص یا به ترجیح آنها از یک معلم - یا به احتمال زیاد تیمی از معلمان - انتخاب کنند. استودیوهای عمودی توسط معماران برجسته اسلواکی که در عمل فعال هستند آموزش داده می شود. 133900_13.jpg

در ترم اول ، دانشجویان در برنامه معماری روی پروژه های برنامه ریزی شهری کار می کنند ، در حالی که دانشجویان برنامه طراحی شهری یک پروژه معماری را طراحی می کنند. این برای همه دانش آموزان اجباری است. این "لمس" یک دوره ای از برنامه مطالعه دیگر ، مهارت و تجربه لازم را در زمینه معماری به عنوان یک موجود پیچیده فراهم می کند. شما می توانید منطقه مورد نظر را از جنبه های مفهومی شهری و همچنین معماری کاوش کنید. به منظور گسترش دامنه دانش حرفه ای خود ، دوره های تحصیلی عمودی توسط مجموعه ای از موضوعات اجباری تکمیل می شود. هر اصطلاح را می توانید از طیف وسیعی از موضوعات انتخابی انتخاب کنید که دانش و اطلاعات اضافی را برای حل مشکل پیچیده تکالیف استودیوهای عمودی مفید ارائه می دهد.

پایان نامه نهایی در دو بخش موازی ساخته شده است - یک سمینار دیپلم و یک پروژه طراحی دیپلم. در پایان نامه ، دانشجویان برنامه معماری توانایی خود را در تهیه طرح جامع معماری یک ساختمان ، داخلی و خارجی و توانایی حل و فصل وظایف اعم از یک طرح شهری از طریق معماری ساختمانها تا معماری و فنی نشان می دهند. جزئیات به صورت خلاقانه و اصلی و هماهنگی طراحی زیبایی شناسی ، فنی ، ساختاری با الزامات مالی ، زیست محیطی و اجتماعی ساخت و ساز. از طرف دیگر دانشجویان برنامه طراحی شهری توانایی تولید راه حلهای جامع طراحی شهری و معماری را در مقیاس منطقه ای ، شهری و منطقه ای از جمله تولید برنامه های جامع با جزئیات جامع شهری و معماری در نهایی خود نشان می دهند. پایان نامه. 133899_7.jpg

فرصت های شغلی

ساختار برنامه درسی ، هم از نظر فرم و هم از نظر محتوا ، مطابق با دستورالعمل اتحادیه اروپا در مورد تشخیص صلاحیت حرفه ای تهیه می شود. درجه Ing. قوس ، که به فارغ التحصیلان رشته مطالعات معماری و طراحی شهری اعطا می شود ، در بین برنامه های تحصیلی شناخته شده و مدارک دانشگاهی قرار دارد.

صلاحیت حرفه ای فارغ التحصیلان دانشکده معماری را قادر می سازد تا حرفه یک معمار را تجربه کنند و پس از گذراندن آزمون مجوز ، به حرفه یک معمار در هر بیست و هفت کشور اتحادیه اروپا دسترسی پیدا کنند.

شما به عنوان یک فارغ التحصیل ، شما قادر به درک مناسبات فرهنگی ، فکری ، تاریخی ، اقتصادی و اجتماعی معماری و محیط هستید. شما واجد شرایط هستید که ایده ها و طرح های کامل معماری ساختمان ها ، از جمله فضای داخلی و خارجی آنها ، طراحی شهری و نقشه های جامع را به منظور ارائه راهنمایی برای توسعه شهری توسعه دهید. شما آماده خواهید بود تا با هماهنگی نیازهای زیبایی شناختی ، فنی ، ساختمانی ، مالی ، زیست محیطی و اجتماعی مسئولیت رسیدگی کنید. شما برای تهیه کلیه مراحل یک فرآیند طراحی مهارت لازم را به دست می آورید و برای نظارت بر کار ساخت و ساز در یک سایت ساختمان و سازه های پیچیده شهری واجد شرایط خواهید بود. همچنین ، شما برای انجام فعالیتهای مدیریت و هماهنگی یک معمار و شهرساز آماده خواهید شد. بعد از فارغ التحصیلی ممکن است برای دکتری نیز اقدام کنید. اگر می خواهید یک مسیر علمی تر را مطالعه کنید و دنبال کنید.

با توجه به نتایج ، علاقه ها و تلاش های اثبات شده شما می توانید تعامل خود را از طریق همکاری تنگاتنگ با معماران متقاضی در مورد تکالیف مدت و / یا ارائه کارآموزی خود در یک استودیوی معماری تقویت کنید.

دانشکده معماری دانشگاه صنعتی اسلواکی همچنین از یک راه اندازی انکوباتور بین رشته ای پشتیبانی می کند ، که در آن دانشجویان می توانند ایده های خود ، طراحی و کار را با نظارت دقیق مربیان از حوزه دانشگاهی و همچنین از طریق عملی توسعه دهند. از این طریق به آنها تشویق می شود تا در یک محیط آشنا فعالیت خود را آغاز کنند و یک حرفه موفق را آغاز کنند.

آخرین مهلت درخواست

31 مه 2020

هزینه های تحصیل

دانشجویانی که به زبان انگلیسی تحصیل می کنند: 3500 یورو در سال

درباره مدرسه

چرا دانشکده معماری STU در براتیسلاوا؟

دانشکده معماری یکی از هفت دانشکده دانشگاه فناوری اسلواکی در براتیسلاوا است (از این پس به اختصار STU ، از اسلواکیایی "Slovenská technická univerzita" اسلواکی). این بزرگترین و قدیمی ترین مدرسه معماری اسلواکی است. آغاز آموزش معماری به سال تحصیلی 1946/1947 باز می گردد و با رشته تحصیلی به نام مهندسی عمران مرتبط است.

دانشکده معماری امروز یک موسسه خلاق و رقابتی است با کارکنان فکری و آزاد و با موفقیت از فرصت های همکاری بین المللی در تحقیق و آموزش بهره می برد. به خصوص از طریق برنامه تحرک Erasmus Plus ، دانشکده با بیش از 50 موسسه شریک در سراسر اروپا امکان تبادل ارز را ارائه می دهد. سالانه ده‌ها دانشجو از دانشکده معماری در خارج از کشور تحصیل می کنند و همچنین دانشجویان بین المللی برای تحصیل در دانشکده معماری وارد کشور می شوند. در همین زمان 29 دانشجوی بین المللی برای تحصیل در دانشکده معماری حاضر شدند.

استادان دانشکده معماری شخصیت های برجسته ای هستند که نه تنها معلمان و محققان هستند. بیشتر آنها معماران فعال ، برنامه ریزان شهر یا طراحان تجاری / محصول و گرافیک / برند هستند. جوایز و جوایز بدست آمده و همچنین شناخت و تماس با هم در مرزهای اسلواکی بهترین اثبات کیفیت آنها است.

جدای از کارشناسان ملی ، FA STU همچنین از مدرسان خارج از کشور نیز دعوت کرده است: Jan Gehl ، Marco Casagrande، Nathalie de Vries (MVRDV) ، Rainer de Graaf (OMA) ، Jenny B. Osuldsen (Snohetta) ، Patrik Schumacher (Zaha Hadid Architects) ) فقط برخی از کارشناسان و شخصیتهای بیشمار قابل توجه خارجی در معماری معاصر هستند که تاکنون از دانشکده بازدید کرده اند. مشارکت بین المللی دانشکده با عضویت در سازمان های بین المللی و مشارکت در پروژه های چند ملیتی در اسلواکی و خارج از کشور منعکس می شود. 133914_olah.jpg

به عنوان یکی از کوچکترین کلان شهرها در اروپای مرکزی و غربی ، شهر پر جنب و جوش براتیسلاوا مکانی مهیج و در عین حال مقرون به صرفه را برای دانشجویان و مسافران بین المللی نشان می دهد. این دروازه به لطف موقعیت جغرافیایی آن در اروپای مرکزی ، دروازه اروپا است. از نزدیکی آن به وین ، بوداپست ، پراگ با اتصالات ترافیکی کامل لذت خواهید برد. تاریخ مشترک و مسافت های نزدیک برای این پایتخت ها مشترک است و فرصت های بسیاری را برای تجربیات فرهنگی ، اجتماعی و مسافرتی فراهم می کند. اتصالات بزرگ اتوبوس و راه آهن از براتیسلاوا و همچنین دسترسی آسان به فرودگاه براتیسلاوا و وین ، اتصالات ارزان قیمت را به مقصد مهم اروپایی ارائه می دهد.

چه کاری انجام می دهیم و چگونه؟

اگر به دنبال بزرگترین و قدیمی ترین مدرسه معماری اسلواکی هستید ، با وجود دانشکده معماری به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از دانشگاه اسلواکی اسلواکی در براتیسلاوا ، قصد دارید به مکان مناسب برسید.

می توانید در اینجا معماری و طراحی شهری ، طراحی صنعتی و محصول را مطالعه کنید. ویژگی این مطالعات ، استراتژی اساسی دانشکده ، به ویژه تمرکز آن بر توسعه خلاقیت و تفکر انتقادی دانشجویان و توانایی آنها برای پاسخگویی به چالش های غیرقابل پیش بینی آینده است که هنوز همه فارغ التحصیلان با آن روبرو نیستند. یادگیری مبتنی بر پروژه به رهبری کارشناسان دارای سوابق تحصیلی و همچنین حرفه ای و پروژه های هماهنگ در همکاری دقیق با تمرین ، شبیه سازی وفادار به تجربه "زندگی واقعی" را فراهم می کند.

دانشکده معماری همچنین امکان کار متمرکز را در مرکز تخصصی آموزش و تحقیقات خود در قلب شهر میراث فرهنگی یونسکو از بانسکوی اتیاویکا ارائه می دهد. در خانه تاریخی معتبر (که واقعاً توسط دانشجویان ترمیم شده است) این دانشکده می تواند حداکثر 30 دانشجو و 10 کارمند را در طول کارگاه ها یا دوره های تخصصی در طول سال مستقر کند.

هنگام نزدیک شدن به تمرین ، دانش آموزان تشویق می شوند در طیف گسترده ای از مسابقات محلی و بین المللی شرکت کنند. کیفیت مدرسه عمدتاً با دستاوردهای دانش آموزان تأیید می شود. دانشکده معماری با افتخار می تواند با موفقیت دانشجویان در مسابقات مختلف معماری و شهرسازی و طراحی داخلی (به عنوان مثال جوایز Inspireli ، Xella ، Isover ، جایزه ملی برای طراحی ، ABF اسلواکی برای بهترین کارشناسی لیسانس ، جایزه لاکو) برای بهترین کار دیپلم) و بسیاری دیگر. 133901_70800894_10158950992201562_3476008549815943168_o.jpg

ما با چنین طرز فکری هدف ما آماده سازی پیچیده دانشجویان در زمینه مهارت های سخت و همچنین مهارت های نرم در زمینه صنعت آینده 4.0 است.

با این حال ، یک آموزش خوب کافی نیست. ما در وهله اول تلاش می کنیم که یک جامعه ایجاد کنیم. دانشکده معماری زندگی غنی اجتماعی ، پژوهشی ، دانشگاهی و ورزشی را ارائه می دهد. ما در برگزاری بزرگترین رویداد عمومی خود - شب معماری و طراحی - یک سنت طولانی داریم. بسیاری از رویدادها توسط دانشجویان توسط دانش آموزان آماده شده است - برای مثال ، مانیفست (سال های اول ما با استقبال گرم توسط همکاران جدیدشان). به دنبال روزهای آزاد ، نمایشگاه های دانشجویان و همچنین حرفه ای هایی که نمایش آثارشان ، آخر هفته تنیس روی میز و غیره است و در پایان با بسیاری از معماری های محلی ، طراحی ، جشنواره های هنری و بازارها (مانند بازار شهری) ، دانشکده معماری از آنها لذت می برد. حضور به دلیل موقعیت استراتژیک نزدیک به مرکز شهر براتیسلاوا. 133896_20160921_163434.jpg

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

The Faculty of Architecture is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field of architect ... اطلاعات بیشتر

The Faculty of Architecture is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field of architecture, urbanism, and design. It was founded in 1947, and since then, it is based on the most talented Slovak architects and designers. اطلاعات محدود